Glavni meni

Pomoc administratora

Započeo dzimika, 05 Avgust, 2012, 11:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major


Uncle Bob

Mo¾e li jedno poja¹njenje,obja¹njenje hoæu da uturim drugu grafièku,Zanima me da li izlaz sa stare ostaje u funkciji? [neampojma]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

stilgar

Citat: UNCLEBOB poslato 29 Decembar, 2012, 16:39
Mo¾e li jedno poja¹njenje,obja¹njenje hoæu da uturim drugu grafièku,Zanima me da li izlaz sa stare ostaje u funkciji? [neampojma]
koju graficku si koristio do sad? po tvom pitanju zakljucujem da je integrisana bila u pitanju. napisi i koji model ploce je u pitanju ako znas i koju graficku si kupio bice lakse za objasnjenje.

Uncle Bob

AMD Ga-M61 PME -S2 je sada u kompu integrisana je a oæu da stavim Nvidia Msi Nx 7300 Gt
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

con3

Neces moci 2 monitora ukoliko 7300 nema 2 izlaza

dzimika

ima dva izlaza, stim sto je jedan dvi a drugi vga, tako sam i ja vezao na jos stariju i losiju grafiku :D

Uncle Bob

Citat: con3 poslato 29 Decembar, 2012, 17:31
Neces moci 2 monitora ukoliko 7300 nema 2 izlaza
Ima 2 izlaza plus s-video mo¾e i tv nego nije to bila poenta veæ znaèi onaj postojeæi izlaz sa integrisane grafike vi¹e nije u funkciji?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

zVuk

taj 7300 ti nije nista jaci od te integruse koju imas.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

zVuk

a mislim da ako budes stavljao tu 7300 da moras u biosu da disejblujes integrusu i onda vise nije u funkciji....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Uncle Bob

Citat: zVuk poslato 29 Decembar, 2012, 17:55
a mislim da ako budes stavljao tu 7300 da moras u biosu da disejblujes integrusu i onda vise nije u funkciji....
To me je zanimalo mo¾da ja nisam postavio pitanje na pravi naèin Uglavnom hvala svima a ¹to nije jaèa ma nema veze i netra¾im sa ovom postojeæom bar igrice koje sam do sada pokretao nisam imao problem poenta je bila u 2 monitora. [cheers]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mareskin

Citat: UNCLEBOB poslato 14 Januar, 2013, 21:11
Gasiti ili ne komp?

Meni komp na poslu i kod kuæe rade non-stop. Odu u standbay, a bitno mi je da su ukljuèeni zbog pristupa sa terena.
Nemam problema, jedino ¹to tro¹e struju.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

Ma boli me za struju to ni neplaæam nego sam bio u nedoumici na nekim forumima su za ga¹enje na nekim protiv kao razlog za ga¹enje trpi napajanje i hard pa jebi ga i ako mi rikne napajanje imam rezervno koje sam bespotrebno kupio po preporuci "majstora" a imam i neki buðavi hard tako da æu da primenim tvoje mi¹ljenje Mare. [cheers]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mareskin

Citat: UNCLEBOB poslato 14 Januar, 2013, 21:36
Ma boli me za struju to ni neplaæam nego sam bio u nedoumici na nekim forumima su za ga¹enje na nekim protiv kao razlog za ga¹enje trpi napajanje i hard pa jebi ga i ako mi rikne napajanje imam rezervno koje sam bespotrebno kupio po preporuci "majstora" a imam i neki buðavi hard tako da æu da primenim tvoje mi¹ljenje Mare. [cheers]

Iz prakse znam da hard diskovi crkavaju ko blesavi. Radili ne radili isto ti se hvata. Reklamiramo ih prilièno èesto. Svi proizvoðaèi su se kvarili.

Meni se isplati da mi ma¹ine rade zbog posla. Tako da sam spreman da platim cenu. Imamo i server ma¹inu koja radi 24 sata isto tako veæ par godina. Imam eksterne hardove koji rade non stop par godina.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

Iskreno ovaj moj nemam pojma koji je proizvoðaè mrzi me da tra¾im papire znam da ima 250Gb. meni je to puna kapa a i posle 4 god.da otka¾e nemam ¹ta da se ljutim,u rezervi imam neki Maxtor valjda 180 Gb. Tako da sam skroz popu¹ten. ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

dzimika

ajd jedno pitanje
da li se nekome desava na sedmici da mu chrome zamrzne sliku na nekom sajtu, tacnije ako otvorite vise tabova i kad se vratite na prethodni nece da se pomeri a ako kliknete na nesto pokaze na trenutak stranicu na koju se kliknulo ali opet pokaze sliku prethodne zamrznute stranice?
zadnjih mesec dana mi se to desava i ne znam sta je tacno problem
deinstalirao sam chrome i obrisao sve sto je od googla imalo na disku, instalirao ponovo i opet isto radi pa cak i gore, javu i flash potpuno izbrisao tako da nije ni do njih

Gašpar

De¹ava se nebu ba osmici, mislim da je do Chrome-a. Sve se sredi posle par sekundi, ali ume da iznervira.

dzimika

ali ja nemam osmicu vec sedmicu, najveci fazon je sto kod zene gde je isto sedmica sve radi kako treba
prvo sam mislio da je do jave ali nije
a ovo se desava bukvalno svaki put kad otvorim drugi tab ili cak novu stranicu i predjem na njega/nju i kad se vracam na prethodni blokira se

Zeljkamp

I meni se to desava u zadnje vreme i sve cesce sam ponovo na Firefox-u.
TwinZ Auto & Moto

dzimika

dobro je :D nisam jedini :D
cudan je problem a mislim da je poceo da se desava od kako sam instalirao update za javu (mislim da je 5. update za proslu godinu) ali nisam 100% siguran
recimo na poslu gde nema jave uopste i kod zene na lap topu gde nisam uradio update za javu od kako je instalirana 7 radi sve kako treba