Glavni meni

Viziri iz Srbije by Ivan

Započeo Lazic, 13 Decembar, 2010, 00:52

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

goranvojska

.....nego ti lepo uzmi pribor za licnu higijenu ,cebe pod ruku pa pravo u zatvor.kazni se sam sto si manijak.(vozis brate preko ogranicenja).

MILJAN

Citat: goranvojska poslato 03 Novembar, 2011, 20:57
.....nego ti lepo uzmi pribor za licnu higijenu ,cebe pod ruku pa pravo u zatvor.kazni se sam sto si manijak.(vozis brate preko ogranicenja).
Stvarno sramota ;) U dr¾avi sve je idealno...Tajkuni po¹tuju zakone i ne kradu...Politièari takoðe...Ostalo je samo jo¹ da policija pohapsi ko prekoraèi ogranièenje i super...Idealno dru¹tvo ;)
Cave ab homine unius libri

boki45

Pogresio covek...ma ne bi ja,nego dok nisam stavio vizir smrzne mi se ruka u toku voznje pa sama da malo po gasu.  [rofl]  Eto jos jednog razloga zasto treba staviti vizir!  [yahoo]

Major

Da da ume od hladnoce ruka sama da daje po gasu [rofl]

aleksr6

ima li neko broj ivana,posto se na mail ne javlja

Major

Imas na prvoj strani:

Ivan: 0642847847

UFF

0642847847

Situacija moze da ti bude ista i sa mob-om tj da bude nedostupan
Ali na mail odgovori uvek samo je pitanje kad ce da ga procita

Mozes i da se provozas do njega on ti je u Jase Ignjatovica 27

Lazic

Juce smo se culi... Posle 5 meseci je nabavio materijal...

ЯЭВОЛУТИОН

Sta ce tebi da napravi sto ti neces da sjebes....deflektor za naopake misli
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


aleksr6


ralekle

Evo kako cuci vizir na mojem kle-u!  ;D

Lazic

Danas provozao Ivana 4 km na KLE-u, mislim da mu nije bilo bas dobro... :D Bar kad se oporavi ima da bude novih vizira...

IVAN-VIZIRI

Pazljivo sam pratio sve utiske korisnika i zakljucak je da previsok vizir bez obzira na sve pokusaje u smislu izmena ne uklanja turbulencije koje vozacu smetaju.
Posle vise pokusaja da napravim nesto dobro i lepo konacno sam zadovoljan.
Evo novog redizajna, duzina je tacno izmedju naj krace i naj duze verzije sa pazljivo uradjenim prorezom koji nije velik kao ranije, a ispod njega je V kanal koji sakuplja i salje u prorez toliko vazduha da je to jak i usmeren mlaz koji cini da se vizir iako skacen ponasa bolje od svog duzeg predhodnika.
Sve ovo bolje radi sto se brze krecete, naravno u okvirima do razumnih 120 km/h. Posle toga ko zna sta se sve desava jer auto put nije vazdusni tunel sa precizno usmerenim protokom vazduha, a ni motorcikl nije trkacki pa da se lepo zalegne iza vizira.
Testirao sam licno i sa svojih 174cm visine nije bilo problema, za vislje vozace jos ne znam a i vremenski uslovi mi ne dozvoljavaju da jos neko vislji isproba vizir.
Ako ima zainteresovanih za nabavku novog modela imacemo i priliku da procitamo njihove utiske.
Za sada imam spremno 5 gotovih primeraka, svaki je bio usrafljen na KLE-a tako da je provereno da savrseno pasuje na originalni metalni nosac.
Evo i slika iz raznih uglova.

Pozdrav svima!!!

UFF


IVAN-VIZIRI

Ovako su izgledali predhodni naj kraci i naj duzi vizir za taj model KLE-a

IVAN-VIZIRI

Treba obratiti paznju na moguce izmene jer je za izgled ovog vizira zasluzna musterija koja je trazila da osmislim zatamnjenje u donjoj zoni.
Ako imate neku ideju kada narucujete vizir za sebe moze mo se dogovoriti oko toga ako je izvodljivo.
evo slike...

IVAN-VIZIRI

Prva tura je rasprodata, a to su primerci sa slika i evo nove ture od 7 komada stim da su tri danas rezervisana za slanje.
Na slici se vidi da nisu probusene rupe ali je i to zavrseno posle slikanja, pa su viziri spremni za slanje jer je svaki testiran tako sto sam ga postavio na masku odnosno na onaj metalni nosac.

Cena vizira je promotivna "zimska" i iznosi 45e !

Lazic

©ta bi za stariji model, ima li tako nekog èuda...?

nesic1