Glavni meni

Majstorska radionica

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 22 Jun, 2012, 21:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CBRR1

Citat: Phoenix poslato 20 Jul, 2012, 00:15
Citat: Laziæ poslato 20 Jul, 2012, 00:11
Citat: cbrr1 poslato 19 Jul, 2012, 23:40
Citat: pit poslato 19 Jul, 2012, 23:23
Citat: cbrr1 poslato 19 Jul, 2012, 22:56
Citat: AndreyRR poslato 19 Jul, 2012, 22:38
toliko o yamahi
TO KAZE COVEK KOJI VOZI ISPRED MENE,JA ODEM POSLE 20KM STANEM POPIJEM FLASICU VODE ODEM PISAM I GLEDAM DUZ PUTA JEL SABAN IDE,E DA DOK TO SVE RADIM SAMO JE UFF PORED MENE...


                   Cekaj bre brate Cbr nesto mi nije jasno tu....ako je Uff pored tebe pa kojim ste to vratolomnim brzinama isli s obzirom na Uffove trkacke sposobnosti ....100-120.A kolko li je tek ovaj Sabani rrovi iso ...70-desetak na cas.....u jeeeee [yahoo] [rofl] [rofl]
ja uff milomir...milomir 230-240 ja pored njega i jedva ga obilazim ali jedva,uff i ja kao na jednom motoru sa 200-230...ja sam to video,i da to se odigralo na ibarskoj...tako da sam se uverio u njegove sposobnosti..a milomir teska bre dileja kako pegla onu yamahu...sad ona druga polovina koja ce da sere o bezbednosti na ibarskoj pa ovako pa ovo  [stop]da ne bi dobili [prebicute]



Èekaj bre, i onda meni na buðavom KLE-u, Uff ka¾e da nisam normalan kako krivinarim... [facepalm] [ludak] [rofl]

pa da,ibarska je bash poznata po lakat krivinama ;)
ma da bre to je smesno...samo jos nisam video tog koji u lakat krivinu ulazi sa 200-220...

stilgar

kakve su lamele ko da vozi cvaju na zvaku :)

CBRR1

Citat: stilgar poslato 20 Jul, 2012, 00:29
kakve su lamele ko da vozi cvaju na zvaku :)
nema vidi se da znas sa motorima..hahahahahah..uci na mojim greskama...

AndreyRR

sobzirom da stalno vozis na sport modu,stavi sinter lamele

CBRR1

Citat: AndreyRR poslato 20 Jul, 2012, 01:00
sobzirom da stalno vozis na sport modu,stavi sinter lamele
prepustio sa revoluciji sve...!!!!!!!!

AndreyRR

Citat: pit poslato 19 Jul, 2012, 23:23
Citat: cbrr1 poslato 19 Jul, 2012, 22:56
Citat: AndreyRR poslato 19 Jul, 2012, 22:38
toliko o yamahi
TO KAZE COVEK KOJI VOZI ISPRED MENE,JA ODEM POSLE 20KM STANEM POPIJEM FLASICU VODE ODEM PISAM I GLEDAM DUZ PUTA JEL SABAN IDE,E DA DOK TO SVE RADIM SAMO JE UFF PORED MENE...


                   Cekaj bre brate Cbr nesto mi nije jasno tu....ako je Uff pored tebe pa kojim ste to vratolomnim brzinama isli s obzirom na Uffove trkacke sposobnosti ....100-120.A kolko li je tek ovaj Sabani rrovi iso ...70-desetak na cas.....u jeeeee [yahoo] [rofl] [rofl]

i to je brzo za mene

UFF

Lazic nije normalan sto ne usporava pred nepreglednu krivinu, nit zna da li ga iza brda ceka neki auto u kvaru nit zna da li je rizla nit zna da li krivina naglo zalama jos vise jer tako vozi po putu kojim nikad prosao nije
Po meni je to rizicnije od 200 na ibarskoj ili slalom izmedju automobila u gradskoj guzvi


a taj uff nema pojma da vozi bre - tako pit kaze sto mu ne verujete kad on moze sa 900 da pobedi 600?
a uff je navodno sa touring 600 pratio dva r1? ma vaaaaazi

CBRR1

Citat: UFF poslato 20 Jul, 2012, 01:23
a uff je navodno sa touring 600 pratio dva r1? ma vaaaaazi
ja znam da jeste...

Lazic

jeste milion, a ne mo¾e da prati KLE po krivinama... :D :P

Lazic

#89
Citat: UFF poslato 20 Jul, 2012, 01:23
Lazic nije normalan sto ne usporava pred nepreglednu krivinu, nit zna da li ga iza brda ceka neki auto u kvaru nit zna da li je rizla nit zna da li krivina naglo zalama jos vise jer tako vozi po putu kojim nikad prosao nije
Po meni je to rizicnije od 200 na ibarskoj ili slalom izmedju automobila u gradskoj guzvi

You wussy...  :P :P :P :-* :-* :-*

Mada kad se setim scene, ti nestaje¹ ispred mene u desnoj krivini 100kmh, na deliæ sekunde snimam da ti se upalilo stop sveto, u sledeæem deliæu sekunde, Una i ja se laktovima odgurujemo od zlatiborskog asfalta da ne bi oti¹li u kontra smer... I nismo... :D
Meni si na¹ao da kenja¹, ja pratio tebe...  [srednjiprst] :-*


CBRR1

Citat: Laziæ poslato 20 Jul, 2012, 01:39
Citat: UFF poslato 20 Jul, 2012, 01:23
Lazic nije normalan sto ne usporava pred nepreglednu krivinu, nit zna da li ga iza brda ceka neki auto u kvaru nit zna da li je rizla nit zna da li krivina naglo zalama jos vise jer tako vozi po putu kojim nikad prosao nije
Po meni je to rizicnije od 200 na ibarskoj ili slalom izmedju automobila u gradskoj guzvi

You wussy...  :P :P :P :-* :-* :-*
Mada kad se setim, ti nestaje¹ ispred mene u desnoj krivini 100kmh, na deliæ sekunde snimam da ti se upalilo stop sveto, u sledeæem deliæu Una i ja se laktovima odgurujemo od zlatiborskog asfalta da ne bi oti¹li u kontra smer... I nismo... :D


ovaj je rodjen lud...  :o :o :o :o :o

Lazic


UFF

Pa ja nemam krampone jbt bolje mi drze u nagibu
to ne znaci da i ti trebas tu skelu toliko da oboris  [ludak]

Lazic

Treba, treba... :D ©ta treba, MORA... :D

CBRR1

Citat: Laziæ poslato 20 Jul, 2012, 01:45
O, da...:D
def za lecenje,e imam ja mog personalnog psihijatra za moje probleme saljem ti na pp...

UFF

treba treba pa padnes 2 puta za jedan dan
ja se pitah sto taraba stalno ispravlja krivine a onda se setih da si ga ti ucio da vozi  [doh]

Lazic

#96
 [rofl] [rofl] [rofl]

Ne seri, nisam pao od 29. Aprila... [yahoo]

I to je bila rizla za koju sam znao i tucanik za koji sam takoðe znao... Samo nisam znao da navuèem protektore... :D


AndreyRR

i onako lazcu ne vozis off,sem kad klizas na strani po asfaltu
do njive ili livade,sto ne stavis street ili turing gume,a moze i race

Lazic

@devojèica na bicikluRR:
[srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]

Raspitaj se malo za taj off i koliko kamenje KLE lomi po Goliji, a karter samo malèice pukne...  [srednjiprst]

AndreyRR

Citat: Laziæ poslato 20 Jul, 2012, 01:53
@UFF:

I to je bila rizla za koju sam znao i tucanik za koji sam takoðe znao... Samo nisam znao da navuèem protektore... :D


@devojèica na bicikluRR:
[srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]



Raspitaj se za taj off i koliko kamenje KLE lomi po goliji, a karter samo malèice pukne...  [srednjiprst]

i to neko mora