Glavni meni

Tema o Audiju.

Započeo CBRR1, 18 Avgust, 2012, 18:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Major


AndreyRR

brate ne seri da imas peugeot 404  ;D


pajche

Jedan ovakav Audi je danas vozio brdsku trku Tara, tj. trening. Vozi ga Bugarin i ima 770 ks. Opasna masina koja luuuudo ide.
Evo je i slika.

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/539164_368281983241408_1182077098_n.jpg

Aussweis

Ovako izgleda kada spoji¹ Audi i Porsche i blago pretera¹ sa gasom u gradu-na Autokomandi  [nono] [rofl]

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]
Sve ima cenu ili čast!

Aussweis

Letelica-boles!  [yahoo]

[attachment deleted by admin]
Sve ima cenu ili čast!

Kengur

Mige mrzi me sad da gledam test, omlatio sam par krigli pa sam poprilicno zaljuljan...  A i uspeo sam da ocesem bankinu na avali... I to u rikverc... :D

R8 nosam, me ne zanima ni najmanje... Ali A4, A6 itekako... Vrlo rado bih posedovao te modele... Najpre kUravane, naravno quattro pogon...
Nekako su mi ono prirasli srcu...
Drugar vozi a6 2002 karav, S line, quattro... vidi, nista vise od kola mi ne treba... Apsolutno sve poseduju sta mi treba... jedino ima ''velilki'' motor, 2.5 tdi... Ali sve ostalo, cista 10tka....

Jednog dana, kad mi bude potreban poridan auto, to ce biti audi ako bog da zdravlja i para....

CBRR1


CBRR1

Citat: SSZGO poslato 18 Avgust, 2012, 22:09
niko da otvori temu o ferariju...

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/476555_3164103616790_368670728_o.jpg
[balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] otvorio bi ja temu kad bih imao para da ga kupim,ali za sada bolje vrabac u ruci nego TUKI na grani... [hello] [hello] [hello] taj ferari je bre ziva bolest,vidi kakava je unutrasnjost,bruderu jesi  probao da ga vozis...?

Milomir27

ljakse ,jel ti ono mecka za pijacu u pozadini  [cheers] [cheers]
inace lep ti Audi  [thumb_up] [thumb_up]


SSZGO

Citat: cbrr1 poslato 19 Avgust, 2012, 08:40
Citat: SSZGO poslato 18 Avgust, 2012, 22:09
niko da otvori temu o ferariju...

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/476555_3164103616790_368670728_o.jpg
[balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] otvorio bi ja temu kad bih imao para da ga kupim,ali za sada bolje vrabac u ruci nego TUKI na grani... [hello] [hello] [hello] taj ferari je bre ziva bolest,vidi kakava je unutrasnjost,bruderu jesi  probao da ga vozis...?

vozio sam po parkingu :)

ali i dalje motor bolje ubrzava...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

CBRR1

ja sam se zadesio na auto putu sa r1,i neki ferari sa 4 izduva vertikalno po dva sa jedne i druge ruske table...ja nisam cuo svoj motor od njega,ali u drugoj nestaju farovi,ali ubrzava ludilo...

Stevan

Jel ovo samo Audi tema ili cemo da ubacimo komplet VW grupu? :D
VW, Seat, Skoda...? :D

CBRR1

Citat: Stevan poslato 19 Avgust, 2012, 13:59
Jel ovo samo Audi tema ili cemo da ubacimo komplet VW grupu? :D
VW, Seat, Skoda...? :D
komplet...isto je to...

Milomir27

Citat: cbrr1 poslato 19 Avgust, 2012, 14:01
Citat: Stevan poslato 19 Avgust, 2012, 13:59
Jel ovo samo Audi tema ili cemo da ubacimo komplet VW grupu? :D
VW, Seat, Skoda...? :D
komplet...isto je to...
ljakse ne moze da bude isto,kao sto se ne sme vw,audi,seat,skoda u istom salonu izlagati i prodavati
a jesi pravi borcanac,tebi je bik i krava isto [glavazid] :P [rofl] [rofl] [rofl]

CBRR1

Citat: Milomir27 poslato 19 Avgust, 2012, 14:12
Citat: cbrr1 poslato 19 Avgust, 2012, 14:01
Citat: Stevan poslato 19 Avgust, 2012, 13:59
Jel ovo samo Audi tema ili cemo da ubacimo komplet VW grupu? :D
VW, Seat, Skoda...? :D
komplet...isto je to...
ljakse ne moze da bude isto,kao sto se ne sme vw,audi,seat,skoda u istom salonu izlagati i prodavati
a jesi pravi borcanac,tebi je bik i krava isto [glavazid] :P [rofl] [rofl] [rofl]
mislim generalno,da ne bi pootvarali milion tema o autima..tema o yugu..tema o fijatu..tema o zastavi..tema o vagenu..tema o ..i tako..NEGO AJ OTVARAJ TI ONU TVOJU TEMU O KRAVAMA SENTIMENTALKAMA...potrosnja toliko daje mleka toliko... http://www.besplatne-slike.net/zivotinje/krave-goveda/slides/simentalska-goveda.jpg

Kengur

Kale gospodar vremena, i komsija miki travolta iz borca grede. :)

Gospodar Vremena i Travolta