Glavni meni

9. MotoGP - Mugello 2012

Započeo Gašpar, 11 Jul, 2012, 17:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo


Kengur

Jebes mi sve, voleo bih da naprave istu stvar kao sao moto2 pa da svi mogu da se bore za dobre pozicije i da nema velike razlike u masinama...
Bar bi bilo zanimljivije...

Gašpar

Dorna je uvela najdebilskije od svih debilskih pravila - Svaki proizvođač može da ima 4 prototipa na stazi, ne više.

ЯЭВОЛУТИОН

Pa i nije bas toliko debilsko.....trkalo bi se 30% hondi 30% yamaha i 30% dukatia......nisma siguran da ima ceo motor za preostale procente......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

3006

I sada je tako, stim ¹to sledeæe godine mo¾da i ne bude 4 Dukatija. Ko æe da da tolku lovu da fenjera¹i...
Ima DORNA svoj cilj, ¹to i ne mora da bude lo¹e, ali za¹to to razvlaèiti na 5 godina...

Gašpar

Pa po tom pravilu, u ovom trenutku može da bude maksimalno 12 prototipa.
Zar nije cilj da bude više motora kako bi bilo zanimljivije?

srbac

Ako se vrati Suzuki, ... pa udje BMW pa Aprilija, Dnjepar... ima tu saso mange...

ЯЭВОЛУТИОН

Ako zabrane akitvino vesanje, elektronsku kontrolu proklizavanja, i , onda bi svi bili blize i takmicenje bi imalo smisla....ovako posto samo tri fabrike mogu da izfinansiraju zajebanciju na stazi, dorna je primorana da CRT masinama ustupi mesto na stazi......da bude sareno, na rados'
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Bar da poènemo da se nadamo da æe CRT biti ozbiljniji u narednom periodu. Makar kao Ducati trenutno ;D ;D

stilgar

Citat: Ga¹par poslato 13 Jul, 2012, 16:06
Ba¹ me zanima da li æe Stoner biti bar opomenut zbog ove gluposti.
Da je njemu neko uradio ne¹to slièno, Honda bi tra¾ila da se tom vozaèu odseèe ruka. I Dorna bi prihvatila.
i ovako mogu da je odseku nasla se stoneru na putanji :)