Glavni meni

Held Martello tank torba

Započeo prpa_zr, 08 Avgust, 2012, 16:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

prpa_zr

Prodajem apsolutno novu Held Martello tank torbu

gre¹kom u komunikaciji kupljena je torba sa remenom umesto verzije sa magnetima a ortak naravno raèun nije saèuvao  [doh]

torba je idealna za one sa plastiènim tankovima, takoðe ko ima cevast ram lepo bi se uklopio sa ovom torbom

torba ima zgodne spoljne d¾epove, ima ugraðenu futrolicu za navigaciju, rasfe¹lusi (neæu da napi¹em cibzari da opet ne naguramo 5 strana lingvistike) vodonepropusni
mo¾e se nositi kao ranac a ima i zgodnu dr¹ku.. zapremina je promenljiva tj mo¾e se pro¹iti 

ako se ne varam UFF ima sliènu ako istu ovak'u (samo sa magnetima)


uz torbu se dobija i odvojen d¾ep za mapu koji se mo¾e i ne mora postaviti na vr' torbe kao i navlaka za ki¹u..

vi¹e slika imate ovdi:
http://www.fc-moto.de/Held-Martello-Tank-Bag-1


cijena prava sitnica 85€  - za ozbiljnog kupca moguæa korekcija na dole, za spadala cijena mo¾e samo da raste :D

tel 062/ 210 652 Bojan

[attachment deleted by admin]

dzimika

ovo je mozda najbolja tank torba koja ima da se kupi, vredi svaki evro

AndreyRR

kolika je zapremina info cisto i ako me ne zanima kupovina iste

prpa_zr

Citat: dzimika poslato 08 Avgust, 2012, 16:19
ovo je mozda najbolja tank torba koja ima da se kupi, vredi svaki evro

pre nego ¹to sam je poruèio vi¹e ljudi mi je hvalilo ovu torbu..  e sad kod mene vrpce nema gde zakaèiti (jesam tra¾io sa magnetima ali zajeb u nekim ciframa i eto..)
na kraju sam uzeo neku skroz drugu torbu..

@andreyRR - mislim da maksimalno pro¹irena ima 20 l (neka me neko ispravi ako sam gre¹im)

dzimika

ja sam mislio da veliku tank torbu nema sanse da stavim na TA ali kad sam pozajmio od mazzi-a ovu stala je kao da je pravljena za TA
bez problema sam vezivao napred za vrat i nimalo mi nikada nije smetala, magneti su dosta jaki i cak nije ni bilo potrebe da se vezuje ali reko sto je sigurno sigurno :D

mislim da jeste oko 20l kad se skroz otvori

UFF

Citat: dzimika poslato 08 Avgust, 2012, 16:19
ovo je mozda najbolja tank torba koja ima da se kupi, vredi svaki evro

slazem se

ja sam vozio preko 200 sa njom samo na magnetima bez vezivanja i nema sanse da mrdne (mada brzina ni ne utice ako imas oklop i vizir, mozda bi uticalo na naked-u)

preporuka

prpa_zr

ajd malo da dosolimo ponudu..

mo¾da bi do¹la u obzir zamena za neki kofer od recimo 53 l   ;D

Major

Svidja mi se ali trenutno sam spicio sve moguce i nemoguce finansijske resurse ;D

zmiya

Citat: dzimika poslato 08 Avgust, 2012, 17:06

bez problema sam vezivao napred za vrat i nimalo mi nikada nije smetala

Koja si ti budala,pa mogla je da te udavi.. :P

MILJAN

Citat: dzimika poslato 08 Avgust, 2012, 16:19
ovo je mozda najbolja tank torba koja ima da se kupi, vredi svaki evro
ja je imam veæ 5 godina i ne postoji bolja.... Ona je najmodabilnija torba koja postoji.... Najbolja stvar koju je Held napravio....  Kada sam je kupio svi su kukali na cenu a narednih godina su svi pokupovali...
Cave ab homine unius libri

skijash

Kako se kaèi na plastièni rezervoar?

dzimika


UFF

pa ta njegova i jeste za plastican rezervoar jer nema magnete

MILJAN

cccccc...lol...pita bre èovek na koji naèin se ova u oglasu kaèi na plastièan rezervoar..:Naèin kaèenja...comprende? :)
Cave ab homine unius libri

UFF

ti si izgleda jedini koji ne razume i ima potrebu da prevodi za druge

ako nije na magnete onda mora na kajiseve  (a i napisao je prpa da je sa remenom)

osim ako nisu ugradili neku svemirsku tehnologiju kacenja

MILJAN

lol...Ti si bre Bosanac lepo sa rekao...    ;D  Naèin bre kaèenja..I ja ne znam kako se kaèi i koliko je to efikasno... Ima¹ torbe koje idu na poklopac rezervoara a nisu magnetne..Ova sa kai¹evima, nemam pojma..Èovek je verovatno hteo da pita kuda to prolazi i za¹ta se vezuje.. Mora ceo rezervoar da se podi¾e ili ima naèina...bla, bla...
Cave ab homine unius libri

UFF

pa dzimika je odgovorio "nikako"
i moj odgovor je bio upucen njemu a autor teme ce da objasni detalje
ja bosanac a tebi treba sve da se crta
ccc  :D

baha

montira se prosto samo ti treba ovaj komplet set.....
Ja znam sto ne znam...ali ti ne znas kolko ne znas...

MILJAN

Citat: UFF poslato 10 Avgust, 2012, 02:12
pa dzimika je odgovorio "nikako"
i moj odgovor je bio upucen njemu a autor teme ce da objasni detalje
ja bosanac a tebi treba sve da se crta
ccc  :D
;)
Cave ab homine unius libri

Major