Glavni meni

Mercedes

Započeo pit, 29 Avgust, 2012, 15:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Joker

Nadam se da ne svetli ovako u novim S klasama...

Neka bar stave te neonke i ispod auta bar da pomisle ljudi da se zajebavaju..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

ЯЭВОЛУТИОН

mecka provalila da seljaci vole trokraku zvezdu pa da im izadje u susret.....Ljakse klasa
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

CBRR1


Lazic


freepartyman

  Audi i bmw su smesni u visim klasama u odnosu na mercedes, to potvrdjuju i ljudi oko mene koji su fanovi i audija i bmw-a..Treba biti realan. [cheers]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

ЯЭВОЛУТИОН

meni jednostavno ne lezi dizajn meckedesa....poslednji koji mi se svidjao je  napravljen pre mog rodjenja.....dakle pre 70 te.....audi i bmw su prejebali mercedes u dizajnu u svim klasama.....sumnjam da je mecka kvalitetnija.....osim sto mozda ima bogatiju dodatnu opremu.....vozio sam i najnovijeg meckedesa...ono sto nit je kupe nit je limuzina....mirise na kozuru i udoban je...lepo radi lepo ide...imas osecaj da si mnogo bogat....ali ipak mi se vise svidja svedenost audia ili sportski imidz bmw cak i limuzini.....nemam pojma licni osecaj....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

freepartyman

#906
Audi i bmw mogu da se igraju sa mercedesom trenutno samo do klase velikih limuzina tipa E klasa,bmw 5 i eventualno X5 kao SUV ostale iznad klase smesno je porediti..Oduvao ih je mercedes..Evo ti primer za nize klase, CLA kosta 30000+ izleda kao svemirski brod za bmw  i audi u toj klasi..Cak i A klasa je sto se tice dizajna ispred bmwa i audija
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Joker

Sve to brate ima smisla ali ove neonke.. Nemoj mi reci da ti je to do vrh... Mozda ako se pale na komandu pa ono, ponekad ih ukljucis, cisto eto...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

freepartyman

#908
Koliko znam moze da se iskljuci, ima da biras boje, mnoge su uzas ali ona bela ambijent je  :drka:
I became a beast to rid myself the pain of being a man


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

slazem se
ali Qrcenje je svrha
ni X5 nema neku svrhu na terenu jbg

bokilic

Citat: freepartyman poslato 27 Decembar, 2014, 17:19
Audi i bmw mogu da se igraju sa mercedesom trenutno samo do klase velikih limuzina tipa E klasa,bmw 5 i eventualno X5 kao SUV ostale iznad klase smesno je porediti..Oduvao ih je mercedes..Evo ti primer za nize klase, CLA kosta 30000+ izleda kao svemirski brod za bmw  i audi u toj klasi..Cak i A klasa je sto se tice dizajna ispred bmwa i audija
a klasa je klozetska daska na tockovima...imo A  170.., i nadam se nikad vise..ko prackica bila iz nemacke doterana...hvalaa bmw je za nju svemirski brod...
To je moje vidjenje promasene serije auta...123ka i 124ka su bile mecke,,ostalo mi nekako bleda kopija,mada 500sec,,neb se zalio :)
brmmmm

con3

#913
Citat: bokilic poslato 27 Decembar, 2014, 22:33
Citat: freepartyman poslato 27 Decembar, 2014, 17:19
Audi i bmw mogu da se igraju sa mercedesom trenutno samo do klase velikih limuzina tipa E klasa,bmw 5 i eventualno X5 kao SUV ostale iznad klase smesno je porediti..Oduvao ih je mercedes..Evo ti primer za nize klase, CLA kosta 30000+ izleda kao svemirski brod za bmw  i audi u toj klasi..Cak i A klasa je sto se tice dizajna ispred bmwa i audija
a klasa je klozetska daska na tockovima...imo A  170.., i nadam se nikad vise..ko prackica bila iz nemacke doterana...hvalaa bmw je za nju svemirski brod...
To je moje vidjenje promasene serije auta...123ka i 124ka su bile mecke,,ostalo mi nekako bleda kopija,mada 500sec,,neb se zalio :)
A koji ti bmw poredis sa A klasom , A klasa je mali gradski auto ove novije su dobre .
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/91/Mercedes-Benz_A_200_AMG_Line_(W_176)_%E2%80%93_Frontansicht,_25._Mai_2013,_Hilden.jpg
http://www.automoblog.net/wp-content/uploads/2011/06/BMW1-SeriesRedFrontAngleMotion.jpg

con3

Citat: Joker poslato 27 Decembar, 2014, 18:56
Sve to brate ima smisla ali ove neonke.. Nemoj mi reci da ti je to do vrh... Mozda ako se pale na komandu pa ono, ponekad ih ukljucis, cisto eto...
Pale se na komandu i mozes da biras boju koju ti hoces  ;D
https://www.youtube.com/watch?v=o_c7eKtPs8U

freepartyman

Citat: con3 poslato 27 Decembar, 2014, 22:36
Citat: bokilic poslato 27 Decembar, 2014, 22:33
Citat: freepartyman poslato 27 Decembar, 2014, 17:19
Audi i bmw mogu da se igraju sa mercedesom trenutno samo do klase velikih limuzina tipa E klasa,bmw 5 i eventualno X5 kao SUV ostale iznad klase smesno je porediti..Oduvao ih je mercedes..Evo ti primer za nize klase, CLA kosta 30000+ izleda kao svemirski brod za bmw  i audi u toj klasi..Cak i A klasa je sto se tice dizajna ispred bmwa i audija
a klasa je klozetska daska na tockovima...imo A  170.., i nadam se nikad vise..ko prackica bila iz nemacke doterana...hvalaa bmw je za nju svemirski brod...
To je moje vidjenje promasene serije auta...123ka i 124ka su bile mecke,,ostalo mi nekako bleda kopija,mada 500sec,,neb se zalio :)
A koji ti bmw poredis sa A klasom , A klasa je mali gradski auto ove novije su dobre .
Pa bmw serije 1...
I became a beast to rid myself the pain of being a man

bokilic

,jebo merdzu bez 2 tone . to nije merdza...
brmmmm

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man