Glavni meni

Ukraden i pronadjen mazzi-ev motor

Započeo mazzi, 28 Jun, 2012, 05:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Celavi je lopov

Stvari zbog kojih je neko trebao da posumlja da je to mazzi-ev motor: prvo ta cela bela boja nije fabricka a vidi se da je farban i po tome sto fale nalepnice na rezervoaru, aftermarket stelujuce preklapajuce rucice, carbonski akrapovic, zlatni did lanac koji se ne vidi na ovoj slici, polomljena i zavarena poluga menjaca (biciklista)

Na skupove nismo isli jer smo mislili da niko nije toliko lud da ga vozi i dolazi tamo gde ima dosta onih koji motor traze

Kad vidis na skupu nekog ko drzi motor u blokadi i puca sa njim a motor mu vredi vise od 500eur to je definitivno stranac samo je pitanje da li je domaci ili od preko ali na zalost niko ne radi nista po tom pitanju

Che

Citat: redshadow poslato 17 Septembar, 2012, 09:34
ma matori, boli vas kurac bre sta ti je. kakav ukradeni motor, bitno je pivo i rostilj i onaj olos zenski sto dolazi na skupove. do jaja ste bajkeri, pisam vam se na ceo taj moto klub i vase znanje kad ne mozete da prepoznate ukradeni motor.

Jel sam lepo rekao da se ne piski po koprivama?!?

TEEfqd

@uff ili jos bolje.
Stvari zbog kojih je neko trebao da posumlja da je to mazzi-ev motor: 1. cb1000r. kraj price. tih motora u srbiji verujem da ima ispod 20 sa sve strancima i ostalim.

rus022

Citat: redshadow poslato 17 Septembar, 2012, 10:49
Citat: rus022 poslato 17 Septembar, 2012, 10:31Ne vidim razlog za takav tvoj nastup,naravno da bih nekom javio da sam ga prepoznao ali kao sto sam i napisao NISAM i zao mi je zbog toga.
jel ti kapiras da u celoj srbiji ima manje od 10 takvih motora?
A jel ti kapiras da smo mi mali , nov klub i da smo oko zurke imali MNOGO posla i obaveza, kako pre tako i za vreme zurke. Ugostili smo oko oko 300 bajkera i jos mnogo " setaca " i stvarno nisam imao vremena da ih sve zagledam. Veruj mi , da sam ga prepoznao ,sa ODUSEVLJENJEM bih ga licno odveo u obliznju sumu da mu objasnim neke stvari.

UFF

#584
CB1000R ima ukupno 9 komada u CELOJ SRBIJI i svih 9 su registrovani u BG (informacija od policije)
svi ostali su stranci


sta je bilo bilo je, i ja sam znao da mu je jebao kevu (tocak i blokada do usijanja 10.000km sa uljem koje je bilo za zamenu) ali sad mi je jos gore kad sam to procitao..
shadow kapiram da si besan ali to nije razlog da napusavas rus-a, nasli smo motor, mazzi zna ko je lopov pa ce advokat da naplati

zmiya

Vidi se sa kilkometar da je motor prekreèen..

Jefta

Citat: Ga¹par poslato 17 Septembar, 2012, 10:58
Dobro bre redshadow, covek nije prepoznao motor, gotovo sad...
Na tom skupu je bilo jos par stotina ljudi, i niko nije primetio i ako se ovaj trudio da bude primecen.
To je zato sto ljude boli kurac za druge motore i druge ljude, ne zanima ih sve dok se njima ne desi. Budala unistava motor, gomila ljudi ni ne prilazi tom mestu zbog buke, a ovi sto stoje pored motora su pesaci.
ALI OPET NIJE TO NEKI STARI SUZUKI, TO JE CB, koji kao sto kaze redshadow nema ih bre mnogo, a svuda je objavljeno da se trazi...

TEEfqd

nisam ja ni na koga licno besan nego ne mogu da verujem da ga niko nije prepoznao na moto skupu kako puca i izdrkava se sa novim motorom to mi stvarno nije jasno. no sta je tu je.

rtaku

Rade daj fotku tih motora sto si ti pronasao.

rus022

Citat: zmiya poslato 17 Septembar, 2012, 11:29
Vidi se sa kilkometar da je motor prekrečen..
U onoj guzvi , dimu  se to nije bas moglo tako lako videti. Motor nije stajao tamo svo vreme,pojavljivao se par puta i pravio svoj "sou" a njih nekoliko se skupljalo oko tog motora i pomagalo mu.
Pokusacu da na video snimku pronadjem sa kim je dosao( cini mi se da je dosao sa nekim klubom ali nisam siguran da li kao clan ili se samo prikacio), ako to moze da pomogne.

mareskin

Citat: rus022 poslato 17 Septembar, 2012, 11:38
Citat: zmiya poslato 17 Septembar, 2012, 11:29
Vidi se sa kilkometar da je motor prekreèen..
U onoj guzvi , dimu  se to nije bas moglo tako lako videti. Motor nije stajao tamo svo vreme,pojavljivao se par puta i pravio svoj "sou" a njih nekoliko se skupljalo oko tog motora i pomagalo mu.
Pokusacu da na video snimku pronadjem sa kim je dosao( cini mi se da je dosao sa nekim klubom ali nisam siguran da li kao clan ili se samo prikacio), ako to moze da pomogne.

I meni je ¾ao ¹to nije ranije primeæen, ali realno nisu ovde svi ekstra poznavaoci motora i veliki struènjaci. Ja znam da ja nisam i da bi ga te¹ko u onoj gomili primetio, a sigurno ne bih bio pored motora koji puca i na kome se neko i¾ivljava.

Motor jeste karakteristièan, ali ga ja na nekoliko skupova na kojima sam bio nisam video ni primetio.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

rus022

Citat: Jefta poslato 17 Septembar, 2012, 11:32
Citat: Gašpar poslato 17 Septembar, 2012, 10:58
Dobro bre redshadow, covek nije prepoznao motor, gotovo sad...
Na tom skupu je bilo jos par stotina ljudi, i niko nije primetio i ako se ovaj trudio da bude primecen.
To je zato sto ljude boli kurac za druge motore i druge ljude, ne zanima ih sve dok se njima ne desi. Budala unistava motor, gomila ljudi ni ne prilazi tom mestu zbog buke, a ovi sto stoje pored motora su pesaci.
ALI OPET NIJE TO NEKI STARI SUZUKI, TO JE CB, koji kao sto kaze redshadow nema ih bre mnogo, a svuda je objavljeno da se trazi...
Garantujem da na svakom skupu ima poneki trazen motor.Ako se ovaj pojavio kod nas 100% je bio i na nekom ranijem skupu, ocigledno ga nije bilo briga da li ce biti prepoznat.
U goste nam je doslo preko 30 klubova,jel moguce da niko ne prati ovaj forum i da niko nije znao da se taj CB trazi. Ja sam dobio napusavanje samo zato sto sam iskreno neke stvari rekao?

Jefta

Све што сам ја написао није било упућено теби нити било коме, већ само чињеница да људе у Србији боли дупе за туђе проблеме, и да их не интересује све док се њима не деси. Жалосно али то је чињеница

TEEfqd

nisi dobio napusavanje, a ako si to tako shvatio onda izvini. nego me boli to izdrkavanje ispred nosa bukvalno. sledeci put kad nekom dignu motor (desice se, jebiga) nadam se da ce ljudi malo vise da otvore oci i da su naucili nesto iz ovoga, pa stavite se u mazijevu situaciju jebiga. ukrali coveku motor i izdrkavaju se po skupovima, ja i dalje ne mogu da verujem koja bahatost, i kako je uspelo da se potrefi da niko ne prepozna motor.

Major

Druze niko tebi licno nista nije napisao. Svaka ti cast sto hoces da pomognes [clapp]

rtaku


Taraba

Ja i dalje mislim da su panduri ispali govnarèine.
Mogli su mene i devojku da presretnu u sred Beograda i da mi proveravaju broj rama, agregata i saobraæajnu a nisu mogli da provere jedan motor bez tablice.
Pu¹aèi.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Hohštapler

Ne volim skupove samo zato ¹to svaki put slu¹am BAR JEDNOG idiota koji celo veèe uteruje u blokadu (mislim, kol'ko mali kurac mora¹ da ima¹ za tako ne¹to? "AAAAAAA, VIDI ME VIDI ME VIDI ME VIDI ME VIDI ME VIDI ME VIDI ME VIDI ME" )...
I uvek se pitam ko ima du¹e da to radi svom motoru?
Pa realno, moj motor ko¹ta pi¹ljivih 1400e i znam kako sam zaradio svaki taj jebeni dukat, i kolko mi je trebalo da ih sakupim, i svaka èast svakom ko ima skup motor ali kad ga sam zaradi¹, valjda ga ceni¹?!
E sad mi je jasno...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 17 Septembar, 2012, 12:41
Ne volim skupove samo zato ¹to svaki put slu¹am BAR JEDNOG idiota koji celo veèe uteruje u blokadu (mislim, kol'ko mali kurac mora¹ da ima¹ za tako ne¹to? "AAAAAAA, VIDI ME VIDI ME VIDI ME VIDI ME VIDI ME VIDI ME VIDI ME VIDI ME" )...
I uvek se pitam ko ima du¹e da to radi svom motoru?
Pa realno, moj motor ko¹ta pi¹ljivih 1400e i znam kako sam zaradio svaki taj jebeni dukat, i kolko mi je trebalo da ih sakupim, i svaka èast svakom ko ima skup motor ali kad ga sam zaradi¹, valjda ga ceni¹?!
E sad mi je jasno...

Ba¹ tako.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu