Glavni meni

Vrbas,30.07.2012.

Započeo zmiya, 01 Avgust, 2012, 00:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zmiya

U sudaru motocikla i automobila u Vrbasu poginuo je motociklista Boris Gordiæ (25) iz tog grada.U saobraæajnoj nesreæi, koja se dogodila u Vrbasu u ponedeljak uveèe kada je motocikl "suzuki" udario u automobil "¹evrolet", Gordiæeva 21.godi¹nja saputnica zadobila je te¹ke povrede, opasne po ¾ivot.


U saop¹tenju policije navedeno je da je motocikl kojim je upravljao Gordiæ udario u "¹evrolet", koji se kretao iz suprotnog smera a vozaè Aleksandar B. (29) iz Vrbasa, prilikom skretanja ulevo, "nije se uverio da to mo¾e uèiniti na naèin bezbedan po ostale uèesnike u saobraæaju".


Motocikl se posle udara odbio i udario "pe¾o" koji je dolazio iz istog smera, a "¹evrolet" je naleteo na parkiran automobile.


Protiv Aleksandra B. biæe podneta krivièna prijava zbog te¹kog dela protiv bezbednosti javnog saobraæaja.

AndreyRR

au bem ti zivot.pa dokle vise slepci jedni neobrazovani

Plazma Keks

dok se ne bude stavila betonska ograda umesto linije koja razdvaja dva smera kretanja...

Hohštapler

Taj deèko ¹to je poginuo bio pre mesec-dva kod mog drugara, hteo da otkupi njegovog gsxf-a... Al nisu se pogodili oko cene...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

apu

prolazio sam danas kroz Vrbas i ba¹ u momentu kada su se okupljali na groblju... Gomila mladih ljudi.... tuga. nisam poznavao momka ali nije mi bilo svejedno kad sam video...