Glavni meni

Jeste tema o autu ali...

Započeo CBRR1, 05 Septembar, 2012, 19:16

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Ljudi, di¾ete frku niokoèega... Nije devojka kurva (ovo je bilo vi¹e u slengu) al nije ni neka koju sam vodao za ruku...
Onu koju vodam za ruku i poljubim posle i poli¾em kad treba, al to je jedna jedina.
Ne moram tebi valjda da obja¹njavam ¹ta je VARIJANTA a ¹ta devojka? Nemoj mi reæi da ima¹ istu vrstu odnosa (pona¹anja) prema varijanti i devojci? Ja nemam. Svakoj ka¾em kako stoje stvari i prihvati koja hoæe, koja neæe, nisam je nagovarao... al kad pristane, treba da zna da je neæu ljubiti, maziti, te¹iti, ne interesuju me njeni ¾ivotni problemi, ona je meni sport i razonada, a nadam se i ja njoj.
Kad se naðemo na¹li smo se da nam bude lepo i podelimo u¾ivanje, posle toga, èujemo se... Svako nazad u svoj ¾ivot. Ni¹ta vi¹e. Kraj.
I ne mrzim ¾ene i ne gadim se, nego jednostavno, ako preðe¹ tu granicu posle kreæu da se zaljubljuju, da smaraju, plaèu i sl.
Mora da zna kako stoje stvari, a ja nikad ne zavlaèim, ka¾em kako jeste.
Sve je jednostavno...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

na prostom srpskom se to kaze tante za kukuriku :-P neces da kleknes, nema problema, necu ni ja :-D a da bi ti dobio sta hoces u tom sportu, moram i ja :-D svako u tome trazi svoje zadovoljstvo, pa jbg s kim se kako nadjes i dogovoris :-D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

pravi si hostapler, ne postujes devojke i neces da lizes sram te bilo   [prebicute]

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 11 Septembar, 2012, 16:04
1. ne bi trebalo da ti bude gadno zato sto je to tvoje
2. ako je ona mogla da ga stavi u usta (a nije njeno) najmanje sto mozes posle toga da uradis je da je poljubis (a fer bi bilo da i ti njoj polizes tako da je poljubac manje gadan i bolja opcija za tebe)
3. mislio sam da ti je drugarica a ne kurva a ako je kurva sto si joj uopste dao da ga pusi?
4. cbrr1 & major  bolesno ili ne vidis da sam znao razlog sto je poljubio u celo
[clapp]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

castor

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 11 Septembar, 2012, 19:41
Nije devojka kurva (ovo je bilo vi¹e u slengu) al nije ni neka koju sam vodao za ruku...

Jbga, ¹to onda ne stavi to kurva pod navodnike ("kurva"), pa da se ne razmi¹lja da li je sleng, tante, kukuriku ili kurac od ovce. Vuk je davno rekao èitaj kako pi¹e.



Citat: Andrej_Hotstepper poslato 11 Septembar, 2012, 19:41
Ne moram tebi valjda da obja¹njavam ¹ta je VARIJANTA a ¹ta devojka?

Naravno da ne mora¹, ako to jasno ka¾e¹ da je varijanta. Kurva je kurva, a "kurva" i varijanta su i varijanta i kombinacija, ali nisu kurva kao one ispod plavog mosta ili one pitove iz picinog parka. Samo ¹to kod pita ne mogu da s'vatim da li je on bio kurva na tajnom zadatku ili nezadovoljna mu¹terija. [rofl] [rofl] [rofl]



Citat: Andrej_Hotstepper poslato 11 Septembar, 2012, 19:41
Onu koju vodam za ruku i poljubim posle i poli¾em kad treba, al to je jedna jedina.

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 11 Septembar, 2012, 19:41
Mora da zna kako stoje stvari, a ja nikad ne zavlaèim, ka¾em kako jeste.

Dakle, olizao si slovom i brojem jednu jedinu pizdu. Prc'o nisi, jer ne zavlaèi¹. [doh] [doh] [doh] [facepalm] [facepalm] [facepalm]


Citat: Andrej_Hotstepper poslato 11 Septembar, 2012, 19:41
Ljudi, di¾ete frku niokoèega...

Niko ne di¾e frku, mi se samo dobro zajebavamo... [rofl] [rofl] [rofl] A vi, kako 'te? [cheers] [cheers] [cheers]
It's the ride that matters, not the bike…

castor

Citat: Ga¹par poslato 11 Septembar, 2012, 18:54
Ti di Ga¹u video na motoru :-P

Odakle ti to? Si ti [ludak]? Pa tebe niko sa foruma nije vidio na motoru. Jebote kao fatamorgana si... [rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

Hohštapler

Citat: gdjole poslato 11 Septembar, 2012, 20:49
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 11 Septembar, 2012, 19:41
Mora da zna kako stoje stvari, a ja nikad ne zavlaèim, ka¾em kako jeste.
Dakle, olizao si slovom i brojem jednu jedinu pizdu. Prc'o nisi, jer ne zavlaèi¹. [doh] [doh] [doh] [facepalm] [facepalm] [facepalm]

Ne, nije jedna, al nije ni mnogo veæa cifra, ne radim to ba¹ tako rado ko ¹to rekoh...
Dal sam prc'o, pa jesam, a dal bih voleo da sam vi¹e - voleo bih...
I ovako sam malo iznad proseka, al daleko da sam neki sa ogromnom cifrom. I buraz me ¹ije u cifri bar duplo, al kad sam ja probirljiv, a on sva¹tojeb...

Vidi¹, ja imam tu prednost u ¾ivotu da imam brata blizanca...
Za¹to je to prednost kod riba? Pa lepo... Uvek gde se pojavimo negde to je èudno, i normalno devojke te odma primete, zanimljivo, drugaèije.. A taj prvi potez, da skrene¹ pa¾nju na sebe je drugima najte¾i, da te primete u masi tipova, a nama dvojci je to bilo veæ re¹en posao... a sad vidi jo¹ dok je to bila srednja ¹kola, ¾urke, roðendani...  Ne moram dalje da ti prièam... ;)
I onda sam upisao poslednju godinu faxa i zaljubio se... i tad sam se skrasio, zapapuèario, uskoro se verim, pro¹lo je moje... Otkrije èovek neke druge vrednosti...  [cheers]

Nego, ajde mi da èujemo jo¹ neèija iskustva, ja sam du¹u otvorio  8)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

castor

Ma samo opu¹teno. ®ivot i provod tek sad poèinje... ;) [thumb_up]
It's the ride that matters, not the bike…

coolermaster

Ahm,muskarci nikad zadovoljni...da p..e-kurva,ne da p....e -kurva...
nista gore do sporog interneta

balcan girl

Da svima osim tebi - kucka :-P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

kurva je ona sto ne daje, a ne ona sto daje
kucka je ona sto daje svima osim tebi
picku placas ili ovako ili onako
za cenu vecere i izlaska, moz da jebes dvared.......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Major

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 11 Septembar, 2012, 21:17
Dal sam prc'o, pa jesam, a dal bih voleo da sam vi¹e - voleo bih...

To se kod nas kaze jebao!  :-*


CBRR1

kao god ali dal je kurva ili ne,ja znam samo jedno..ne mrzi me da se iscimam po nju,da joj klimam glavom dok popije kafu,da se pravim kako sve razumem,da se iscimam auto u neki stek,sto kaze major da je jebem..ali onaj deo posle svrsavanja...DODJE MI DA JE IZBACIM IZ AUTA JEL  NE MOGU OCIMA DA JE GLEDAM,AJ BRE BEZI..ali bude mi zao jer sl put kad je budem zvao odjebace me..i onda istrpim i to pa je vratim kuci....JOS KAO KAD KRENE DA SE MAZI I DA MI GLUMI NESTO POSLE SVRSAVANJA PA TACNO BI JE IZBACIO JER U TOM MOMENTU KOJI CE MI RAC VISE..ali uvek ali ili ispostuj pa nazad ili sledeci put nema sexa....

pit

Citat: gdjole poslato 11 Septembar, 2012, 20:49
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 11 Septembar, 2012, 19:41
Nije devojka kurva (ovo je bilo vi¹e u slengu) al nije ni neka koju sam vodao za ruku...

Jbga, ¹to onda ne stavi to kurva pod navodnike ("kurva"), pa da se ne razmi¹lja da li je sleng, tante, kukuriku ili kurac od ovce. Vuk je davno rekao èitaj kako pi¹e.



Citat: Andrej_Hotstepper poslato 11 Septembar, 2012, 19:41
Ne moram tebi valjda da obja¹njavam ¹ta je VARIJANTA a ¹ta devojka?

Naravno da ne mora¹, ako to jasno ka¾e¹ da je varijanta. Kurva je kurva, a "kurva" i varijanta su i varijanta i kombinacija, ali nisu kurva kao one ispod plavog mosta ili one pitove iz picinog parka. Samo ¹to kod pita ne mogu da s'vatim da li je on bio kurva na tajnom zadatku ili nezadovoljna mu¹terija. [rofl] [rofl] [rofl]



Citat: Andrej_Hotstepper poslato 11 Septembar, 2012, 19:41
Onu koju vodam za ruku i poljubim posle i poli¾em kad treba, al to je jedna jedina.

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 11 Septembar, 2012, 19:41
Mora da zna kako stoje stvari, a ja nikad ne zavlaèim, ka¾em kako jeste.

Dakle, olizao si slovom i brojem jednu jedinu pizdu. Prc'o nisi, jer ne zavlaèi¹. [doh] [doh] [doh] [facepalm] [facepalm] [facepalm]


Citat: Andrej_Hotstepper poslato 11 Septembar, 2012, 19:41
Ljudi, di¾ete frku niokoèega...

Niko ne di¾e frku, mi se samo dobro zajebavamo... [rofl] [rofl] [rofl] A vi, kako 'te? [cheers] [cheers] [cheers]

            Osecam nekako da si zesci lizac gosn Djole :P :P....i da bi mogao da oformis pokret kuravama ''Ako mi pusimo morate i vi da lizete'' pa mozda u cilju popularisanja lizanja da otvoris profil na Facebuku sa tom temom. [yahoo] [yahoo]
            A mogo bi i da te ubacim u ''sluzbu'' kao prvokator lizac....kakve tajne bi ti izvlacio zenama mogu misliti. [rofl] [rofl] [rofl]

CBRR1

Djole je vec dao oglas..li¾em po kuæama...

MIGE

Citat: cbrr1 poslato 12 Septembar, 2012, 10:16
kao god ali dal je kurva ili ne,ja znam samo jedno..ne mrzi me da se iscimam po nju,da joj klimam glavom dok popije kafu,da se pravim kako sve razumem,da se iscimam auto u neki stek,sto kaze major da je jebem..ali onaj deo posle svrsavanja...DODJE MI DA JE IZBACIM IZ AUTA JEL  NE MOGU OCIMA DA JE GLEDAM,AJ BRE BEZI..ali bude mi zao jer sl put kad je budem zvao odjebace me..i onda istrpim i to pa je vratim kuci....JOS KAO KAD KRENE DA SE MAZI I DA MI GLUMI NESTO POSLE SVRSAVANJA PA TACNO BI JE IZBACIO JER U TOM MOMENTU KOJI CE MI RAC VISE..ali uvek ali ili ispostuj pa nazad ili sledeci put nema sexa....
jbt,mislim da si opisao osecanja svih nas koji guzimo po kolima  :D
i posle kazu,muskarcima je lako...a ko nas pita za osecanja? niko ..  :'( :'(
pa posle visestruke ejakulacije treba gledati istim ocima tu osobu kao kad si sa njom,pre sat ,pio kafu...e pa ne moze ...tu su nam povredjena osecanja  :'( :D

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 12 Septembar, 2012, 10:28
Borèanac objasnio.


Sta ti njemu Borcanac. On je gospodin Borcanac za tebe ;D ;D ;D

Hohštapler

Citat: MajorSoul poslato 12 Septembar, 2012, 10:29
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 12 Septembar, 2012, 10:28
Borèanac objasnio.


Sta ti njemu Borcanac. On je gospodin Borcanac za tebe ;D ;D ;D

Mi koji se ne vezujemo tako lako sa "ljubavnicama" smo svi na Ti... razumemo muku....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

CBRR1