Glavni meni

opet tragedija kod bogatica

Započeo nenadlaza, 08 Jun, 2012, 19:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

nenadlaza

Na b92 su javili, da se sudarili motor honda sa dvoje mladiæa i tamiæ. Na¾alost, oba mladiæa su poginula na licu mesta, pojedinosti nisu napisali. Moje sauèe¹æe...

               

Che

Dve osobe izgubile su ¾ivot u te¹koj saobraæajnoj nesreæi koja se dogodila danas oko 12.40 sati u Ulici sveto polje u Bogatiæu, saop¹tila je ¹abaèka policija.

U sudaru teretnog motornog vozila "tam", leskovaèkih registarskih oznaka, kojim je upravljao G. S, i motocikla "honda", ¾ivot su izgubili vozaè motocikla Ð. S. (22) i putnik na motociklu G. M. (22).

Uviðaj saobraæajne nesreæe obavio je istra¾ni sudija Osnovnog suda u ©apcu u prisustvu zamenika Osnovnog javnog tu¾ioca i pripadnika sabraæajne policije.

Vozaèu teretnog vozila odreðena je mera zadr¾avanja do 48 sati, nakon èega æe, uz kriviènu prijavu, biti priveden istra¾nom sudiji Osnovnog suda u ©apcu. Kako se dodaje u saop¹tenju, saobraæaj na tom delu puta bio je u prekidu dva sata.

mi¹ko_kolo

Meni javio kom¹ija, ka¾e da se desilo pred njim. Ne znam detalje, samo mi je rekao da su potegli i da ih je Tamiæ "isekao".

mi¹ko_kolo

#3
Nije mnogo, ali evo... Kom¹a nije video sam sudar, ali je situacija ovakva. Momci su i¹li iz pravca Mitrovice ka prvom semaforu iz tog smera, a Tamiæ u susret. Klasièna prièa, presecanje linije kretanja da bi se skrenulo na levu stranu. U ovom sluèaju æuprija ispred dvori¹ta a preko kanala, kakvi su u svim maèvanskim selima uz put. Izgleda da su zakaèili njegovo zadnje desno æo¹e jer je kom¹a video tragove na arnjevima Tamiæa. E sad, da li su i¹li brzo ili ne - èuæe se. Eto... Laka im zemlja.

srbac


goranvojska


Lazic

Iz perspektive buduæih bajkera, svaka smrt nije skroz uzalud, jer æe se retadi ipak vremenom nauèiti da i mi postojimo... Na¾alost cena je jako visoka...

G_a_j_a


CBRR1

e jebi ga,iz dana u dan sve vise njih..nek vam je laka crna zemlja...

prpa_zr


22. godinice -  katastrofa

maki gsxr 1100


ЯЭВОЛУТИОН

Ljudi udarile vrucine, seda se na motor da se rashladi....za neke je pocetak sezona, a zapravo sam ima bas dosta motora na putevima....jos se nisu navikli na nas i  moramo otvoriti cetvore oci.
Greota mladih zivota.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11