Glavni meni

Moto torbice -10e

Započeo nszabac, 26 Septembar, 2012, 12:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

pa dobro, generalno nijedan materijal nije vodonepropusan dok se ne stavi neka membrana na njega, delimicno mogu da izdrze vodu ali neke sitnije padavine
u svakom slucaju nije to velika cena i pretpostavljam da je po kvadratu? koliko je postarina?

Dutchman

1,5x1metar ali neznam za postarinu jer su glupi sajtovi prvo poruchi i plati a shiping naknadno

nszabac


Panco.KV

Da nisi pokusao na sasijes kao givi ili kapa torbice

nszabac


Panta Zemunac

Ma ne¹to razmi¹ljam, onako, vi¹e za sebe, ne bi li moglo, na neku foru, prebaciti rajfove sa zadnje strane, tako da po ki¹i ne bi bile na udaru, i samim tim, manje propusne!! [ludak] [neampojma]

Isto tako, kada bi spoljna strana bila poveca a takoðe ¹ivena ivica na ivicu, vec bi bio u njoj veca kubika¾a!
Mo¾da neki manji karabin (ima ih u boji) da se zakace kljucevi ili sl.

UFF

Citat: nszabac poslato 26 Septembar, 2012, 15:27
Ako naletim na takve rajfesluse uzecu ih ,za sad ...


jesi li nasao vodonepropusne rajfesluse?

nszabac

iskreno da ti kazem malo sam se raspitivao i nista ,postoji varijanta da se ovi okrenu kontra pa da podloga bude zastita tako mi bar majstorica kaze.trenutno nemam vremena da se bakcem sa tim,stigao mali zabac pa sve ostalo ide u drugi plan :).

UFF

Saljem ti parce rajfeslusa za pototip torbice uskoro :)
a posle ako ti odgovara mozes da ga nabavis u komsiluku ;)
http://www.yellowpages.rs/sr/ykk-romania-srl-predstavnistvo-u-srbiji/tekstil-i-tekstilni-proizvodi/1-10-447-48923/firma

nszabac

pa to mi bas u komsiluku,otici cu sutra da vidim sta ima

dzimika

zvao sam ja njih, poslao sam ti i telefon do komercijaliste
po onome sto sam nasao na netu cena nije uopste mala a uzimaju se prema duzini, tj nema na metar pa da skracujes kolko ti treba vec ima nekoliko dimenzija

nszabac

hm ,a meni treba 3kom za 1 torbicu to bi valjano promenilo cenu

dzimika

totalno, ja sam tebi poslao onda telefon i par dana kasnije potrazim malo detaljnije na netu i na americkim sajtovima nadjem cene
doduse vrlo je moguce da kod kineza moze da se nadje po nekim bagatelnim cenama ali tu bi valjalo uzeti neku vecu kolicinu

dr32

Ima li ¹ta od ovih torbica? Mo¾e li da se poruèi?
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

lord_oblivion

Mo¾e li da se napravi custom varijanta komada 1 ?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Vlada GS

jesu li torbice jos uvek aktuelne....

Error

Torbice torbice?..i ja sam zainteresovan?..
Success is how high you bounce when you hit bottom.

Major

Imate kontakt telefon zabca pa ga zovite i pitajte.
0646170126

El Jefe

Ziv je.Gura decija kolica
Друштво за заштиту од животиња

nszabac

stize nova tura za koji dan