Glavni meni

Jeste tema o autu ali...

Započeo CBRR1, 05 Septembar, 2012, 19:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Citat: MIGE poslato 11 Septembar, 2012, 10:01
tek kad je malo svetlosti obasjalo njenu lepu guzu,videh da joj  curkaju guzni sokici od malopredjasnje radnje....samo sam malo usporio ritam i skoro da je smrad nestao...i sad dok pisem,osetim u nozdrvama taj miomiris  [srce]...a ne cek...to sam ja sad upravo prdnuo  [povracanje]

A taman sam krenuo da jedem.. idi bre Mige ;D

MIGE

ima tu jos prica...zaklina gankace...nastavak sledi,moram na posao  [cheers] [hello]

despic

E ovo je vec prica...dobro je da si usporio..moglo je da se zapali..
klasican divljak

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

...prvi put u kolima... sunce ti poljubim sad tek skontah kolko sam mator kad ne mogu ni da se setim...
Elem...
Dva dana pred 18. roð. buraz i ja dobijemo reno 5 kampus, onaj sa 5 vrata (slovenac). Bio ko iz fabrike. Crvene boje, one plastike na vratima (kao audi 6 allroad  ;) ), iznutra kao nov. Bile neke gadne presvlake i mi ih poskidali kad ono fanky zelena sedi¹ta, ma miri¹u na novo, a imaju 10godina!   [dancing]
Benzinac 1.2, ugraðen plin, tro¹io oko 7-8L plina, a tad plin bio 30din....
U dru¹tvu je posle zasluèio naziv "Crveni rend¾er", ekipa nas petorica je u njemu i¹la na sve 18 roðendane, ¾urke, i gde treba i gde ne treba... za godinu i 3 dana kolko je bio kod nas pre¹ao 56.000km (i onda ga je bata uterao u kanal... vozio neku ribu kuæi u Tara¹ i tu mu je bio kraj.)  Jo¹ uvek sam sentimentalno vezan za taj auto (emocionalno uslovljavanje je èudo).
Prva moja u kolima...
Jedva doèekah da dobijem dozvolu (18 godina i 12 dana)...
Imao sam tada devojku i jednu najbolju drugaricu (za mu¹karce je najbolja drugarica ona koja mu da kad ni jedna druga neæe).
Ja ko za inat popodne u ¹kolu... Oti¹ao pre toga u SUP podigao dozvolu i onda pakao.... 7 èasova, kao robija... sedim na èasovima ko u rerni! Oæu da se vozam konaèno (prvi put sa dozvolom!) Kuckam se ja tako na èasovima sa devojkom, ona zauzata taj dan, ok jo¹ bolje, ti onda lepo spavaj, i onako sam se veæ dogovirio sa mojim barabama da se vozamo, ne moram i tebe da ubacujem u raspored, a èujem sa drugaricom za svaki sluèaj, hoæe ona da je provozam, reko ako naðem vremena - nema frke.
Posle ¹kole svetlosnom brzinom kuæi, pojeo veèeru ispred fri¾idera nisam je ni stavljao na sto, mama u dozvolu stavila neke sitne parice (da èastim dru¹tvo)(a da, tad su dozvole jo¹ bile one na otvaranje, imalo i gde da se zadene, kako se ovi dana¹nji klinci sad ogrebu da mi je znati..) i buraz i ja VATRA! Pokupili barabe, i celo veèe po gradu, u krug gde smo stigli! Nije ni bitno samo dok se vozamo... Ponoæ pro¹la, razvezem barabe kuæama, ide se sutra u ¹kolu, radni dan, èujem se sa frendicom (sms: "Eto me za 10min po tebe" - "Spremna, èekaæu te ispred kuæe"), burazera iskipujem ispred zgrade, da ode da ¹eta (ne sme kuæi ili æe keva da se pita gde sam ja).
Frendica (inaèe maD¾arska vrela krv)(i sve ono ¹to prièaju o maD¾aricama - SVE je istina) sva namonitrana, spremna za dug put...
I tu ja sad uðem u frku! GDE DA JE VODIM? Ovo je potpuno nova oblast za mene... mislim, znao sam ja sve ¹tekove u gradu kad si pe¹ak, al bato, ovo je nova vrsta problematike... Setim se ja nekog mesta u 3 lepe gde smo i¹li kao klinci na pecanje. 30km od njene kuæe... neka, tamo bar znam da nikog nema!
Vozim ja, ona zeva neke gluposti (sa sve onim seksi naglaskom, ko Er¾ika u Crnom Gruji). Kad smo stigli i zavukli rend¾era u trsku (tu sam shvatio da je lak za parkiranje - neæe biti problema po gradu) ona odma nazad, ja se nekako provuèem, sednem i ona ne gubi vreme... ©to reèe Borèanac, ljubi stomak... Po¹to je ona niska (al bombasta) uspela je da sedne na pod izmeðu prednjeg i zadnjeg sedi¹ta, i zauzela pogodan polo¾aj za rad i krenula, talentovano kako samo ona ume (i dan danas je ostala u TOP 3)...
Posle toga klasièna "zadnje sedi¹te" poza gde lenjivac (ja) sedi a ona radi posao, isprobah obe varijante, kad te grli i kad grli naslon za glavu prednjeg sedi¹ta... ;)
U tom trenutku kreæe mobilni da mi zvoni, burazer javlja da ga keva smara veæ 5ti put gde smo! Pro¹lo 2am, radni dan, sutra ¹kola, a mi oti¹li u vo¾nju a novo peèeni vozaè... neæe mene da zove jer buraz la¾e kako vozim a to se ne sme, da se telefonira (keva je uvek bila panièar, al ¹ta je jadna pro¾ivela sa nama, treba joj orden dati, 3 sina).
Nekako zbrzah posao, zahvalim se na gostovanju i poljubim u èelo ;) i brzo nazad... Dok sam ja stigao iz vukojebine i odvezao damu pro¹la trojka... Ispred zgrade, buraz kunja na klupi... Gore, otkljuèavamo stan, ti¹i od PinkPanter lopova, al ðavola, keva ne spava...
Nja nja nja nja nja! "Ja premrla, otkud znam gde ste, ¹ta se desilo, nema vas, on je novi vozaè, ne znate ¹ta mi je sve pro¹lo kroz glavu, neæete vi vi¹e tako...!" (klasika.). Pre¾iveli ribanje i u krevet.
I tako ti ja legnem u krevet, pokrijem se, gledam u plafon u mraku, sa onim najlep¹im osmehom na licu, gde ti se samo brk smeje, miks adrenalina i ispunjenog deèaèkog sna... ko je do¾iveo zna o èemu prièam...
[yahoo] [hello]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

CBRR1

ali citam i sve to ope prozivljavam..ali opisano do detalja...svaka cast..na tren sam otisao nazad,kada me je boleo tuki za sve... [klanjam_se] [klanjam_se]

Major

@ Ho¹tapler - Ti odmah u pisce da ides ;D

mkt

a i ovaj mige treba da ima svoju temu heheheheheh odlicna tema za 10+

UFF

a sto si je poljubio u celo?
gadan ti ukus svoje kare a njoj nije?
ccc

Major


CBRR1

Citat: UFF poslato 11 Septembar, 2012, 13:45
a sto si je poljubio u celo?
gadan ti ukus svoje kare a njoj nije?
ccc
ali jbte jesi kralj..pa koliko si ti bolestan..odma on gadan ti ukus kare.ahahahaah   [ludak]

Major

Jeste da bolesno razmislja ali ni ja ne vidim drugo objasnjenje sto je poljubio u celo ;D

CBRR1

Citat: MajorSoul poslato 11 Septembar, 2012, 14:56
Jeste da bolesno razmislja ali ni ja ne vidim drugo objasnjenje sto je poljubio u celo ;D
pa tako se bre ljubi za laku noc,idi bre nista ne znas...

Hohštapler

Citat: UFF poslato 11 Septembar, 2012, 13:45
a sto si je poljubio u celo?
gadan ti ukus svoje kare a njoj nije?
ccc

Iskreno, ne znam kakav je ukus, al ako oæe¹ dam ti da proba¹ pa ti reci kakav je... ;)
AL DA, zbog toga sam je cmokio u èelo, ba¹ æu da se ljubim sa kurvom posle pu¹enja... To kad naðe deèka nek je ljubi....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

1. ne bi trebalo da ti bude gadno zato sto je to tvoje
2. ako je ona mogla da ga stavi u usta (a nije njeno) najmanje sto mozes posle toga da uradis je da je poljubis (a fer bi bilo da i ti njoj polizes tako da je poljubac manje gadan i bolja opcija za tebe)
3. mislio sam da ti je drugarica a ne kurva a ako je kurva sto si joj uopste dao da ga pusi?
4. cbrr1 & major  bolesno ili ne vidis da sam znao razlog sto je poljubio u celo

balcan girl

uff svaka cast, :-* kad navatam komp dobijes NAJVECI plus :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

castor

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 11 Septembar, 2012, 15:58
Iskreno, ne znam kakav je ukus, al ako oæe¹ dam ti da proba¹ pa ti reci kakav je... ;)
AL DA, zbog toga sam je cmokio u èelo, ba¹ æu da se ljubim sa kurvom posle pu¹enja... To kad naðe deèka nek je ljubi....

Èekaj sekund sad... Kad ti duva jaja u autu, onda ti je kurva, a kad ti duva jaja u krevetu i onda je o¾eni¹ onda ti je ¾ena. A ¾enu sasvim sigurno poljubi¹ kad ti ga poduva. Pa ¹to onda i kurvu ne poljubi, razlika je samo u imenovanju...

I onda se mi pitamo ¹to su takve prema nama... Da ti je ta tvoj najbolja drugarica èula da je kurva za tebe, zna¹ kad bi dobio. Kad i mi vidimo Ga¹u na motoru. :P :P :P
It's the ride that matters, not the bike…

Kengur


Gašpar

Ti di Gašu video na motoru :-P

pit

Citat: Ga¹par poslato 11 Septembar, 2012, 18:54
Ti di Ga¹u video na motoru :-P

   Najbolj je Gaso da te on poljubi u kurac pa ce onda mozda da mu se prosvetle vidici i vidi te na motoru.