Glavni meni

Piaggio X9 500 Evolution

Započeo Brrka, 24 Jul, 2012, 21:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Brrka

Dakle imam problem sa ovim skuterom.
Skuter odrzavam od prvog dana od kada je kod vlasnika ali non stop se desavaju neke gluposti.
Tako i danas, dosao najnormalnije, namestio mu retrovizor, neku plastiku ispod motora, promenio pozicije pozadi (sijalice) i vratio sve nazad.
Provozao se malo, palo i gasio vise puta.
Stajao motor sat vremena, krenuo da ga ubacim u garazu i da ga upalim on samo zavergla i pobrljavi elektronika.
Lampice kad pali kao da nema struje, nema sirenu, nema farove nema bas nista.
Obicno znam da se to desava kad je slab akumulator mada sam ovde pre 2 meseca stavio nov a i normalno je palio.
Zice na retrovizoru sam nastavljao ali proverio sam, to je sve ok jer i kad otkacim retrovizor opet je isto.
Sta se dalje desava, stavim akumulator na punjac, on dobije sve ali nece da zavergla, opet se desava kao da je slab akumulator iako je punjac bas jak, medjutim non stop cujem kao nesto da se cuje u tabli.
Probao sam da skinem kleme i resetujem sistem medjutim nista se ne desava.
Na kraju kad sam kill switch prekidac vratio na off i ponovo vratio na on podigao mi je obrtaljku na broj 3, predpostavljam da je neka greska mada nisam uspeo da nadjem u manualu da to uopste pise.
Ima li ideju neko sta bi moglo da bude?

ЯЭВОЛУТИОН

Proveri prekidac copave, proveri kontakte na osiguracima....proveri konektore od struje....jebeni piaggio
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Brrka

Danas sledi rasturanje celog, samo da zavrsim jednog Srada, jebo sam mu kevu kad ga dohvatim!

Brrka

Crkla neka dva releja ispod maske, zamenio njih, skuter upalio. Kakvo sranje, vise instalacije u njemu nego ceo X5 kad smo sklapali od nule :D

ЯЭВОЛУТИОН

Ja srecu nadjoh sa vespom piaggio
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11