Glavni meni

Ukraden i pronadjen mazzi-ev motor

Započeo mazzi, 28 Jun, 2012, 05:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

Kako idiotu da bude zao jel,on ¹tedeo i odricao se ko zna èega.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

rus022


Bori¹a

Obice se to njemu o glavu, tj ne treba da se obije nego da udje jedno 9mm velikom brzinom pa da mu bude lepo pizda jedna retardirana

Gvozden

Ma malo ce da druka za kolege pa cemu progledati kroz prste tj ovakve i sl eksurzije.... mislish da ga ovo potreslo..jok bre super se zezo, voz`o neke rave..
to je ono " pishem jedno, pamtim dva, samo da znash!!"

rus022

Doticni je vec bio stanovnik KPD Sr. Mitrovica......

Kengur

Lepo se popravio, nabacio jedno 5kg...

ЯЭВОЛУТИОН

jok nego studirao na Sorboni........
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

TEEfqd

jao gledaj ga kako se kurci. e pa kurcenje je skup sport

Joker

Red ja mislim da si ti jedna ozbiljna budala... :) Naravno u pozitinom smislu... 
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

dzimika

snimak i slika samo dokazuje da je svesno vozio motor i da mu niko zivi nije uvalio nista, ako ne pomogne ne moze ni da odmogne
iskreno, jednom sam rekao a ponovicu, da je nesto moje u pitanju dexter mi ne bi bio ravan i njega bi zajebao sta bi liku sve radio, ne zbog toga sto se izivljavao na necem mom, vec samo zato sto me kostao zivaca

Kanarinac


mkt


Aussweis

Ovo se meri sa snimkom onog drogiranog debila na Hayabusi ¹to besomuèno zavræe gas!
Sve ima cenu ili čast!

Gvozden

Znaci samo JErej ima sumnjivu facu LOL

Gašpar

Mazzi, sad mo¾e¹ Mi¹i da vrati¹ motor i kacigu  :P :P

[attachment deleted by admin]

WOLVERINE


  Auuuu  UFFeee  ..... zajebo si me.....  Pa sto nas ne obavesti o ovome...  ccc....  pa da izgazimo ove VOLOVE.... JBT pa ovi bi kupili i mog golfa koji je ukraden pre 2 god.....  Sledeci put da razmisljas...

  Svaka casta na trudu... Sa srecom Mazzi pa vidi sledeci put ako mozes da im ostavis i kljuc....  Meni od kada je ukraden auto... mere zastite su na visokom nivou... od elektronskih do mehanickih... od humanih pa sve do onih mehanickih za zivotinje.... pa ko se upeca, sebe je zajebo...

Chris_SM


MotoManijak

jesu
dosli vratili mu i izvinuli se

sa koje si ti planete pao?
citaj temu

zmiya

Misli da li su mu panduri vratili motor..

CBRR1

Citat: MotoManijak poslato 19 Septembar, 2012, 14:44
jesu
dosli vratili mu i izvinuli se

sa koje si ti planete pao?
citaj temu
misli na pandure...