Glavni meni

zajecar 10.11.12 avgust....ide li ko?

Započeo panco, 23 Jul, 2012, 20:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

panco

 8)

goranvojska

ide neko sigurno.javice se.el si ti iz tog kraja?

panco

50 km od zajecara a u avgustu sam u srbiji bicu na skupu 100%

panco

Kvalitet poruka:    -1 hehe
izvinjavam se na pisanju

goranvojska


panco


panco


goranvojska

skoro bili na rucku ja sa suprugom mareskin i cale kad smo se vracali sa voznje dunavskom magistralom.lepo a nadam se opet cemo.treba da idem i poslovno za zajecar za neku pvc stolariju kod nekih prijatelja pa cekam da dodju iz ciriha.

pit

Ja uvek...fenomenalan skup...a ima i bazen pored skupa, [cheers].

panco


OKi


zmiya

Priznajem,glup sam,tek danas sam protumaèio ¹ta znaèi ovo: ideli ok?

panco

Citat: zmiya poslato 27 Jul, 2012, 10:16
Priznajem,glup sam,tek danas sam protumaèio ¹ta znaèi ovo: ideli ok?
nisi ti ja sam priznajem

pit



         Bio u suboru....fenomenalan skup....bili talijani i slovenci improvizovali supermototrke.Voze momci za medalju.Klopa u izobilju ...pasulj i gulas a ne ko u Boru imalo za 100-200 bajkera ostali bili prinudjeni da jedu grozan rostilj.
          Svaka cast i na lokaciji ....ovo ce verovatno biti trajna varijanta ....u sumici mesta za kampovanje kolko oces .
          Obicno me mrzi da idem na defili ali ovaj Zajecarski sam izvozio i bilo je odlicno.....ceo ali ceo Zajecar je izaso da nas pozdravi...vece ovacije smo imali nego partizani 45-e.

ASTRAL MC

Citat: pit poslato 12 Avgust, 2012, 17:46


         Bio u suboru....fenomenalan skup....bili talijani i slovenci improvizovali supermototrke.Voze momci za medalju.Klopa u izobilju ...pasulj i gulas a ne ko u Boru imalo za 100-200 bajkera ostali bili prinudjeni da jedu grozan rostilj.
          Svaka cast i na lokaciji ....ovo ce verovatno biti trajna varijanta ....u sumici mesta za kampovanje kolko oces .
          Obicno me mrzi da idem na defili ali ovaj Zajecarski sam izvozio i bilo je odlicno.....ceo ali ceo Zajecar je izaso da nas pozdravi...vece ovacije smo imali nego partizani 45-e.
VALA SKUP ZA MEDALJU,NA NIVOU I JAKO OZBILJNO ORGANIZOVAN
SVA CAST ZAJECARCI!!!