Glavni meni

Viziri iz Srbije by Ivan

Započeo Lazic, 13 Decembar, 2010, 00:52

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

IVAN-VIZIRI

Pravila su ostala ista:
1 BAJKERKA
1 SAOBRACAJNA NA NJENO IME
= 1 VIZIR
moze i jedna drugarica, mislim nije zbog mene... nego ako bas naleti UFF do radionice :)

[slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje]

Mad Max

Ivane, poslao sam ti PP, pre mesec dana i ne mogu da shvatim da nisi odgovorio. Nisam to ocekivao od tebe, ali eto
Brzi od smrti, Jaci od bola

IVAN-VIZIRI

Pa napisah ovde i ne samo ja nego i UFF i neki drug forumasi takodje, da se za kotakt koristi      [email protected]   ili  jednostavno  064 2 847 847

Gvozden

JA hocu popust poslao sam brdo ljudi iz Vojvodine i malo shire :)
Inace Aca Njaka te hvali za Dragstar , kao da si narodni heroj :)

UFF

Citat: IVAN-VIZIRI poslato 01 Mart, 2013, 21:45
Pravila su ostala ista:
1 BAJKERKA
1 SAOBRACAJNA NA NJENO IME
= 1 VIZIR
moze i jedna drugarica, mislim nije zbog mene... nego ako bas naleti UFF do radionice :)

[slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje]

samo javi kad i eto me dolazim :D

Lazic

kad bi ti propusto priliku...:o :D :-*

Gvozden

Shala ne treba popust, nego svi me cimaju gde ti onaj imanjak za vizire... :) Coveka nisam ni video...

M a R k o

Ivane jel mozes da uradis ovakav vizir za SV?
Koja bi cena bila,ne mora biti zatamljen.
(drugi i treci motor gledano s leva na desno)

UFF

 [rofl]  ivan OBOZAVA double bubble vizire

dusankobgd

Uzeh pre neki dan vizir od Ivana. Odusevio sam se.

dr32

Nemoj samo da se odusevljavas nego slike na sunce... :)
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

IVAN-VIZIRI

Citat: M a R k o poslato 26 April, 2013, 02:03
Ivane jel mozes da uradis ovakav vizir za SV?
Koja bi cena bila,ne mora biti zatamljen.
(drugi i treci motor gledano s leva na desno)

Za SV-a u opste ne radim vizire bilo kojeg oblika, jedino dodatke '' LAMELE ''

[attachment deleted by admin]

Lazic


Panco.KV

A gde ima da se kupe oni mehanizmi kao na MRA vario samo veci da vise podize vario

Panco.KV

#294
Ja imam original MRA vario placen 185e ali mi nije dovoljno treba mi neki CM vislje ima u GR dosta TDM900 sa raznim vizirima koji su odlicni cak ja mislim da sam ti i slao sliku ali mi nisi nista odgovorio.http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ6SJ0jVr52iWVGnqsZBvGRBxFPOtNh8axc092X5d2TFIAikjJusw

Panco.KV


IVAN-VIZIRI

Verujem da imas predstavu kako bi ti taj produzeni vizir sa linka koji si postavio resio tvoj problem, ali to nije i istina
Radio sam to vec ranije i katastrofalno lose se pokazao, onda sam radio varijacije na tu temu pa cak i postavio dodatak sa klackalicom sa MRA i nije uspelo
Ukopno 5 razlicitih neuspelih kreacija na temu takvog vizira i tih dimenzija

Ono sto lepo radi svoj posao, a ujedno je i jeftino mozes videti na ovim slikama

Pozdrav!

[attachment deleted by admin]

Panco.KV

Ali ja nemam fabricki bacio JBG

gogo42

onda ti Ivan napravi model kao fabricki,,a preko njega ovaj Lamelni i to je to :D
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

Panco.KV

Ivane a jel bi mogao ovaj dodatak da ispratis sve do kraja da bude ujedno ili ne ,ili je ivako namerno zbog strijanja vazduha meni je bitni da me ne bije u grudi i glavu .