Glavni meni

Bi xenoni na Fazera 2001

Započeo Mazda, 02 Jun, 2012, 01:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

Citat: Simon69 poslato 03 Jun, 2012, 12:41
Ja sam stavio OSRAM night breaker sijalice na Thunderace i mogu vam reci da je razlika ocigledna a planiram bi-xenox i bas me zanimaju iskustva ljudi koji su to uradili.
I ja stavio Osram night braker u kratko i mnogo bolje,druga prica skroz.Nego,u rebusu sam,kratko mi je h7 al je dugo h4 sijalica???Nije mi bas najlogicnije,jel treba tako ili je neka budzevina to?Takvo je i leziste u faru,vece za h4 sijalicu...zar nebi trebalo da su obe h7...???Zna li neko...?

markan90

Nije budzevina...tako je fabricki kratko h7,dugo h4...

BOKYBOY


markan90

uuu izvini zajebao sam se...fabricki bi trebalo da bude h1 i h7  [glavazid]

BOKYBOY

Znaci...ipak budzevina... [doh]...moracu kod elekrticara onda... :'(...a i bilo mi cudno malo.... [ludak]...jel postoji neki adapter za far,za sijalicu sa H4 na manju H7...?E,a ova  H4 ionako ima samo dva kontakta...??? :o...e,tek sad mi nista vise nije jasno.... [glavazid]

markan90

skini service manual pa pogledaj...tako ti je najbolje...mada je drugar ima tu yamahu i radi mu samo jedan far za kratko a drugi kad se upali dugo...tako je kod mene na sradu i idu mi h1 i h7...obe sam stavio osram night breaker i prilicno sam zadovoljan...samo sam cuo da krace traju  [cheers]

BOKYBOY

Pa i meni za kratko radi samo levi far,kad dodam dugo rade oba... :o Imam service manual ceo...na 200 strana....hahaha.... :D sad cu da pogledam.... [facepalm]

markan90

ma nadji u sadrzaju da ne listas sve ;D i nemoj da se sekiras oko gluposti, vazno da ti radi svetlo  [yahoo]

BOKYBOY

Hahahha...vala bas,pravo kazes....vazno je da radi,bas me boli uvo... [zvizdi] Hvala druze i srecno... [cheers]

Simon69

Citat: bokililic poslato 11 Jun, 2012, 21:01
Znaci...ipak budzevina... [doh]...moracu kod elekrticara onda... :'(...a i bilo mi cudno malo.... [ludak]...jel postoji neki adapter za far,za sijalicu sa H4 na manju H7...?E,a ova  H4 ionako ima samo dva kontakta...??? :o...e,tek sad mi nista vise nije jasno.... [glavazid]
Nije budzevina,ne diraj nista,H4 je dugo,kupimo i H4 night breaker i reseno sve.
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

BOKYBOY

Hehehehe...bravo Simon...!!! [clapp] [clapp] [clapp]