Glavni meni

Ukraden i pronadjen mazzi-ev motor

Započeo mazzi, 28 Jun, 2012, 05:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TEEfqd

Citat: pit poslato 23 Septembar, 2012, 22:15

   Ja sam se samo plasio da ne ode i razjebe im i klub i skup i sve da razbuca kolko je opasan i zajeban lik.Imali su srecu ti iz MK ESKALIBUR.
KIDAJ MELJI LOMI BRE. pite ne sekiraj se prestao sam da maltretiram policiju. sad iskljucivo kriminalce futim. aj vodis na burek?

Major


pit

Citat: redshadow poslato 24 Septembar, 2012, 03:08
Citat: pit poslato 23 Septembar, 2012, 22:15

   Ja sam se samo plasio da ne ode i razjebe im i klub i skup i sve da razbuca kolko je opasan i zajeban lik.Imali su srecu ti iz MK ESKALIBUR.
KIDAJ MELJI LOMI BRE. pite ne sekiraj se prestao sam da maltretiram policiju. sad iskljucivo kriminalce futim. aj vodis na burek?

              Naravski ..samo treba dodjes u Nis

mazzi

Evo jos jedna informacija i mozda bi bilo dobro da posle nje zatvorite temu a raspravu nastavite u drugoj.

Cuo sam se danas sa momkom kod koga je bila Honda. Decko je skroz korektan i pokusacemo da nadjemo resenje bez suda ako budemo mogli. On mi je rekao da nije ukrao motor vec da ga je i on kupio, tako da policija traga i dalje za pravim pociniocima. A sto je kupio kraden ... Pa ko jos moze da odoli CB1000r koji je realno brzi i od Pit-ovog TDM-a ;)

davidoff

Citat: mazzi poslato 24 Septembar, 2012, 18:11
Pa ko jos moze da odoli CB1000r koji je realno brzi i od Pit-ovog TDM-a ;)

Ovo nije moguce!!!! Odbijam da poverujem!!!!
We won't forget you Marco....


misa-pei

AAAAAAAAAA Pite, ¹ta ti rek'o!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Država je najveći neprijatelj naroda

Major


UFF

Na zalost na nasem forumu zakljucavanja nema a posto je uhapseni koji je unistio hondu vec procitao ovu temu (i iznervirao se sto neki odavde hoce da ga biju) sad tek nema smisla da je zakljucavamo
Mislim da ce se registrovati i ucestvovati u temi tako da ocekujem da zabava tek pocne  [dancing]
Mozda i dodje na nasu sledecu voznju da se druzimo

CBRR1

Citat: UFF poslato 24 Septembar, 2012, 18:30
Na zalost na nasem forumu zakljucavanja nema a posto je uhapseni koji je unistio hondu vec procitao ovu temu (i iznervirao se sto neki odavde hoce da ga biju) sad tek nema smisla da je zakljucavamo
Mislim da ce se registrovati i ucestvovati u temi tako da ocekujem da zabava tek pocne  [dancing]
Mozda i dodje na nasu sledecu voznju da se druzimo
A jeste..ko cigani..prvo se pljujemo pa pijemo pice..aj bre bezi jbte...

balcan girl

ja hocu da ga vidim uzivo, da pijem pice sa nekim ko se onako izivljava na jadnom motoru sumnjam bas, al hocu da ga vidim i cujem. Nek se registruje!
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

pit

Citat: mazzi poslato 24 Septembar, 2012, 18:11
Evo jos jedna informacija i mozda bi bilo dobro da posle nje zatvorite temu a raspravu nastavite u drugoj.

Cuo sam se danas sa momkom kod koga je bila Honda. Decko je skroz korektan i pokusacemo da nadjemo resenje bez suda ako budemo mogli. On mi je rekao da nije ukrao motor vec da ga je i on kupio, tako da policija traga i dalje za pravim pociniocima. A sto je kupio kraden ... Pa ko jos moze da odoli CB1000r koji je realno brzi i od Pit-ovog TDM-a ;)


                     Aaaaa ovo je ozbiljna prozivka.....nesto mi pade na pamet .....naime posto je Uff prvo prihvatio trku TDM vs CB 1000 RR pa onda naglo poceo da eskivira jer od sramote ne bi mogao vise na forum...nije li on incsenirao kradju da bi izbegao da ga olindram jos jednom :o.....mislim kako bre bas on pronadje ...i to unistenog da ne mora da ide na trku....mislim ima neke bolesne logike u svemu tome....a sad i poziva saucesnika da dodje na forum. :P

CBRR1

pite TDM vs R1 CROSSPLANE...Ja cekam...??????????????????????

MIGE


pit

Citat: cbrr1 poslato 24 Septembar, 2012, 18:57
pite TDM vs R1 CROSSPLANE...Ja cekam...??????????????????????


          Vidi ovog ..pa i ti si se namerno zakucao u bus samo da me izbegnes

CBRR1

Citat: MIGE poslato 24 Septembar, 2012, 18:59
Citat: cbrr1 poslato 24 Septembar, 2012, 18:57
pite TDM vs R1 CROSSPLANE...Ja cekam...??????????????????????
koji bre sad R1?  :o
hahaha stavljena nova felna novi diskovi nova guma novo ulje i filter nova dekla....jos cekam masku prednju i bocnu ...danas upaljen... [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]

MIGE

Citat: cbrr1 poslato 24 Septembar, 2012, 19:04
Citat: MIGE poslato 24 Septembar, 2012, 18:59
Citat: cbrr1 poslato 24 Septembar, 2012, 18:57
pite TDM vs R1 CROSSPLANE...Ja cekam...??????????????????????
koji bre sad R1?  :o
hahaha stavljena nova felna novi diskovi nova guma novo ulje i filter nova dekla....jos cekam masku prednju i bocnu ...danas upaljen... [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
[yahoo]
plati  [cheers]

CBRR1

Piteeee...?mogu ja  i bez maske...

CBRR1

Citat: MIGE poslato 24 Septembar, 2012, 19:05
Citat: cbrr1 poslato 24 Septembar, 2012, 19:04
Citat: MIGE poslato 24 Septembar, 2012, 18:59
Citat: cbrr1 poslato 24 Septembar, 2012, 18:57
pite TDM vs R1 CROSSPLANE...Ja cekam...??????????????????????
koji bre sad R1?  :o
hahaha stavljena nova felna novi diskovi nova guma novo ulje i filter nova dekla....jos cekam masku prednju i bocnu ...danas upaljen... [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
[yahoo]
plati  [cheers]
kad zavrsim sve hocu naravno...!!!!!!!!!!

pit

Citat: cbrr1 poslato 24 Septembar, 2012, 19:05
Piteeee...?mogu ja  i bez maske...

      Pa ti nisi normalan pa R -1 ti je izaso iza ose ...mora ga izbalamsiras ....a me bi bilo lose i ja da te iscentriram za svaki slucaj mozda si ii ti malo prezupcio cim oces tek tako  da se trkas sa mnom...mislim bez neke preke potrebe. [rofl] [rofl]

MIGE

Citat: cbrr1 poslato 24 Septembar, 2012, 19:06
Citat: MIGE poslato 24 Septembar, 2012, 19:05
Citat: cbrr1 poslato 24 Septembar, 2012, 19:04
Citat: MIGE poslato 24 Septembar, 2012, 18:59
Citat: cbrr1 poslato 24 Septembar, 2012, 18:57
pite TDM vs R1 CROSSPLANE...Ja cekam...??????????????????????
koji bre sad R1?  :o
hahaha stavljena nova felna novi diskovi nova guma novo ulje i filter nova dekla....jos cekam masku prednju i bocnu ...danas upaljen... [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
[yahoo]
plati  [cheers]
kad zavrsim sve hocu naravno...!!!!!!!!!!
nije problem ko ce da plati pivo,nego bre dodji jednom kad se okupi par nas,na banjoli ili semaforu ili nekom drugom mestu,nemoj bre da si ko gasa nevidljiv  [thumb_up]