Glavni meni

Giro d'Italia 2012

Započeo Jefta, 01 Jun, 2012, 00:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Znaèi ipak nam je milica solista... Lepo sam rekao da sam zbunjen...:D

@UFF:
Aaaaaaaaa, kad te videh u Italijama, tek sad sam ljubomoran k'o dva èopora... :D

p.s. Aj kad si veæ u Italiji, cimni Gavru... :D

The One

a jel si video rejting hotela? :-*
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Gašpar

Nocas sam sanjao kako krecem iz stana i nailazim na UFF-a. Ja reko - Pa majku ti tvoju, zar ti nisi u Italiji?
A kaze on: Ma przim ljude na forumu, sta ti je? Samo cuti  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic


mazzi

Sto bre volis da se raspravljas cak i kad znas da nisi upravu. Za Uvac sam ti rekao da ce da izadje 100e i cudno izaslo je 10.000 din + 10e za smestaj :). A sad da se vratimo na ovaj put. Prvo nemoj da lozis ljude da u Veneciji ili blizu nje ima dvokrevetna soba za 30e i to u sezoni. U prevodu tebe verovatno soba kosta 60e samo je ti delis na dva ;) sto nije realno ali nema veze posto jednokrevetna verovatno kosta 55e. Ja sam dokrevetnu sobu placao 40e i to 5 km od Venecije. Sto mu dodje po tebi 20e ili ti 50% jeftinije. Ok nije neka razlika na 20-30e ali u Holandiji sam sobu placao 80e sto 50% cini 40e a to je vec razlika. I jos nesto ja sam isao na put od 22 dana pa i da je po tvojoj matematici razlika samo 20e po noci to dodje 440e sto bi i sam morao priznati vredno planiranja u napred pogotovo kad uzmes u obzir trosak celog puta. Ali ok ti sebe ubedis da si u pravu i uzivas to je pozitivno razmiljanje ;) Valjda ce vas ova dvojica stici u Rimu pa da napravite neku zajednicku MM sliku :D

Lazic

Jebiga Mazzi, mnogo ti tro¹i Honda... :D

mazzi

Ipak mislim da ja mnogo trosim, a i Zena je veliki rasipnik :P

Lazic


AndreyRR

nemas ti pojma mazii,a i ljubomoran si sto je on sad u italiji
a ti tek sledece godine ides za barselonu  ;D ;D

mazzi

 :-[ istina, ali obecao Marko da ce ici sa nama pa cu onda i ja da naucim da stedim ;) Ili da se razvedem za tu priliku pa da delim troskove sa Zenom na pola :D

AndreyRR

bez razvoda,samo uci  ;D

Zena

Ma ne znamo mi nista,nismo bili u Americi....a i pice pijemo po kaficima...potpuno neiskusno...

AndreyRR

rasipnici nijedni  ;D

stefgi

Treba naci smestaj u ovom Jesolu a vreme i sunce odmicu.....

pit

Citat: Zena poslato 22 Jun, 2012, 17:12
Ma ne znamo mi nista,nismo bili u Americi....a i pice pijemo po kaficima...potpuno neiskusno...

         I koka kolu placate 150 kinte...pihh

UFF

Citat: Ga¹par poslato 22 Jun, 2012, 11:40
Nocas sam sanjao kako krecem iz stana i nailazim na UFF-a. Ja reko - Pa majku ti tvoju, zar ti nisi u Italiji?
A kaze on: Ma przim ljude na forumu, sta ti je? Samo cuti  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

nista od rima danas.. svidela mi se venecija i ostadoh tamo ceo dan..  evo slika da ih przimo da sam u veneciji ;)
radilo se na photoshop skill-u

UFF

e da dobra ova igo navigacija i android os za sve pare.. al ne radi

samo ja ipak moram na sebe samog da se oslonim trazeci hotel sam razvio sesto culo

zavrsih u firenci veceras..

UFF

Citat: stefgi poslato 22 Jun, 2012, 02:57
Uffe,izlazi iz mog groba....more bezi nam iz teme...otvaraj svoju pa tamo bacaj slike

ko vas ebe kad vi necete

e da moj savet je da se okrenete i vratite pre italije
ovde biju po usima za gorivo
kad god stanem na pumpu to je po 30eur

Gašpar

Citat: UFF poslato 23 Jun, 2012, 01:09
Citat: stefgi poslato 22 Jun, 2012, 02:57
Uffe,izlazi iz mog groba....more bezi nam iz teme...otvaraj svoju pa tamo bacaj slike

ko vas ebe kad vi necete

e da moj savet je da se okrenete i vratite pre italije
ovde biju po usima za gorivo
kad god stanem na pumpu to je po 30eur

Ma sta ti je, oni to za 450 evra tamo i nazad bez problema  :D

Dobar si u Photoshopu, vidi se da si ve¾bao.

A ¹to se Androida tièe, reci mi da nisi isprobao iGo pre nego ¹to si krenuo?

UFF

Citat: mazzi poslato 22 Jun, 2012, 12:32
Sto bre volis da se raspravljas cak i kad znas da nisi upravu.

ko se bre raspravlja?
ja ti samo prenosim iskustva

evo sad sam i firenci i pisem vam iz ovog hotela:
http://www.keyresidence.it/

I u pravu si ono je cena za dvoje a evo pre par sati sam rezervisao ovaj hotel i dobio ceo ebeni apartman sa zatvorenim parkingom za motor, besplatnim internetom celom kuhinjom i dva dupla kreveta + 1 u dnevnom boravku i dobio sam ga celog za 45 eur