Glavni meni

Ukraden i pronadjen mazzi-ev motor

Započeo mazzi, 28 Jun, 2012, 05:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

srbac

Da je neko NORMALAN taj se ne bi bavio kradjom.......
Da li su NORMALNI ovi majmuni sa fantomkama sto otimaju novac po postama, menjacnicama...mesec dana plafon i hvataju ih. Nadam se da ce i ove koji su odneli Maziju motor  uhapsiti...

pit



            I ja bih voleo da se uhvate olosi naravno ....samo mi malo glupo da ce tek tako da daju motor u oglas ...jer je ocigledno da su profesionalci a oni ne prave takve greske.
           

Major

Citat: pit poslato 18 Avgust, 2012, 00:03
Eto  ja garantujem da i ti muvas u firmi garant vise nego neki jadnik koji prekucava broj motora da bi izbegao carinu.

Vidovita Zorka?

pit

Citat: MajorSoul poslato 18 Avgust, 2012, 00:11
Citat: pit poslato 18 Avgust, 2012, 00:03
Eto  ja garantujem da i ti muvas u firmi garant vise nego neki jadnik koji prekucava broj motora da bi izbegao carinu.

Vidovita Zorka?

       Svi muvaju druze .Inace ih nema u biznisu.Ostalo su price zamalu decu.

Major

Dodji kod mene pa vidi da li muvam. Ja se ne bavim mutnim poslovima jer nema potrebe.. Ne muvam poreze, ne muvam plate, sve radimo regulare.
Kao sto si sam napisao, nemoj da optuzujes ako ne proveris ;)

pit

Citat: MajorSoul poslato 18 Avgust, 2012, 00:16
Dodji kod mene pa vidi da li muvam. Ja se ne bavim mutnim poslovima jer nema potrebe.. Ne muvam poreze, ne muvam plate, sve radimo regulare.
Kao sto si sam napisao, nemoj da optuzujes ako ne proveris ;)


Svaka cast ....ti si stvarno svetao primer .Da nam je vise takvih gde bi nam bio kraj.Jedan od hiljadu.Mislim i ja isto....svi mi radnici prijavljeni sve kucam i na kraj ima da popusim kurcinu ko banderu zato sto glumim postenjacinu.

zemunboy

Citat: pit poslato 18 Avgust, 2012, 00:23
Citat: MajorSoul poslato 18 Avgust, 2012, 00:16
Dodji kod mene pa vidi da li muvam. Ja se ne bavim mutnim poslovima jer nema potrebe.. Ne muvam poreze, ne muvam plate, sve radimo regulare.
Kao sto si sam napisao, nemoj da optuzujes ako ne proveris ;)


Svaka cast ....ti si stvarno svetao primer .Da nam je vise takvih gde bi nam bio kraj.Jedan od hiljadu.Mislim i ja isto....svi mi radnici prijavljeni sve kucam i na kraj ima da popusim kurcinu ko banderu zato sto glumim postenjacinu.
Znaci umesto mesa u bureku koristis sta???

pit

Citat: zemunboy poslato 18 Avgust, 2012, 00:24
Citat: pit poslato 18 Avgust, 2012, 00:23
Citat: MajorSoul poslato 18 Avgust, 2012, 00:16
Dodji kod mene pa vidi da li muvam. Ja se ne bavim mutnim poslovima jer nema potrebe.. Ne muvam poreze, ne muvam plate, sve radimo regulare.
Kao sto si sam napisao, nemoj da optuzujes ako ne proveris ;)




Svaka cast ....ti si stvarno svetao primer .Da nam je vise takvih gde bi nam bio kraj.Jedan od hiljadu.Mislim i ja isto....svi mi radnici prijavljeni sve kucam i na kraj ima da popusim kurcinu ko banderu zato sto glumim postenjacinu.
Znaci umesto mesa u bureku koristis sta???

   Pa jos uvek meso po ceni od 650 dinara kilo juneceg i 560 svinjskog buta .Nikad soju u zivotu nisam stavio ...

easy


castor

It's the ride that matters, not the bike…

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

zemunboy


DaChaS

Tvrdi mu u kvaru popusis nam karu

zemunboy

Tako se @DaChas udvarao svom gay paru

¹omik3

a na prilogu zakidas 100%... :) ...
... za sve postenjacine jedan like :))
Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

DaChaS

Citat: zemunboy poslato 18 Avgust, 2012, 12:06
Tako se @DaChas udvarao svom gay paru


Ala si me nadmudrio, u k...c me poljubio  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

zemunboy

#316
ne rimuje se prika, mora da te neko kurcem u glavu ubio... [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi]

Hohštapler

Video sam jednog sad u Rumi za vikend, neka nijansa zlatne-zelene ne znam ni sam ¹ta je ono, BIH table...
Odma sam se tebe setio.
Bilo mi glupo da zagledam detalje, lik stojao pored motora...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Jefta

Sto ti je bilo glupo... Pridjes:"vau koliko dobar motor", "bas je lep", najmanji problem pogledati detalje motora

Major

Kakav si ti to hostapler ccccc