Glavni meni

Moto torbice -10e

Započeo nszabac, 26 Septembar, 2012, 12:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

raderis


Slaninar

Koristim ovu ®apcovu veæ par godina. Ako nije ne¹to menjano u izradi i dizajnu. Cibzar je dobar, uvek zakopèa, bez zapinjanja, otvaranja i sl. Materijal je dosta robustan (ono ¹to ja ne uni¹tim mora biti veoma kvalitetno). Patent je praktièan kad nosi¹ moto jaknu jer se ista mo¾e zakopèati da ne duva po bubrezima (kod klasiènih pederu¹a je ovo nezgodnije). Mesta ima dovoljno, koliko i u veæoj pederu¹i  - prostor je dobro rasporeðen, d¾epovi, pregrade.

Mane? Kad nosim GoreTex moto pantalone (koje nemaju klasièan kai¹), onda je ovaj patent neupotrebljiv, toribca tra¾i kai¹ da bi se montirala. Takoðe, trèanje, èuèanj i ostalo je lak¹e sa klasiènom pederu¹om koja visi oko struka.

Jo¹ jedna specifiènost je ¹to deluje kaubojski. Neko to voli, neko ne, ali definitivno privlaèi vi¹e pa¾nje od pederu¹e.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF


nszabac

Citat: Slaninar poslato 08 Novembar, 2012, 21:54
Koristim ovu ®apcovu veæ par godina. Ako nije ne¹to menjano u izradi i dizajnu. Cibzar je dobar, uvek zakopèa, bez zapinjanja, otvaranja i sl. Materijal je dosta robustan (ono ¹to ja ne uni¹tim mora biti veoma kvalitetno). Patent je praktièan kad nosi¹ moto jaknu jer se ista mo¾e zakopèati da ne duva po bubrezima (kod klasiènih pederu¹a je ovo nezgodnije). Mesta ima dovoljno, koliko i u veæoj pederu¹i  - prostor je dobro rasporeðen, d¾epovi, pregrade.

Mane? Kad nosim GoreTex moto pantalone (koje nemaju klasièan kai¹), onda je ovaj patent neupotrebljiv, toribca tra¾i kai¹ da bi se montirala. Takoðe, trèanje, èuèanj i ostalo je lak¹e sa klasiènom pederu¹om koja visi oko struka.

Jo¹ jedna specifiènost je ¹to deluje kaubojski. Neko to voli, neko ne, ali definitivno privlaèi vi¹e pa¾nje od pederu¹e.
Hvala na komentaru.
P.S Torbice sad imaju i svoje kaiseve sa kopcama.

Slaninar

Citat: nszabac poslato 09 Novembar, 2012, 23:16
Hvala na komentaru.
P.S Torbice sad imaju i svoje kaiseve sa kopcama.

Nemam ja ni¹ta od hvala, hoæu pivo... i procenat od prodaje!  :)

Super fora za kai¹. Je l' mo¾e aftermarket da se ugradi na ovu moju torbicu?   :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

nszabac

napravicemo jedan za tebe

neskez

Stigla juce.
Probao danas.

ZADOVOLJAN!!!

goranvojska

jos nije stiglo.nesumnjam.

nszabac

poslato je u petak ,ako posta kod tebe ne nosi subotom trebalo bi da je kod tebe u utorak posle praznika.

goranvojska

ma znam zezam se.donece.

nszabac

Evo malo novosti


[attachment deleted by admin]

nszabac

malo boje

[attachment deleted by admin]

jevta

Eto ti ga sad.
Pa ja sad moram uzeti jednu crvenu da mi se sla¾e ut motor [clapp] [clapp]

mladen84

Posto ako dobro vidim da je ovo tvoj proizvod,znaci i posle nove godine moze da se kupe torbice?Meni bi bas lepo uz motor isla crvena torbica
Ne brze od zivota

nszabac


Vladamir

Pozdrav!

Cestitke na ideji za proizvod.

Koliko vidim ovaj dizajn je predvidjen za nosenje na levom boku, da li imas iste takve ali prilagodjene za nosenje na desnom boku?

nszabac

moze da se napravi bez problema

Dutchman

nego jel ima kod nas da se nabavi balistichko platno
ili ti dal ti imash tu opciju i da se od toga napravi

dzimika


Dutchman

ne bre nego Codura ili ti balistichko platno , kevlar je kevlar pogotovu taj iz bg model shopa je za laminaciju sa smolom ... mene zanima materijal za shivenje , od chega se prave torbice ali koji izgleda kao tkanje karbona , neke jakne su od tog materijala , fotrole za pishtolje se prave od toga , mnogo je robusniji itd , ima na netu da se kupi ali josh nisam nashao negde gde je dzabe poshtarina inache je od 10 do 20 dolara u zavisnosti od debljine tkanja , samim tim i jachine ...

tzv nato oprtachi u vojsci su od toga , da pojasnim shta je to jest koji materijal , lichi na shotex ali je deblji lepshe izgleda mnogo izdrzljiviji , ali nije vodonepropustan ...