Glavni meni

Ukraden i pronadjen mazzi-ev motor

Započeo mazzi, 28 Jun, 2012, 05:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

ja sam taj sakriveni. meni je online status uvek sakriven. srecni?

mazzi

Evo i ja da se javim ... Motor je VRACEN ... kakav takav ali je dosao kuci :) I da se zahvalim ljudima koji su pomogli ... ne Marku on je indijanac :P nego ostalim. Nadam se da ce se svi ti ljudi prepoznati da ih ne navodim i da cu im se oduziti makar rostiljem u VP. :D

nano


TEEfqd

uffe mudonjo svaka cast. ako neki anonimni korisnik ima adresu lopova nek je slobodno posalje da mu se licno userem u zivot, onako iz hobija.

Lazic

Citat: Plazma Keks poslato 15 Septembar, 2012, 01:11
ja sam taj sakriveni. meni je online status uvek sakriven. srecni?

ovde ima 2 skrivena...:P

CitatLaziæ, redshadow, SACO, Che, Zena, mazzi, DaChaS, Andrej_Hotstepper, Alchemist, sam u kuæi, stefgi, Lazza, Ruza-Bandit, Bishke, Miroslav 91, vasqez, perlx, peraradar, Joker, Borisa Motorisa, Peki, Titja, rtaku, aæimo, Sergej, cameleon, farbach, Gaya (+ 2 sakrivenih) i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

stefgi

Sad sam upravo dobio informacije iz prve ruke o celom dogadjaju, o spretnom razmisljanju Marka i o tolikoj lezernosti i opustenosti lopova. Presrecan sam sto se Vladi konacno zavrsila ova agonija a znam koliko je bio potresen kada se sve to na pocetku desavalo. Jedino mi ostaje krivo za par stvari....

Prva je da u Srbiji sve moras sam da radis i da od sudstva i policije mozes samo secer da dobijes.........da moras da imas svoje veze i konekcije i sve radis umesto ljudi koji dobijaju finu platu.

Druga stvar je ta da mi je zao sto je toliko unakazen motor(a dosta je unakazen) a bio je prelep cak i meni koji ne volim nesto motore koji vuku ka R definiciji.

A trece i najzalije mi je sto.......STA CES TI UFFE KOJI KURAC U MREZAMA I PROGRAMIRANJU???!!!!???  [neampojma] [neampojma]  
Tebe vuce bre mesto inspektora samo tako!  Imas tu njusku i sve namirises.........Svi da potpisemo peticiju da ga prime direktno kao nacelnika sektora za neovlasceno koriscenje tudjeg vozila  [zena] [zena] [zena]
Od sutra uff  [policaja]

edit: pozuri sa tim rostiljem ide zima treba se pripremiti



srbac

UFF presretac na GSXR 1000 moze ?

Hohštapler

...daj slike da vidimo motor.

Za ostalo, nemam reèi, kapa dole. [klanjam_se] [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

The One

 [clapp]
stvarno lepe vesti!  [cheers]
manijaci mogu èuda ;)
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Zena

Mojne da ga gledate,tuga!!!

BANE BROTHERHOOD

STA BRE SVAKA CAST ;D  ...KURVE DA MU PLATITEEEE DA MOZE DA SE SNIMAAAAA   [yahoo] [yahoo] ODMAH JEL JASNOOOO.  [djavo] .... [rofl] [rofl] [rofl]  ;)
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

SVAKA CAST   ;) [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] SALU NA STRANU...   ;)
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Zena

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 15 Septembar, 2012, 01:26
STA BRE SVAKA CAST ;D  ...KURVE DA MU PLATITEEEE DA MOZE DA SE SNIMAAAAA   [yahoo] [yahoo] ODMAH JEL JASNOOOO.  [djavo] .... [rofl] [rofl] [rofl]  ;)
HAHAHA ja sam mu to obecala pre cele akcije!!!

Alchemist

A zato je akcija uspela?  ;D


[clapp] [clapp] [clapp]
You're just jealous cause voices are talking to me

dzimika

jos gledam sto su se svi nesto raspisali veceras u ovoj temi, malo malo pa od nekog drugog poruka
znao sam da od pandura nema vajde a takodje sam znao da ce ga uff iskopati negde pa makar bio kilometar ispod zemlje :D
definitivno treba da ide u policiju :D

nano

uffe idi ponudi usluge onom sto su mu digli dukca ;D

stefgi

stefgi, isterivac, Nadalina, Popsy, Zena, Zivkovic-Nix, Borisa Motorisa, Laziæ, vakcin, srbac, Titja, Alchemist, sam u kuæi, El Jefe, neskez, Poison girl, Che, Andrej_Hotstepper, feelgod, coe, Lazza, Ruza-Bandit, Bishke, Miroslav 91, vasqez, peraradar, Joker, Peki (+ 1 sakrivenih) i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

OVO SE POVECAVA :))) brinu me ovi gosti samo......

Lazic

preduhitri me...:D Ko li je organizator...? :D

CitatLaziæ, Zena, Zivkovic-Nix, Popsy, isterivac, vakcin, Borisa Motorisa, srbac, Titja, Alchemist, sam u kuæi, El Jefe, neskez, Poison girl, Che, Andrej_Hotstepper, feelgod, coe, Lazza, Ruza-Bandit, Bishke, Miroslav 91, vasqez, peraradar, Joker, Peki, rtaku (+ 1 sakrivenih) i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovaj Popsi mi je sumnjiv... :-*

stefgi

 jbg mator si lazicu.....

Popsy nije sumnjiv....on je debeo i srecan  :P

aæimo

Sumniv je nego ¹ta, od kako se sredio vi¹e ne lièi na sebe.