Glavni meni

Slikajte pivo ispred ekrana sa pivom

Započeo Kengur, 20 Jun, 2012, 01:20

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

 [rofl]


ponesi nesto sutra kod mene na krov, vruce je gore na limu

ProjectLord

Lolo moja, koji jos majstor donosi pivo kod musterije...  [ludak]
Neka bude ladno, i znojavo :)

UFF

ovako da znoji ne samo konzerva vec i casa?

dovoljno?  nema da mi sidjes s'krova dok sve ne popijes [cheers] [pop] :violina:


http://s7.postimg.org/bceq8qz7v/20140802_223827.jpg

ProjectLord

Citat: UFF poslato 02 Avgust, 2014, 23:40
ovako da znoji ne samo konzerva vec i casa?

dovoljno?  nema da mi sidjes s'krova dok sve ne popijes [cheers] [pop] :violina:


http://s7.postimg.org/bceq8qz7v/20140802_223827.jpg

Znaci...ZURKAAA NA KROVUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!       [vatromet]   [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [ludak_sa_puskom] [ludak_sa_puskom] [ludak_sa_puskom] [ludak_sa_puskom] [kauboj] [kauboj] [kauboj] [pobednik] [pobednik] [pobednik] [plazi_se_2] [plazi_se_2] [vatromet] [ludak_sa_puskom] [panic] [panic] :violina: :violina: [cheers] [cheers] [neslusam] [neslusam] [neslusam] [ludak] [ludak] [dunce] [dunce] [dunce] [klanjam_se] [klanjam_se] [srce] [srce] [srce] :-* :-* :-*

Jefta

Ove u sredini prvi put pijem, videcemo kakvo je. Ova sa strane znam kakvog su ukusa :)  [balavi] [balavi] [balavi]

Taraba

Saporo  veliko razoèarenje. Svi ga hvalili kao ultra-mega-giga pivo, a ono kurac na bicikli.
Pre bi pio Carlsberg.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ProjectLord

Citat: Taraba poslato 03 Avgust, 2014, 13:24
Saporo  veliko razoèarenje. Svi ga hvalili kao ultra-mega-giga pivo, a ono kurac na bicikli.
Pre bi pio Carlsberg.

Al je kool, jel da... :P

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF


ranko

Uff...trudim se da pijem samo psenicno... i posto mi je Erdinger njesra, probao sam ono sto prodaju sada u Maxiju ... zuta etiketa pocinje sa O...

bem ga kako se zove... probaj odlicno a mislim da je cena oko 80 nardija...

e sad... ne znam dal ima u svakom maxiju ali u delta sitiju ima sigurno...

samo proveri da li je psenicno ili jecmeno...

Taraba

P¹enièno je 50% - 70% p¹enica ostalo je jeèam.
Tako je barem po nemaèkom zakonu. Ako nije iz nemaèke, mo¾e da ima i manji %.
A, jel se ne pla¹i¹ glutena!? :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

crvena


Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

joka

#773
Bogami, ove raspevane sike miruju samo, dok se ispija pivo iz krigle, a ima cug- svaka èast!  [thumb_up]  [cheers]

DraganPavlicevic

Jugo, zamisli da u radionici ima¹ jednu ovakvu pomoænicu.Em je obdarena, em je ve¹ta sa ovim njenim "èetvorkama", a mora¹ priznati da joj je i cug dobar.Verujem da bi ti bila "od velike pomoæi".Sad, da li se razume u mehaniku,manje je bitno.Oèigledno je da voli pivo-kao ti,ja...druge da ne nabrajam.

Taraba

Ako ovako pije pivo ne isplati se ba¹.
Najbolje su one ¹to posle dva zakovrnu :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ranko

Citat: Taraba poslato 25 Avgust, 2014, 18:12
P¹enièno je 50% - 70% p¹enica ostalo je jeèam.
Tako je barem po nemaèkom zakonu. Ako nije iz nemaèke, mo¾e da ima i manji %.
A, jel se ne pla¹i¹ glutena!? :D

a jebes ga taraba znas sta sam mislo :)

nisam pivopija pa zato imam istancan ukus :)

i trudim se da pijem psenicna piva... i sabijem tako pre neki dan Lav... teo sam dumrem i pravim rigoleto... jbg ne prija mi ...

a ovo na O je do jaja ako se nema za Paulaner...

znas kako se ovi sto srcu samo vina proseravaju o finoci, ukusu i ostalim sranjima... e tako sam i ja odlucio ali samo psenicno pivo :)

UFF

ma ja ovaj pauliner dobio, ne svidja mi se ukus kad je iz konzerve, veceras sam pio erdinger, mnogo bolje po meni :)

UFF

evo jos jedno psenicno odlicno a ne otpadaju usi kao za erdinger i pauliner
mislim da je oko 90 kinti u prodavnici, preporuka  [thumb_up]

http://s9.postimg.org/jql2ua48f/20140826_221507.jpg


a evo i za ljubitelje tamnog od iste firme, cak se i meni koji ne podnosi pepelasti ukust tamnog svidelo

http://s9.postimg.org/5ive5mrjj/20140826_221535.jpg

ranko

Citat: ranko poslato 25 Avgust, 2014, 10:08
Uff...trudim se da pijem samo psenicno... i posto mi je Erdinger njesra, probao sam ono sto prodaju sada u Maxiju ... zuta etiketa pocinje sa O...

znaci ipak se ne plasim glutena ( tararabicu   [srednjiprst] ) nego se razumem u pivima :)