Glavni meni

Tema o Audiju.

Započeo CBRR1, 18 Avgust, 2012, 18:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit

Citat: UFF poslato 26 Avgust, 2012, 22:53
Citat: pit poslato 26 Avgust, 2012, 21:23

        Neka je i oprao AMG bas me briga ...mnogo bitnije je da je opro najboljeg,najlepseg,najaceg ,naj,naj,naj, u vasioni.... bengvejca.


pa moze i jugo da ga odere meni je bmw opet najbolji a ko hoce nek vozi juga  jebe mi se bas



kao sto je tebi i dalje najbolji mercedes a kenguru audi pabsta se onda koji qrac raspravljamo? kad jedni drugima milkenja promeniti necemo

      Pa mora da se zna ko je tata

Maybach Exelero $8Million

bokilic

Citat: pit poslato 26 Avgust, 2012, 22:49
Citat: Kengur poslato 26 Avgust, 2012, 22:40
Jel to ovaj sls? :D
1080p: Mercedes SLS AMG vs Evotech Audi RS6 Sedan 740 HP

FM4: Audi R8 V10 Vs Mercedes SLS AMG

  Evo ga u akciji sa najjj Audijem ....obrati paznju kako Audi ostaje u tackicu se pretvorio....i kako jadnik na kraju zamalo glavu da izgubi kad je SLS ukocio.
jel bre,jel ti nas zezas,pa ovako u igrici moze i jugo da pobedi mecku...
brmmmm

Kengur

dace bog da i ti i uff mozete da priustite sebi po jednog sls i m5 valjda bi neko dao meni neki dinar za jednu k9tku, a ja cu rado nastaviti da vozim mog raspalog nisana koji leba ne trazi... :)

pit

Citat: Kengur poslato 26 Avgust, 2012, 23:08
dace bog da i ti i uff mozete da priustite sebi po jednog sls i m5 valjda bi neko dao meni neki dinar za jednu k9tku, a ja cu rado nastaviti da vozim mog raspalog nisana koji leba ne trazi... :)

           Ma zezao se malo nemo primas k srcetu previse....evo ja odskoro vozim Stilo karavan 1.6 benzinac na plin i sta mi fali .Praktican udoban za sve pare,,,ocu kazem ne moz bolji da bude za te pare.

UFF

ma svaki subaru se da odere audijv kvatro
ma vejron ce da odere svakog subara
ma hajabusa turbo ce da odere vejrona
ma avion ce da odere hajabusu itd
pa?

i ko je uopste poceo o tome koliko dobro koji auto ubrzava?
mislim koga od obicnih smrtnika boli kurac za tako nesto?
kao sto je mige pominjao onaj 335xd
pa meni da daju novu trojku na poklon i da biram agregat ne vi uzeo 335 vec 320 koji ce mi qrac zivotinja koji ne mogu da napojim registrujem i odrzavam i posle da radim za placanje kazni i kupovinu guma

Kengur

Subaru da odere audija? Hahahahhah   salim se, iskreno me boli tuki, i da imam mnogo para pre bih ih trosio na putovanja, camas, par motora, neka vikendica itd itd... Auto bi morao debelo da ceka na red. A i uostlom da imam para vozio bih dzipa, jer sva ta kola oko kojih raspravljamo ne mogu da prismrde po ubrzanju motoru. I onda mi ni ne trebaju kad me nece zadovoljiti po perfomansama... Pite ne shvatam ja licno nista, hebe mi se iskreno. Sada jurim nekog malog dizela da se prevezem preko zime, mada mozda za koji dan opet idem u fr tako da me boli tuki i za kola... Nego cisto da mojima ostavim nisana da ne moram da sipam corbu i za caleta, i za buratera, jeftinije mi da kupim jos jedan auto sebi...

zmiya


UFF

lupio sam za subaru i to samo zato sto se lozis na ubrzanje u pogon na sva 4 a subaru nikad nije napravio auto sa pogonom na 2 tocka tako da moze svima da drzi predavanja o tome :)

zmiya

Vidi¹ da lupa,prebaci u temu za bullshit..

UFF

prebaci slobodno  [thumb_up]

a posto je ovo tema o audiju imam 2 stvari da izjavim za televiziju
svaki tt mi je ruzan do jaja novi stari koji oces
ali zato poslednja generacija audija jebala kevu svima redom sto se tice izgleda
ni mecka ni bmw mu ni blizu nisu
izgledaju za sve pare bukvalno koji god da pogledas

a i unutra njije los :D

http://4.bp.blogspot.com/-jx9VEpXAKmM/TevmAayR2cI/AAAAAAAAAdY/SM3mFssAgLE/s1600/Audi-S5-3.jpg

pit



      Ha a crvena pederska sedista....to ti se svidja.

UFF

aha
samo crna ili crvena (generalno najbolja kombinacija bez obzira da li je u pitanju auto/motor ili zena)

ima i kanarinac pederska u svojoj alfi
tamo najvise volim da ga guzim

i jbg moras i na devojku da mislis da joj se slaze uz haljinu kad izlazite  ;)

http://userserve-ak.last.fm/serve/_/35664057/Alicia%2BKeys%2Blady%2Bin%2Bred.jpg

AndreyRR

Vidoh danas u ovci isti borcancev tt samo sto ga je zena vozila

Kengur

UFFe lozim te vidis da pise ''Salim se...''

I ne, ne lozim na 402 trkanje, a to si i video po tome kako vozim... ;) Bukvalisto :)

Sto se tice izgleda kida i audi i bmw i mecka... Nova trojka mi je odlicna, c klasa takodje...

Ali audi vise volim zato sto mi je lepsi unutra od navedenih...

Doduse, najkvalitetniju unutrasnost ima mecka i tu je kraj price, samo sto nije po mom ukusu jer definitivno ide uz starije ljude...


Major

Ima da joj poispadaju silikoni ;D

Gašpar

Citat: con3 poslato 27 Avgust, 2012, 04:04
Subaru Get More G's Ad 1 :)

Kada bi mi neka ovako vrištala u kolima, tačno bih joj otvorio vrata da izađe ;D

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bokilic

ako cemo tako,,kupite tojotu supru..i eto sisa na izvolte kakav subaru kakva sranja,
Toyota Supra Drifting Unbuttons A Girl's Shirt.
brmmmm

Major