Glavni meni

Vr¹ac upravo sada - Nisam ja

Započeo Gašpar, 01 Jul, 2012, 03:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Pre nekih sat vremena, sedim u kaficu prolece hitna pod rotacijom, pa policija pa jos jedna hitna, l dva pandurska auta.
Ja kakav sam, moram sve da vidim, otrcim gore i imam sta da vidim.
Cbr F2, vozio momak sa suvozaèem(obojica kineske kacige) udario u decka koji je gurao bicikl preko ulice. I sto je najgore, sve se desilo u levoj traci.
Dotrèao sam kada su jednog deèka veæ ubacili u sanitet, ka¾u 99% da neæe pre¾iveti. Drugi deèko le¾i, ja prilazim, oko njega lokva krvi. Stavljaju ga na nosilima, faca uni¹tena, ona mrtvaèka ukoèenost, ka¾u ovi iz hitne daje znake ¾ivota. Ja se na ¾alost ne bih slo¾io.
Vozaè u ¹oku, ali njemu bukvalno ni¹ta. Nije ni ogreban.
Pored puta le¾e dve kineske kacige, odletele s glava.
Nemam reci.

UFF

Opet sudar sa biciklistom u kojem je vise najebao vozac motora
Poludeo svet

Taraba

Znamo Ga¹o da nisi ti... to je oximoron.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gašpar

Obojica su poginuli. Jedino je vozac preziveo.
Decko koga sam bukvalno gledao kako umire i nisam mogao da ga prepoznam jer mu je lice bilo unisteno, je decko s kojim sam se vozio 2004-05.

Stvarno nemam sta da kazem.

mkt


ЯЭВОЛУТИОН

Kazes ono sto treba.....tamo gde je raskrsnica prikoci, jer ako ti imas prednost  ili zeleno svetlo, mozda onaj drugi ne zna.
voznja motora je kao partija saha, i pociva na tri pravila:
carefuly.....carefuly....carefuly
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

jel su ga napièili kroz naseljeno mesto ili...?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Alchemist

You're just jealous cause voices are talking to me

zivko

gaspar ti sigurno znas da je decko koji je vozio hondu moj i jonelov bratanac , pa te molim ako mozes posalji mi poruku na pp il objasni mi sta se stvarno dogodilo posto svi pisu neke stvari koje meni nisu jasne. to vece ja sam bio tamo i cuo 100 razlicitih stvari ali je jedna meni bitna da momci na hondi nisu bili pijani. uzgred da bude jos gore decko koji je poginuo  taj dan je napunio 21 godinu i da je i tu kinesku kacigu vezao preziveo bi jer je imao samo polomjena rebra pa vas molim nemojte odmah osudjivati decka koji je vozio dok se ne razjasne sveokolnosti. bio je to krvav vikend u srbiji preko 20 mladih ljudi mrtvo za samo dva dana. pozdrav svima samo da znate kaciga glavu cuva .

Gsx-r 1100

Tuzno na  ovom delu forumu je da neke ljudi ssamo cekaju da se nesto desi pa da trci do tog mesta da vide sta se desava pa da odma sire pricu po celom svetu.
Nemaju pametnije posao.  [neampojma]  [ludak]
Burn Rubber Not Your Soul !!!

mkt


Gsx-r 1100

Burn Rubber Not Your Soul !!!

Gsx-r 1100

Ma kucajte vi minuse koliko hocete, izbacite me slobodno ako treba ali svako ima svoje mislenje. Gaspar sam napisao, ja kakav sam trcim tamo i imam sta da vidim...... mislim stvarno, tuzna stvar ali.......dajtejos minus imam jos mesta.
Burn Rubber Not Your Soul !!!

MIGE

Citat: Gsx-r 1100 poslato 05 Jul, 2012, 17:09
Ma kucajte vi minuse koliko hocete, izbacite me slobodno ako treba ali svako ima svoje mislenje. Gaspar sam napisao, ja kakav sam trcim tamo i imam sta da vidim...... mislim stvarno, tuzna stvar ali.......dajtejos minus imam jos mesta.
ja sam ti dao minus...cisto ako pitas ,da znas....a evo i zasto...pises neke nebuloze u temi koja nikako nije za to...ovu temu sigurno citaju prijatelji i rodbina nastradalog pa su malo ne umesni tvoji komentari...a Gasa je sigurno potrcao da pomogne...nemoj tako o coveku kog ne poznajes...svako dobro

Gsx-r 1100

Ma nema problema za minus, svako misli drugacije. Mislim kao roditelj bi mi bilo dosta tesko kad bi izgubio dete. Ali neke stvari se ne siri, ako neko drugacije misli ok. Naravno da je to tuzno nema sta, ali postoje i neke ..... kako da kazem...... privatne stvari.
Burn Rubber Not Your Soul !!!

Gsx-r 1100

MIGE svaka ti cast da si se pojavio.
Burn Rubber Not Your Soul !!!

Kengur

I od mene minus. Zasto?

Zato sto svi mi kad smo u kraju i cujemo hitnu, prva pomisao je da je neko sranje (sto je i logicno) a druga pomisao je ne daj Boze da nije neko nama drag...

Evo bas kod mene su cesti padovi sa motora, uvek kad cujem da je sranje bukvalno doletim da vidim da li moze da se pomogne...

Poslednji put je bio i Zeljko Charuga kad je neki momak pao, ja otisao sa drugarom, dali im trougao, nasli im se... Nisam otisao samo da bih pokupio info ili trac sigurno...

Taraba

Mene ovakve teme podsećaju čime se bavim i da svaki put kad sednem na motor može da mi bude poslednji zato što je nekome šef kenjao ili žena nije dala.
To je dobro jer posle nekog vremena svako od nas dobije onaj osećaj da je nepobediv i da vlada motorom, drumom i saobraćajem, a istina je daleko od toga.

Takođe, ako se znaju detalji oko udesa, ostalima može pomoći da u sličnim situacijama odreaguju drugačije, jer znaju potencijalan ishod jedne odluke.

Gaša sigurno nije postavio temu na forumu kako bi rekao "video sam udes i bilo je cool", a ako si to pomislio, mislim da su ti misli mnogo mračne, a to već nema veze sa njim.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gsx-r 1100

Kengur shvatam ja tebe. Ali trac ce uvek biti. Nisam ja nista lose, jbg lose..........neznam kako bolje da objasnim.
Burn Rubber Not Your Soul !!!

Gsx-r 1100

Wow nikad nisam mislio na to da je pomislio da njemu to cool ili bilo sta. Samo da se razumemo. Ja kad prolazim pored udesa ja najezim. Komentarisem u drustvom mozda ali nebi sad napisao na neki forum.
Burn Rubber Not Your Soul !!!