Glavni meni

Bmw boxer i ostali propeleri

Započeo pit, 22 Decembar, 2010, 12:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

kepo

Nije kod vas problem sto ste matori, vec sto ne vozite eliksir motore, tj. Africe.
Ni spora, ni brza, al uvek pouzdana i spremna ko zapeta puska!

pit

Citat: kepo poslato 23 Decembar, 2010, 15:31
Nije kod vas problem sto ste matori, vec sto ne vozite eliksir motore, tj. Africe.
Ni spora, ni brza, al uvek pouzdana i spremna ko zapeta puska!


Pa kad ti non stop klati jajca levo desno.Ti i da oces me moz da dobijes prostatu.Afrika forever.

noam chomsky

Novi GSA ima 110konja i ispod 200kila...hmmmm...jel to menja necije misljenje ovde?
lepota prirode je refleksija lepote nauke

Braco

Citat: noam chomsky poslato 23 Decembar, 2010, 17:04
Novi GSA ima 110konja i ispod 200kila...hmmmm...jel to menja necije misljenje ovde?

Ja mislim da ce  sadasnji vlasnici  gs-ova  ovog novog shvatiti kao  prejak i preopasan ...

velimlje

Citat: Braco poslato 23 Decembar, 2010, 17:19
Citat: noam chomsky poslato 23 Decembar, 2010, 17:04
Novi GSA ima 110konja i ispod 200kila...hmmmm...jel to menja necije misljenje ovde?

Ja mislim da ce  sadasnji vlasnici  gs-ova  ovog novog shvatiti kao  prejak i preopasan ...

:D :D :D , dobra Braco :D :D :D
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

vudu

#85
Citat: pit poslato 23 Decembar, 2010, 14:20


           Sto si se pa ti naso prozvan....nije valjda da sam ti povredio osecanja koja gajis prema propeleru.Evo otvori temu i  izdrkavaj se kolko hoced po Jamahi ili Hondi ako te neko uzme za ozbiljno ili se naljuti ja placam klopu i pice ,kad sam pomenuo hondu ovo naravno ne vazi za afrikanere jer su oni uvredjeni i povredjeni uvek kad se pomene afrika.

Ne nalazim se prozvan,niti moze neko da mi povredi osecanja prema "propeleru",jer taj "propeler" sam ja kupio,a ne on mene,kao i ranije motore,a i buduce,a narocito zbog stava iznetog u pretposlednjoj recenici ovog posta koji kucam !
U ovoj temi je bilo par postova u koje ukljucujem i svoj,gde se pokusalo objektivno reci sta,kako,zasto u ovom trenutku BMW !!!
Znaci ni trenutka nametanja BMW-a kao neprejebive firme,kojoj ostale ni do 00 nisu !!!
Ti si brate kao perjanica ove teme, 'ladno preskocio ove postove,jer oni ne ostavljaju mogucnost za "filozofiranje", nego za ozbiljniju i objektivnu pricu o BMW motorima!

E,posto ocigledno nema dobre namere u osnovi otvaranja teme,slobodan sam reci da se radi o najobicnijem izdrkavanju,bez smisla i razloga !!!

P.S. Sta bi uopste znacilo da pisem hvalospeve o nekoj firmi,kad nisam siguran ni koji cu tip motora uzeti za tri meseca,a ne o kojoj firmi ce se raditi !
VALJEVSKA  PODVALA

vudu

 Pite,ne zelim raspravku sa tobom,pogotovo o stvari koja mi nije toliko bitna !
Da se raspravljamo - motor da ili ne, kola ili motor,pa da izginemo  :D
Ali raspravka ovaj ili onaj motor,ne ide !!!

Pozdrav druze iz nekih zajednickih akcija na onom tamo forumu  [rofl]
VALJEVSKA  PODVALA

pit

Citat: vudu poslato 23 Decembar, 2010, 18:28
Pite,ne zelim raspravku sa tobom,pogotovo o stvari koja mi nije toliko bitna !
Da se raspravljamo - motor da ili ne, kola ili motor,pa da izginemo  :D
Ali raspravka ovaj ili onaj motor,ne ide !!!

Pozdrav druze iz nekih zajednickih akcija na onom tamo forumu  [rofl]



                      Naravno da je meni prepucavanje zadnja stvar u zivotu .Temu sam postavio samo iz razloga da vidim misljenje ljudi a koje nece biti cenzurisano kao na tamo nekom forumu gde smo se zezali.
                      Al ajda ti kazem i nesto o tvom udesu,iskreno mi je bilo mnogo krivo i ocekivao sam da te vidim u Nisu na reliju al jbg, E sad nesto sam razmisljao o samom udesu.Ti kazes da te je boxer spasao tj cilindar,Nesto mi se cini da do udesa ne bi ni doslo da si vozio klasican motor.Tvoj osecaj za prostor je jednostavno '' prevideo'' cilindar za strane i bi sta bi.

velimlje

Citat: pit poslato 23 Decembar, 2010, 18:46
     Ti kazes da te je boxer spasao tj cilindar,Nesto mi se cini da do udesa ne bi ni doslo da si vozio klasican motor.Tvoj osecaj za prostor je jednostavno '' prevideo'' cilindar za strane i bi sta bi.

Pite , izvini sto se opet mesam , Vudu je u tom momentu ( ko sto on kaze , nije motor odabrao njega ) imao putni , t.j. veliki motor

Nema veze marka sa sirinom

Dokaz ?

R1150RT sirina 898 milimetara

R1200RT sirina 905 milimetara

Honda ST1300 sirina 935 milimetara

Samo je hteo da kaze da je ta ''sisa'' mozda bila presudna da mu budu povrede manje nego sto su bile , ja sam u tom slucaju prezahvalan toj ''sisi''

nadam se ne razumes pogresno , Vudu :D


   
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

zodiac

Da je BMW jedina preostala marka motocikala na planeti, ja bih radije odustao od voznje.
Prijatelj je zao drug

vudu

Citat: pit poslato 23 Decembar, 2010, 18:46
Ti kazes da te je boxer spasao tj cilindar,Nesto mi se cini da do udesa ne bi ni doslo da si vozio klasican motor.Tvoj osecaj za prostor je jednostavno '' prevideo'' cilindar za strane i bi sta bi.

Ma covek izleteo iz krivine i uleteo u mene! Nije bilo cesanje,pa samo otkinut cilindar !
VALJEVSKA  PODVALA

Gremlin

Jao greota za motor, ali spasao mu je glavu...a Valjevac ce da pretekne...nema njima smrti bez sikire...

[cheers]






kepo

steta, lepo motorce
bitno da si ti prekostao, a motora ce biti

b2man

ne dozvolite da tema zamre.
a sta tek mislite o vlasnicima bmw opreme (jakne, lone ili nedaj boze cizme)?
zamisli tolike bacene pare, a puni oglasi jakni za cca 100 eur!!!
pit?

pit

Citat: b2man poslato 23 Decembar, 2010, 22:14
ne dozvolite da tema zamre.
a sta tek mislite o vlasnicima bmw opreme (jakne, lone ili nedaj boze cizme)?
zamisli tolike bacene pare, a puni oglasi jakni za cca 100 eur!!!
pit?

                         Pa mogu reci da si ti u najinteresantnijoj grupaciji ljubitelja bmw .Nisi vlasnik ali si simpatizer i to regrutovan od vozaca Afrike.Bogami opasno te instruirao onaj Lalajko hehehehe.


b2man

Citat: pit poslato 23 Decembar, 2010, 22:18
Citat: b2man poslato 23 Decembar, 2010, 22:14
ne dozvolite da tema zamre.
a sta tek mislite o vlasnicima bmw opreme (jakne, lone ili nedaj boze cizme)?
zamisli tolike bacene pare, a puni oglasi jakni za cca 100 eur!!!
pit?

                         Pa mogu reci da si ti u najinteresantnijoj grupaciji ljubitelja bmw .Nisi vlasnik ali si simpatizer i to regrutovan od vozaca Afrike.Bogami opasno te instruirao onaj Lalajko hehehehe.

ja sam se ceo prepustio advertisingu. razjeda me.

WOLVERINE



     Stvarno ko sije opremu BMW?

b2man


pit

Citat: WOLVERINE poslato 23 Decembar, 2010, 22:40


    Stvarno ko sije opremu BMW?
Citat: WOLVERINE poslato 23 Decembar, 2010, 22:40


    Stvarno ko sije opremu BMW?
A ti kao ne znas ko sije heeh.Neka fabrika u Uzicu ili tu u okolini.Znam da je imala neka fora i da su prodavali jakne bez bme znaka za 20 evra koje su svabovi posle dodavanja znaka uvaljivali ljubiteljima avanture za oko cirka 600 eura,sto i niej mnogo za nekoga ko vozi bmw.
                Najsmesnije mi je bilo sto sam procitao na tamo nekom forumu da liko koji je uvezao skoro neki lesh gs 1100 sa 100 000 km pita gde moze da nabavi original bmw mineralo ulje.

WOLVERINE



     Ma dobro,, Indonezija,,,, mnogo stvari dolazi odande,, to je normalno,,, nego me znima koji je brend iz jakne,,,, ??