Glavni meni

Slikajte pivo ispred ekrana sa pivom

Započeo Kengur, 20 Jun, 2012, 01:20

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Taraba

Tamo deru kao nezdravi. 700din fla¹a 0.5 London Pride piva [rofl] [rofl] [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: hurricane poslato 13 Novembar, 2016, 17:30
..nije se u¹tedelo ali mogu ti reæi, bolje se generalno oseæam, msm ono odgovornije se pona¹am, ne krijem se od policije

kad vozim, stomak se povukao, ne bijem se po ulici, u svakom sluèaju primetno manje sranja..
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Propade èovek... ;D

UFF

perece su dobre, sveze, velike  i kostaju ako se dobro secam 30rsd tako da nije dranje a pivo smo pili toceni kozel i kad uzmes metar pa preracunas izadje da ga jebem 200+rsd za 0.5l tako da je ok
ima i mnogo skupljih mesta, inace rezervisano im je sve u toku celog dana  :wtf: ako banes bez poziva ima da stojis bez obzira kad odes  [ludak]
na kraju smo zavrsil u zemunu u circus pubu
taraba predlozi mi onda bolju a jeftiniju pivnicu da nije rupcaga i da nije u 3 pm

http://s12.postimg.org/69mfs5wdp/20161118_213849.jpg

DebeliZmaj

3pm imas kuci posto si u tripickovcu :) trololo . jbt pa to je to .. treba otvorish kafanu :)
pub kod mUFFa :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Koliko se seæam, reèe mi da su tri litra jedna crvena, to mu doðe 166.66 za 0.5...

Neos


ЯЭВОЛУТИОН

e jebi ga kad te svete vodice nazivaju pivom...pa to ko nastro azzuro/////tzv sex u camcu.......fucking to close to water
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF


Nikolaaaaw

Citat: UFF poslato 19 Novembar, 2016, 02:35

taraba predlozi mi onda bolju a jeftiniju pivnicu da nije rupcaga i da nije u 3 pm


Evo ja da se ubacim :)
Po meni neka od boljih mesta Gunners pub, Miners, Beerville, London Pub, Samo Pivo  :)

Biker-Boy

Ides u qrac, kod nas toceni Kozel 0,5 260din  :'( [veryangry] [ljutko] [samoubistvo]
I feel the need..... the need for speed !!!

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

DebeliZmaj

ccc... tako se rasipate a silne humanitarne akcije :DDD
sjajne slikice :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

mkt


Lazic


Boban_m


Lazic

Jaka zimnica... ;D Prva dva leva dovukao iz Italije, ovo sa Fridom i slonom mi donela jedna mala kovrd¾ava, èak iz Estonije, OeTTINGER iz Maxija... ;D

fali 150cl pa da bude normalnih 6 x 0.5l... :D