Glavni meni

9. MotoGP - Mugello 2012

Započeo Gašpar, 11 Jul, 2012, 17:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

3006

Sve ovo polako postaje farsa... Svi oni koji ¾ale su ostali, a samo njega nema.

ЯЭВОЛУТИОН

Covek zivi dok ga se secaju......kad secanje zamre onda i covek zauvek nestane.....Ja se cesto setim nekih mojih poznanika i drugova...pomislim kako bi bilo dobro da su medju zivima, da se vidimo i popricamo.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mr.Racer

Citat: revolution poslato 14 Jul, 2012, 22:03
Covek zivi dok ga se secaju......kad secanje zamre onda i covek zauvek nestane.....Ja se cesto setim nekih mojih poznanika i drugova...pomislim kako bi bilo dobro da su medju zivima, da se vidimo i popricamo.
+1

RAmireZ

Samo jedna stvar je bolja od seksa.


Gašpar

Ne znam da li ste gledali Warm Up na prajmu, gostovali su neki slovenački komentatori u "našoj" kabini. Ja sam oduševljen koliko su profesionalni, koliko nisu okrenuti ni prema jednoj strani, koliko realno sagledavaju celu situaciju...
Erceg da se ugleda na njih maksimalno!

Inače, Erceg je ugostio i Tanju Gvozdenov, PR-om Stefana Bradla.

3006

Isti utisak. Ljudi znaju znanje. Jo¹ ako se Aca naljutio ¹to ga nisu poveli, nigde sreæe...
Inaèe, gledao sam kvalifikacije i zagrevanje, deluje da Lorenco ima najbolje krugove, ali sam primetio da je par puta pravio gre¹ke, krene brzo do pola staze, a onda negde kiksne. Tako je i izgubio pol, a to nije bio jedini put. Nekako mi se èini da Pedro mo¾e da odigra dobru partiju. Muðelo je to, nije uvek sve onako kako izgleda...

Gašpar

Joooj kad bi se Aca naljutio :)

Da za Lorenza si u pravu, nije konstantan uopšte. Dok mi se čini recimo da Hayden ima veoma konstantne krugove.

Gašpar


ЯЭВОЛУТИОН

Kakva klanica u moto 3 zadnji krug....uhhh
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Ne pamtim kada sam gledao ovako dobru trku...

ЯЭВОЛУТИОН

ti bre imas memoriju ko zlatna ribica.....gledao bre vise puta....ali je stvarno bila dobro...i pre svega fer
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Nisam gledao poslednje dve Moto3 tako da bas dugo nisam gledao ovakvo klanje :D

A sad da vidimo sta može Andrea Ianone :)

davidoff

Ako ne padne opet moze mnogo posebno na svojoj teritoriji i pred svojim navijacima...ali sa manijakom nikad nisi nacisto sta ce da mu dune....a valjda ga zato i gotivim.... :D :D
We won't forget you Marco....


davidoff

Jedna krivina sa 5-og na 2-go mesto...sad ce da kolje malog pedera... [klanjam_se]
We won't forget you Marco....


mi¹ko_kolo

Nakagami drugi!

Edit:
Prvi! A da li æe izdr¾ati?

davidoff

We won't forget you Marco....


Gašpar

Lepo vozi Nakagami, leeepoo.

mi¹ko_kolo

Neæe Luti za Janoneom.  :D

Gašpar