Glavni meni

HAARP

Započeo ts.marko, 07 Avgust, 2012, 22:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

The One

i veruj mi Laziæ ima odgovor na svako :P
[watching]
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

noam chomsky

Znas onaj momenat kad ne moras da pusis 5 dana svejedno si pod efektom...Eh, dobri stari gimazijski dani. Mene su smesne cigare smirivale kad je trebalo, nasmejavale kad je trebalo, prosirivale mi vidike kad je trebalo...vise ne treba... :)

PS: sjebalo sam koleno, imam vremena za internet kenjazu do besvesti...
lepota prirode je refleksija lepote nauke

The One

sla¾em se!
nema posle kukanja za mlado¹æu...
¾elim ti brz oporavak  [cheers] koleno mo¾e dugooo dugooo da zeza...
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

bucko

Citat: noam chomsky poslato 08 Novembar, 2012, 12:32
Citat: Laziæ poslato 08 Novembar, 2012, 12:17
pfff, i ti si na¹ao crkvu, Dragana pu¹tena sa lanca posle 20 godina i nije neki reper, naravno da hoæe da u¾iva dok mo¾e... :D

Dakle, pone¹to se razumem u nauku i tehniku i jebene turbo ventilatorske motore na modernim avionima, onakvi tragovi em su nemoguæi ako nije neko zapra¹ivanje, em komercijalni letovi nikad, ali nikad, ali zaista nikad ne prave ¹ahovske table po nebu, da ga jebem... Jeeeefto, isparavi me ako gre¹im...:D

@Dragana:
:-*

Posto se razumes u nauku i tehnologiju i turbo giga mega motore, da te priupitam ja nesto. Ako oni to ispustaju na tim visinima to mogu samo odredjeni avioni da rade, jel tako? Komercijalni tetetni ili putnicki, jel tako? Teretnih letova nema toliko da bi napravili tu sahovsku tablu, znaci ostaju putnicki, jel tako? Oni mogu da postignu visinu i da ponesu teret i prelecu non stop.

Odakle kiseonik putnicima u putnickim avionima? Putnicima i osoblju. Oni, putnici i osoblje, koji lete na visinima gde su koncentracije tih "otrova" toliko velike i koji disu vazduh pun tih govana su i dalje vrlo zivi i vrlo zdravi. Kako to? Mislim kod nas na zemlju padne mili-promil tog otrova, oni u njemu svaki dan po 10 sati i nije im nista. Kako?

Kako to ti metalni oksidi koji kao truju prodju kroz taj motor i kroz sagorevanje u motoru i ne ostanu zalepljeni za turbinu(ili sta vec). Mislim, ako je to u gorivu i ako su to putnicki avioni, to je dakle zavera u koju su ukljuceni mehanicari, piloti, struardese, pumpadzije, kontrolori leta, meteorolozi...ih, spisku nikad kraja. I kako to avion ponese sav taj metal i sve putnike i svo gorivo i opet poleti?

Kako to da nekim danima ima tih tragova na sve strane a nekad ih nema nigde. Zasto ti tragovi idu uvek u sahovnicama, gde skoro svaki avion ostavi trag?

Sta se dogadja kad kerozin gori u motoru i sta su proizvodi tog sagorevanja? Kako vazdusni pritisak i temperatura uticu na te proizvode sagorevanja?  Ima milion pitanja brate.
Di si vido da rade polukruzno? Ovo je kao kad oru,prva brazda jebote!
http://www.saveamericafoundation.com/wp-content/uploads/2012/10/chemtrails.jpg

Dragana friz

e ljudi ja jesam pustena s lanca ali jebe mi se super mi je   [yahoo]
ma mogu da prskaju sta hoce od toga mozemo da budemo jos samo luði  [ludak]
lepo vam kazem uzivajte u zivotu  SEX,DRUGS AND ROCK AND ROLL  
ako me razumete  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic


Dragana friz


noam chomsky

Citat: Dragana friz poslato 08 Novembar, 2012, 12:45
e ljudi ja jesam pustena s lanca ali jebe mi se super mi je   [yahoo]
ma mogu da prskaju sta hoce od toga mozemo da budemo jos samo luði  [ludak]
lepo vam kazem uzivajte u zivotu  SEX,DRUGS AND ROCK AND ROLL  
ako me razumete  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Dosla devojka pre tri dan i kaze oce da se muzicki edukuje. Slusalice na usi i tri dana se druzi sa Doorsima, a to sto ja moram da masiram ledom i da zavijam, ko me jebe....a sve je krenulo od filma sex, drugs & rocknroll...pihh

Sta ce tek da bude kad joj dam da cita istoriju djeza...qq majko mila, postacemo drugari...
lepota prirode je refleksija lepote nauke

Lazic

@divni zaludni sjebani kolenko:

Ama bre, Ameri ne spore da to rade, 2006-te godine Vuk Dra¹koviæ potpisao da to smeju da rade iznad nas(verovatno pod pritiskom), rade to odavno, ovde se spori èime nas zapra¹uju, oni prièaju da je to radi bustovanja radio signala za komunikaciju sa podmornicama ¹irom sveta, teoretièari vri¹te da nas drogiraju, mene generalno zabole, ali da rade, rade... I nisu ni teretni ni komercijalni, veæ nato letovi i ne ispu¹taju kroz motore, nego samo dodaju u izduv, a koncetracija toga gore je nebitna kad ispu¹ta¹ pri brzini od 800+ kmh...
Lièno mislim da pu¹taju to ¹to ka¾u, ali ko æe ih znati... :D

edit:
neki su se tako smuvali...:P

Lazic

Citat: noam chomsky poslato 08 Novembar, 2012, 13:06
a sve je krenulo od filma sex, drugs & rocknroll...pihh

Sad tek skapirah, pa ti si nastradao od sexa... [rofl] [rofl] [rofl]

The One

pa kako inaèe stradaju kolena?!
:o

Citat: noam chomsky poslato 08 Novembar, 2012, 13:06
Sta ce tek da bude kad joj dam da cita istoriju djeza...qq majko mila, postacemo drugari...
[nono] [nono] ako ne zapostavite sex :-[
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Lazic

Opet ode u off...:P

noam chomsky

Ma jebala me glinara. Nisam upalio motor 3 meseca, odem u glinaru i bum, tras...
lepota prirode je refleksija lepote nauke

The One

devojèica da ponese diklofen gel i da te macka, ko nov æe¹ da bude¹  [cheers]

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Taraba

Citat: noam chomsky poslato 08 Novembar, 2012, 13:23
Ma jebala me glinara. Nisam upalio motor 3 meseca, odem u glinaru i bum, tras...

Kakva je staza u glinari sad? Video sam da se Koma anga¾ovao da naprave dobar enduro poligon.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 08 Novembar, 2012, 13:11
Citat: noam chomsky poslato 08 Novembar, 2012, 13:06
a sve je krenulo od filma sex, drugs & rocknroll...pihh

Sad tek skapirah, pa ti si nastradao od sexa... [rofl] [rofl] [rofl]
Izgleda oral bio mora da je kleèao. :P
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Jefta

Da vam ja kazem nesto. Kod nas ima toliko malo preleta da i ako zaprasuju trebace im negde oko 1500 godina da se postigne isti efekat kao npr u Americi :)

Realno meni je to trovanje iz aviona cista nebuloza. Evo primer. Avion na visini od recimo 11km ili ti oko 34000 ft ili nivou FL340 ispusti tu "Hemikaliju" u vazduh negde iznad Kraljeva recimo. Ako uzmemo u obzir vetar koji je juce na tim visinama duvao i do 170 km/h u pravcu Bugarske, te "Hemikalije" ce dok stignu do zemlje zavrsiti negde izmedju Sofije i mora i zaprasivace bugarske seljake :) Uzmite u obzir da vetar stalno duva na visim visinama i da ako hoces nesto negde da ispustis velika je verovatnoca da to nece sleteti tamo gde si ti planirao :)

Vi se brinete o tim nekim hemikalijama, a to sto se stotine tona kerozina ispusta u atmosferu svakog dana to je nebitno. A to je standardna procedura

Taraba

A ¹ta se de¹ava sa sadr¾ajem toaleta u avionima? Ja sam èuo da oni to prosipaju iznad Beograda.
Kako drugaèije obja¹njava¹ pojavu velikog broja SMRDIbuba!
I ti si deo te zavere vidim ja... http://www.millan.net/minimations/smileys/tinfoilhatsmile.gif
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Jefta

Citat: Taraba poslato 08 Novembar, 2012, 14:14
A ¹ta se de¹ava sa sadr¾ajem toaleta u avionima? Ja sam èuo da oni to prosipaju iznad Beograda.
Kako drugaèije obja¹njava¹ pojavu velikog broja SMRDIbuba!
I ti si deo te zavere vidim ja... http://www.millan.net/minimations/smileys/tinfoilhatsmile.gif

Pa to se sve rasprsi u atmosferi pre nego sto stigne na zemlju  [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi]

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda