Glavni meni

farbanje opruge

Započeo easy, 17 Jun, 2012, 12:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

easy

interesuje me ko ovo radi, kapiram da nije neka mudrost, ali nije isto kao i bilo koji drugi deo jer se opruga sabija itd
kupio bih amortizer od versysa koji je srebrne boje, ofarbao oprugu u zuto (metalic, a mozda i obicna zuta) i turio kod mene na motor.

sem toga kad se vec rastura amortizer ko moze da otvori amortizer i to malo procacka i po potrebi reparira?





ЯЭВОЛУТИОН

oprugu ispeskiraj i odnesi na plastifikaciju....a imas i moj broj mobilnog pa si mogao i da pitas....
p.s.
Bolje kupi zadnju viljusku od versusa....nego oprugu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

easy

nedelja je jbg, reko da ne uzmeniravam.
a imam jos par pitanja u vezi odnosa u menjacu.
tj. da li je onaj tvoj trkac menjao nesto i koliko to kosta.

stavio bi i viljusku od versysa, lako se uklapa, ali ne znam koliko mi se zalece u sve to.
posle kad budem trebao da prodam motor mislice da sam naleteo na protivtenkovsku minu zadnjim krajem

ЯЭВОЛУТИОН

menjaci kostaju dosta...doduse kako on rece skoro dzabe za pojam engleskih trka....sto znaci skupo.
Zadnja viljuska...pa ja bi je stavio jer je defakto bolja nego na eru....pitam se samo zasto je serijski ne ugradjuju.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

easy

uh... ja se ponadao da nije mnogo skupo. tj. da moze samo npr 2 brzine da se zamene?
jbg versys je skoro 2000e skuplji od er6, a razlikuju se samo u ogibljenju prakticno


UFF

Citat: easy poslato 17 Jun, 2012, 20:29
posle kad budem trebao da prodam motor mislice da sam naleteo na protivtenkovsku minu zadnjim krajem

nece ako zamenu dokumentujes
i sacuvas originalne delove