Glavni meni

Moto Trka Zalu¾ani 7.- 8. 07.2012

Započeo Radanovic, 03 Jul, 2012, 16:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Radanovic



Ovaj vikend se vozi èetvrta po redu trka za ¹ampionat Srbije , odnosno prva trka za ¹ampionat RS / BIH . Organizator trke je Tintor Racing Team .



Ovih dana se na stazi uveliko trenira  :D







easy


Gašpar


Radanovic


Radanovic

Dolazak na trku je najavio Luca Tommasini , 600 ss , Triumph Daytona 675

Gašpar


Radanovic


Gašpar


Radanovic

Znaèi ,

radovi na stazi uveliko traju , veliki broj vozaèa je testirao ovih dana .
©to se tièe klase 125 , biæe jedno iznenaðenje iz Hrvatske .
Klase Stock , i 600 i 1000 , æe biti dosta popunjene . Pored vozaèa iz Srbije u stock 600 bi trebali nastupati Miroslav Milojeviæ ( rekorder staze ) , Anes Hajdarpa¹iæ , Frano Jeloviæ , Roman Albreht , Luca Tommasini , Lovorko Brajeviæ , Samir Blagajèeviæ , Slobodan Vuliæ .....
U klasi 1000 ss , osim vozaèa iz Srbije , trebali bi voziti Neboj¹a Dujakoviæ , Bojan Majkiæ , ®eljko Pavloviæ , Roman Albreht , ®eljko Vuliæ .....
Publika æe u¾ivati u trkama Moto Classic ¹ampionata ( mislim da se tu voze 3 trke ) , zatim u trkama 125 , 600 h , 600 ss , 1000 h , 1000 ss i u trkama 600h i 1000h za prvenstvo RS / BIH .

Ovih dana u BL je najavljivana ki¹a , evo upravo je i malo padala , ali za subotu-nedelju je najavljeno oko 35 stepeni

Neki od vozaèa iz Srbije , neæe doæi , nije zbog finansija nego kao '' preopasna '' im staza  [glavazid]

U svakom sluèaju , rekord staze pada u nedelju  :D

aleksr6

Citat: Radanovic poslato 04 Jul, 2012, 23:34
Znaèi ,

radovi na stazi uveliko traju , veliki broj vozaèa je testirao ovih dana .
©to se tièe klase 125 , biæe jedno iznenaðenje iz Hrvatske .
Klase Stock , i 600 i 1000 , æe biti dosta popunjene . Pored vozaèa iz Srbije u stock 600 bi trebali nastupati Miroslav Milojeviæ ( rekorder staze ) , Anes Hajdarpa¹iæ , Frano Jeloviæ , Roman Albreht , Luca Tommasini , Lovorko Brajeviæ , Samir Blagajèeviæ , Slobodan Vuliæ .....
U klasi 1000 ss , osim vozaèa iz Srbije , trebali bi voziti Neboj¹a Dujakoviæ , Bojan Majkiæ , ®eljko Pavloviæ , Roman Albreht , ®eljko Vuliæ .....
Publika æe u¾ivati u trkama Moto Classic ¹ampionata ( mislim da se tu voze 3 trke ) , zatim u trkama 125 , 600 h , 600 ss , 1000 h , 1000 ss i u trkama 600h i 1000h za prvenstvo RS / BIH .

Ovih dana u BL je najavljivana ki¹a , evo upravo je i malo padala , ali za subotu-nedelju je najavljeno oko 35 stepeni

Neki od vozaèa iz Srbije , neæe doæi , nije zbog finansija nego kao '' preopasna '' im staza  [glavazid]

U svakom sluèaju , rekord staze pada u nedelju  :D
maa to pricaju i za navak,kao kliza,apogledaj uglove naginjanja od nedelje,veci nego u kraljevu,b.l je zakon,prava muska staza,nije za ribice

Mr.Racer

Na zalost , zbog financijske situacije ,  vidimo se u Banjaluci , ali samo u avgustu  :'(

Mad Max

ajde koja slika, a jeste se stisli.....
Brzi od smrti, Jaci od bola

Radanovic

Promocija u centru grada  ;D






Organizator trke u akciji


Radanovic

Sad do¹ao sa staze .

U 125 za sad oko 5-6 vozaèa , u 600 h za sad 6. , u 1000 h 8-9 vozaèa , a klase stock 600 i 1000 æe biti dosta popunjene .

Mnogo ru¾an pad Gavrana na treningu , na svu sreæu on je ok . Imam i sliku r6 nakon pada , moram kasnije postaviti .

Radanovic


Mad Max

ajde radanovic-u tako, malo da vidimo sta se desava
Brzi od smrti, Jaci od bola

Radanovic

Ja sam na stazi bio od 10 , pa do 2 . Do tad su do¹li :

125
Rakiæ
Vugrinec
Gajiæ
jo¹ neki momak , ne znam ime  ;D

600 H
Gavran
Paun
Miletiæ
Biber
Do¹ljin  1
Do¹ljin  2

600 SS
Cvrle
Moèibob
Frajta
Radonjiæ
Marijo

1000 H
Krstiæ
Radule
Tintor
Mrdakoviæ
Kajuniæ
Dojkiæ

1000 SS
Bajiæ
Milovanoviæ
®ex
Kule
Nenad Peri¹iæ

Ima i par vozaèa koji voze prvenstvo RS/BIH.

Oèekuje se jo¹ dosta vozaèa da doðe . Od vozaèa iz AMKK Divlji voziæe samo Radonjiæ , a ©one i ostali neæe .
Trebalo bi doæi jo¹ par vozaèa iz Hrvatske .

Mr.Racer

Citat: Radanovic poslato 06 Jul, 2012, 15:50
Sad do¹ao sa staze .

U 125 za sad oko 5-6 vozaèa , u 600 h za sad 6. , u 1000 h 8-9 vozaèa , a klase stock 600 i 1000 æe biti dosta popunjene .

Mnogo ru¾an pad Gavrana na treningu , na svu sreæu on je ok . Imam i sliku r6 nakon pada , moram kasnije postaviti .

Polomio je nogu , vraca se za Bg da ga zagipsiraju

Gašpar

Ajde Zvjezdane, javljaj se.

Inace, Radanovic mi je sinoc javio da je i Mocibob pao, dobro se ugruvao, ali mu nije nista.

Radanovic

#19
Da poènem sa prvenstvom za RS/BIH
U klasi 600 h biæe 7 vozaèa . Ubjedljivo prvi na kvalifikacija je Danijel Rapo ( crna zx-6r sa slika ) . Klasa 1000 hepening biæe 3 vozaèa.
U klasi 1000h vozi Sa¹a Babiæ kome je Dra¾enko Tintor posudio svoju Hondu.

E sad prvenstvo Srbije

125
Najbrojnija klasa . Mislim da je prvi bio Gajiæ pa zatim Vugrinec , nisam siguran .

600 h
6 vozaèa . Ne znam ko je prvi , nisam gledao rezultate , ali biæe velike borbe sutra izmeðu Pauna i Du¹ana Blagojeviæa .

600 ss
Cvrle prvi . Moèibob juèe pao , ali je uspjeo srediti motor . Vozi i domaæi vozaè Slobodan Vuliæ , koji hoda na ¹takama i ne mo¾e se osliniti na desnu nogu zbog te¹kog preloma koji je imao prije mjesec dana .

1000h
9 vozaèa . Ubjedljivo prvi Dra¾e Tintor , drugi Radule .......

1000 ss

®eljo Vuliæ je imao pad na laktu , a zatim kad se kasnije vratio na stazu , na onoj brzoj krivini pred lakat malo zavarnièi , i par varnica zapali ono sjeno pokraj staze  :D

Bilo je malo padova , na svu sreæu svi su dobro .

Mislim da je Gavran operisan , stavljen mu je unutra¹nji fiksator .


Domaæi vozaèi bojkotuju trku i neæe voziti zbog toga ¹to se vozi ¹ikana umjesto Roguliæeve krivine .