Glavni meni

HAARP

Započeo ts.marko, 07 Avgust, 2012, 22:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Taraba

I koliko su te¹ki?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?


zVuk

HAARP 'S NOT DEAD
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mkt

vratite nam haarp

mkt

ruka se pozlatila onom ko je sinoc izkljucio harrp i doneo zaladjenje  [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [doh]

Taraba

To baba slučajno isključila HAARP iz štekera kad je htela da opegla neke marame i miljee.
Sad mu ponovo treba par dana da se zalaufa [glavazid]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

easy

mozda mu baba ispustila kompresiju

dragan

ako budemo pili cistu pekamsku izvornu vodu od ovoga nista nemoz da nam bude samo da sijamo u mraku..
samo vas posmatram...

UFF

project lord i ja se danas popeli na moju zgradu i SJEBALI haarp !  [ninjaborba]

easy

treba to sasjeæ u korenu

zmiya

aj stavi ove slike u sve teme na forumu..veæ si negde na polovini..

UFF

nemam vise jbg
ali nigde nisam stavio istu sliku tako da mozes da mi ga....

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Vlajko

Dejvid Ajk (David Icke) je postao vrlo tra¾en predavaè ¹irom svjeta, a nije ni nikakvo èudo. Njegove su knjige zadnjih godina obuhvatile cijeli niz predmeta na temu tzv. “elite”, tj. svjetskih upravljaèa i njihovog smrtonosnog zagrljaja oko vrata narodnih masa. Njegova najnovija knjiga “Najveæa Tajna”, jedno je od najhrabrijih djela do danas

.Martin : Razgovaram sa tobom u sjedi¹tu svjetske moæi koji se zove London. Èini se da se puno gadnih stvari de¹ava iza ovih starih kamenih zidova raznoraznih palata.

Icke : Apsolutno taèno.

Martin : Po¹to su na¹im èitaocima svjetski moænici veæ dobro poznati, hajde da odmah poènemo sa lo¹im vjestima. ©ta je to u stvari “najveæa tajna”, po èemu je tvoja knjiga i nazvana ?

Icke : Ta “najveæa tajna,” koja se sada polako otkriva, je da su se jo¹ u starom vjeku, mo¾emo samo da nagaðamo kada je to taèno bilo, ali sa sigurno¹æu se mo¾e tvrditi tamo negdje oko 5000 godine pne; pojavile su se posebne porodiène loze, kada je centar moæi, u to vrijeme, bio Bliski i Srednji Istok. Pripadnici tih porodica postali su lideri i kraljevske familije u regionu tada¹njeg Bliskog i Srednjeg Istoka. To su hibridne familije nastale jo¹ ranije, kao rezultat intervencije vanzemaljaca. O tome govori i “Stari Zavjet”, koji je naravno samo jedan redigovani prepis mnogo starijih tekstova koji su govorili o tome kako su “bo¾ji sinovi” odr¾avali polne odnose sa “kæerima ljudi”, i tako kreirali jednu hibridnu lozu koju su nazvali, Nefilim. Ako se vratimo malo na hebrejski jezik, “bo¾ji sinovi” su u stvari – “sinovi bogova”. I kako vidimo u prevodu Biblije na engleski jezik, tj. “King James” verziju, rijeè – “bogovi” je u stvari prevedena kao – “bog”. I kako je vrijeme prolazilo, te porodice su se selile, i na kraju postale britanska i evropska aristokratija i kraljevske familije. Njihovo neprestano meðusobno ukr¹tanje nije bilo ni iz kakvog snobizma, nego iz nastojanja da se odr¾i specifièna genetska struktura. Da se opet vratimo malo unazad.

Èini se da je njihovo ¾ari¹te u poèetku bio Babilon a kasnije su svoj epicentar premjestili u Rim. Tako smo onda imali i Veliko Rimsko Carstvo, sve dok su oni bili tamo. To je bila kljuèna taèka u istorijskoj ekspanziji moæi ovih familija preko cijele planete. Tako je onda jedan od njihovih pripadnika, koji se zvao William of Orange, sa kim je u rodu svaka od do danas opstalih kraljevskih familija u Evropi, uspio da izmanipuli¹e svoj dolazak na prijesto Engleske u 1689. godini, i on je bio prvi koji je potpisao Povelju kojom je ustanovljena Engleska Banka, 1694. godine. Tada je ta grupa, ili jo¹ bolje da ih nazovemo – Iluminati, prebacila svoj epicentar na jedan vi¹i operativni nivo, iako je veæ imala druge operativne centre po cijelom svijetu, u Londonu su napravili glavno sjedi¹te svoje piramide. I onda, naravno, poslije nekog vremena nastala je i Velika Britanska Imperija, kljuèna taèka u ekspanziji ovih familija, koja im je omoguèila da se sele u Ameriku, Australiju, Afriku i Novi Zeland. Stigli su tada èak i do Kine. Govorilo se da sunce nije moglo nikako da obasja Britansku Imperiju.
U svakom sluèaju, kad vidimo velièinu Britanije, u poreðenju sa svijetom – kad sam bio dijete, nikako mi nije bilo jasno kako su ova mala ostrva koja se jedva vide na karti svjeta mogla da dr¾e i upravljaju imperijom koja se protezala skoro èitavom planetom. Ali sada znam da to u stvari i nije bila Britanska Imperija sama po sebi, nego imperija Iluminati familija, koje su se smjestile u Britaniji, a to je sasvim druga stvar. I ¹ta se onda dogodilo, veæ postaje jasno, te su familije preuzimale vlast u zemljama pod okupacijom Britanije. Meðutim, postoje dva oblika uprave. Prvi je otvoreni tj. javni kao npr. diktatura, znaèi, onaj koji mo¾emo da vidimo, osjetimo i opipamo, ali takav oblik vlasti nije nikada dugog vijeka, jer kad ljudi znaju da ¾ive u diktatorskom re¾imu, kao u zatvoru, oni æe poèeti da se bune i boriæe se protiv vlasti i sistema. Najefektivniji oblik kontrole, i to je ono ¹to se desilo kad su se Evropske Imperije povlaèile iz svojih kolonija, veèinom u ovom vijeku, oni su samo zamjenili javnu vrstu uprave – tajnom, koja se naravno vi¹e ne vidi, ali je jo¹ uvijek prisutna. To je u stvari krajnji cilj njihove uprave, jer ljudi se neæe da bore za slobodu ako – misle da su slobodni. I tako, ono ¹to se dogodilo kad su se te imperije povukle, Iluminati familije i cijela mre¾a njihovih tajnih dru¹tava su ostale i nastavile tajno da upravljaju tim zemljama, ukljuèujuæi i SAD, naravno, jo¹ od njihovog osnivanja. I kad posmatramo porodièna stabla amerièkih predsjednika, zaprepa¹tavajuæe je. Trenutno u SAD ¾ivi oko 260 miliona ljudi.
Ako dodamo sve one koji su se smatrali Amerikancima od 1776. godine, to bi bilo stotine i stotine miliona. Od tih stotina miliona ljudi 42 su postali presjednici SAD-a. Svako normalan bi pomislio po zakonu vjerovatnoæe da se ta 42 èovjeka meðusobno dosta genetski razlikuju. Ne, to ovdje nije sluèaj. Prema Aristokratskom i Kraljevskom Rodoslovu, Burke’s Peerage, baziranom u Londonu, na svim amerièkim izborima, ukljuèujuæi i Georgea Washingtona, u 1789. pobjedio je kandidat koji je imao najvi¹e evropskih kraljevskih gena. Trideset tri od 42 predsjednika su u direktnom genetskom tj. krvnom srodstvu sa dvojicom ljudi..

[doh]

ostatak ovog neverovatnog intervjua  na:  2012-transformacijasvijesti.com/nlo/dali-su-njihovi-vanzemaljci-medu-nama
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Gašpar


monsterbnt

Citat: Ga¹par poslato 31 Oktobar, 2012, 20:50
E sad smo gotovi  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

http://www.trojka.rs/vesti/42004-lazno-drvo-izludjuje-srbe-foto.html

BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA.

Sta je sledece? HAARP sistem maskiran u ovce?
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Jo¹ bolje, u stanovnike NBG...:P

ЯЭВОЛУТИОН

Koji vam kurac ovo je kod mene u kraju...i tako maskirano je jos pre bombardovanja....Sloba bi ziv.....inace je u pitanju antena za vezu komande i zato je i  izmestena i kamuflirana u drvo.....HAARP nije sigurno.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Milomir27

HAARP HAARP HAARP hteo bi da me taj Papan sto je napisao da u Beljini ima Antenski sistem HAARP,odvede tamo i pokaze mi ga!

monsterbnt

Citat: Laziæ poslato 31 Oktobar, 2012, 21:42
Jo¹ bolje, u stanovnike NBG...:P

Nemo da ti isHAARPerisem klempavog da ide u rikverc!!!! Drukaro!!!
Smrt SVIMA!!!!