Glavni meni

Slikajte pivo ispred ekrana sa pivom

Započeo Kengur, 20 Jun, 2012, 01:20

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Lav i jelen su po meni trenutno dva najgora piva u srbiji.  A sto se tice zajacarca, kako bre uopste znas da je iz zajacara? nije bilo samo ljustenje vec palo i upoznavanje, emocije?

ЯЭВОЛУТИОН

sva piva mi sada lice.....svi uvoze instant mesavinu i muckaju i gaziraju....jebala ih industrijska piva....zadnej dobro sam pio u maloj pivari u Nemackoj....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt

mada kad malo bolje razmislim ja pijem da se napijem a opet ako mogu da biram :) biram vinjak

UFF


VR 46

Tu smo da se pomazemo,javi kad da dodjem da degustiramo  [zvizdi]
Twist of wrist!

Taraba

Skroz OK pivo ko voli Hefeweiss.
Pre upotrebe lagano prome¹ati pivo unutra da se kvasac podigne - bolji ukus.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

nesto mi to mnoooogo jeftino za psenicno vopi
mozda zato sto sam psenicna do sad pio samo erdinger i pauliner a ona su skupa pa sam utripovao da je proces proizvodnje psenicnog skuplji od jecmenog..

takodje ova gore dva nabrojana psenicna su mi tocena vrhunska a iz konzerve odvratna, ne znam zasto ali tako je

Taraba

Probaj weihenstephaner. Po meni bolji za glavu od gore pomenutih.
Toèeno naravno. Ovo iz konzerve valja samo ako je sve¾e.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF


VR 46

Pab samo pivo ispod hotela moskva,nisam siguran ali oni imaju mnogo piva,verovatno i to  [cheers]
Twist of wrist!

mrle

©ta je sa onom Kuæom piva na Crvenom krstu?

ranko

Citat: UFF poslato 20 Jul, 2015, 15:38
ok je cena jel pio neko?

http://s11.postimg.org/3m7b9ukxf/IMG_20150720_125045.jpg

99 nardija ti je limenka u maxiju... probaj pa ces videti...

meni je ( posto se trudim da locem samo psenicna ) negde na nivou Erdingera, mozda cak I bolje ... svakako nije kao Paulaner... mada meni je I Erdinger onako... tanak...

Takvo mi je I ovo ... ali za 99 kinti ne mozes se zajebes puno... ima u 0.5 I crno I mutno

Oetinger isto nije los , pogotovu kad je na popustu... za te pare nema bolje psenicno... crno nisam probao mada nisam ni siguran da je crno psenicno...


zVuk

Citat: Taraba poslato 21 Jul, 2015, 00:45
Probaj weihenstephaner.


[klanjam_se] [klanjam_se] [balavi] [balavi] [balavi] samo sto ja volim weihenstephaner vitus flasirani, ima 7,nesto posto alkohola, a ne oseca se alkohol u ukusu piva..... [cheers] [cheers] [cheers] moje najnovije omiljeno pivo...:D  [cheers]
Ko se ljuti, uleti mu kruti

zVuk

Citat: VR 46 poslato 21 Jul, 2015, 04:48
Pab samo pivo ispod hotela moskva,nisam siguran ali oni imaju mnogo piva,verovatno i to  [cheers]
\

tako je, kafana se zove "samo pivo"....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

UFF

Citat: ranko poslato 21 Jul, 2015, 10:38
Citat: UFF poslato 20 Jul, 2015, 15:38
ok je cena jel pio neko?
meni je ( posto se trudim da locem samo psenicna ) negde na nivou Erdingera, mozda cak I bolje ... svakako nije kao Paulaner... mada meni je I Erdinger onako... tanak...

meni je erdinger dosta bolje pivo od paulinera

ranko

kad si gay :)

ps. pio sam u greciji neko iz lidla psenicno... bem ti trunje, ja mislim da ona piva iz lidla cak ni lazic ne bi mogao da pije... grozno... sreca bilo nesto dzaba pa mi nije bilo zao, al I ja konj ko da moze za male pare nemacko psenicno... moze rac...

Taraba

@Uff: Imas u Samo Pivo i Miners Pub toèeno.
Miners je u Rige od Fere a Samo pivo u Balkanskoj.

@zvuk: Vitus je Bock. Stil piva sa vi¹e alkohola od proseènog nemaèkog piva.
Probaj i Paulaner Salvator - on ti je isti stil.
Probaj i recimo Schneider Aventinus - Eisbock. 12% alkohola :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

zVuk

meni se vitus svidja jer se ne oseca ukus alkohola u pivu, probao sam razna neka piva sa povecanim procentom alkohola, ali su imala ukus gaziranog alkohola sa blagim smekom piva, a to mi se ne svidja....

....ali svakako cu poslusati tvoju preporuku... [cheers]
Ko se ljuti, uleti mu kruti

UFF


mkt