Glavni meni

kako smo poceli

Započeo Gavrolini, 10 Decembar, 2010, 21:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Svi smo mi nekad poceli da vozimo motore i ulazimo u ovaj ludi svet....evo teme da okacimo i slike iz tog perioda. Ja sam ovaj zgoljavi malisa pre nekih 10-15godina.

Gavrolini

Moj matori i ja. Nekih 90ih. I ako je honda cbr1000f tad bila pojam i bila samo koju godinu stara ,ipak smo morali malo da cackamo oko nje...ipak je to honda :)

Kengur

Strasno mi je zao sto nemam slike iz tog perioda na motoru...

Pokusavao sam da se dokopam jedne slike davne 94 na trci motora na avali,.. Tj reliju... Tada sa moje 4 god, sam ceo dan sedeo na Pininom(Arhangel) bmw po najvecem suncu... :D

Charuga

1977 God. CZ 250 Enduro....



1980/81 CB 400 N ......



1982 Bol D Or ..... Brankov most skretanje kod Usca.....


1983 Z 750 L2......

UFF


Gašpar

Ja nisam toliko mator i imam jako malo slika.

1. 1990. godina, parking ispred kuce
2. 2003. godina, aerodrom Vrsac, Suzuki K3 AMKK Vrsac
3. 2007. godina, Ada Huja, ne tako davna, ali meni draga slika
4. 2007. godina, Vrh Lisicija Glava, Yamaha TDR 125 R


MIGE

Citat: Charuga poslato 10 Decembar, 2010, 23:24
1977 God. CZ 250 Enduro....



1980/81 CB 400 N ......



1982 Bol D Or ..... Brankov most skretanje kod Usca.....


1983 Z 750 L2......

bravo charuga,nego ova poslednja slika mi se cini kao da je slikana u dvoristu iza sarajevske/balkanske ulice?

Charuga

Tako je ja sam i dan danas u Sarajevskoj...... nego kako bre prepozna mesto, jesi li stanovao ovde nekada....sada dvoriste izgleda mnogo lepse posto smo sredili beton i fasadu......



MIGE

Citat: Charuga poslato 11 Decembar, 2010, 10:03
Tako je ja sam i dan danas u Sarajevskoj...... nego kako bre prepozna mesto, jesi li stanovao ovde nekada....sada dvoriste izgleda mnogo lepse posto smo sredili beton i fasadu......



dolazio cesto kod brata i ujaka,balkanska 58.ujak medju prvima imao hondu u beogradu,mislim da je to bilo 80-ih godina! :)

DebeliZmaj

mali beograd ... a ja sam ziveo u balkanskoj 49 :) i znam gde je to dvorishte ;)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gašpar

Izvinite na recniku, ali 'ebo vas u kraj  ;D ;D ;D ;D

DebeliZmaj

:) ...
``moje selo lepshe od pariza`` :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

MIGE

Citat: Gaspar poslato 11 Decembar, 2010, 13:44
Izvinite na recniku, ali 'ebo vas u kraj  ;D ;D ;D ;D
e gaso,nemoj da mi diras kraj,tu sam maltene odrastao sa burazerovim drugarima iz sarajevske i balkanske ulice,posle sam i isao u kraju u skolu(ugostiteljska)!  [prebicute] [prebicute]

DebeliZmaj

kraj je super :)
parkic, sarajevska :0) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gašpar

Citat: mikica-MIGE poslato 14 Decembar, 2010, 19:24
Citat: Gaspar poslato 11 Decembar, 2010, 13:44
Izvinite na recniku, ali 'ebo vas u kraj  ;D ;D ;D ;D
e gaso,nemoj da mi diras kraj,tu sam maltene odrastao sa burazerovim drugarima iz sarajevske i balkanske ulice,posle sam i isao u kraju u skolu(ugostiteljska)!  [prebicute] [prebicute]

Ne nemam ja nista protiv vaseg kraja, nego nesto drugo... :D

K_A_W_A

Evo mene u 7 razredu osnovne. Moja prva paklena masina :D

despic

charuga je pobedio!!! ;)
aj, ko ce bolje!?
klasican divljak

Kengur

KAWA
Jbt, spajder felneee.... Sanjao sam o njima davne 97 da ih stavim na moju PLAVU PTICU(moj prvi automatic)

Popsy

Ja nemam slike, jel je bio u pitanju enduro Automatik (sa ¾ièanim gelnama :P ) a inaèa ovu CZjku enduro je vozila moja keva (pored jo¹ jedno 6 motora - Moto Guzzi, Gillera ...) a deda ih je imao jedno 20tak sa sve "slu¾benim" BMWom koji je zadu¾io u fabrici Ivo Lola Ribar - ostao od nemaca a niko nije smeo da ga vozi :D :D :D naravno sve te informacije o moto-pro¹losti moje porodice sam saznao kad sam doterao motor kuæi. Pre toga nisu hteli da mi prièaju - da me ne bi povukli da ja zbog njih vozim, nego fora ako ti doðe doðe ti :D
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

srx

pazi sad. od ovoga se krenulo cim sam dovatio nogama dole :D dan danas je taj automatik tu i ceka generalno sredjivanje. inace prvi i jedini vlasnik moj tata :D

Ne postoji lo¹e vreme, samo lo¹a oprema :)