Glavni meni

02.06 Bor

Započeo TroxX, 03 Jun, 2012, 14:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TroxX

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/326550/Motociklista-poginuo-u-sudaru-kada-mu-se-zaglavio-menjac

Deduktivne sposobnosti nardone Milicije su u naj manju ruku  debilne.

AndreyRR

i u prvoj je mogao velikom brzinom da vozi,koji zakljucak retarda.

©urda

Opasan zakljuèak,zaglavio menjaè-sigurno je to.Te¹ki pajseri.

goranvojska

da je zaglavio menjac on bi stao i ostao ziv.ma to pise neko ko nema veze sa motorima.

UFF

a da se taj menjac nije zaglavio kao posledica udesa?  [doh]

autor je vidovita zorka

goranvojska

Citat: UFF poslato 03 Jun, 2012, 15:30
a da se taj menjac nije zaglavio kao posledica udesa?  [doh]

autor je vidovita zorka
pa naravno.

ЯЭВОЛУТИОН

Ali je indikativnije da se novinar nije konsultovao....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

CBRR1

ma oni su racunali da je velika brzina tipa da ga je saltao 1 2 3 4 pa je zbog toga velika brzina a da ga je pritom razvlacio u obrtaje,pa ono kao 200i nesto...na to je mislio,a druga najbitnija stvar je to sto je taj novinar ne pismena budala i ne zna da sroci svoje misljenje kako treba,sve u svemu zao mi decka.. :(

SSZGO

Citat: cbrr1 poslato 03 Jun, 2012, 17:03
ma oni su racunali da je velika brzina tipa da ga je saltao 1 2 3 4 pa je zbog toga velika brzina a da ga je pritom razvlacio u obrtaje,pa ono kao 200i nesto...na to je mislio,a druga najbitnija stvar je to sto je taj novinar ne pismena budala i ne zna da sroci svoje misljenje kako treba,sve u svemu zao mi decka.. :(
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Ripley

Taj novinar uvek pljuje bajkere po Boru, tamo je to opste-poznata prica. Motor je prilikom udesa bio u trecoj brzini, menjac je radio.