Glavni meni

Sigurno ce biti radova...Bandit2003

Započeo Damnmoto, 27 Maj, 2012, 02:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Damnmoto

U Kraljevu sam uzeo motor, iskreno na fotkama mi je izgledao mnogo ruzniji. Ali mislim da realno lako moze da se ulepsa. Presao oko 18500 laznih km, doteran iz Engleske. Ima tragove klizanja na boku motora i menjan je rezervoar, boja rezervoera je za nijansu svetlija ali mi se to jako svidja. Sto se tice mehanike cini se dobro sve osim sto poluga menjaca ima luft i sto su vratovi viljuske previse masni, mada covek tvrdi da su menjani semerinzi. Kocnice lanac i lancanici su ok, lanac je bio pretegnut. Zadnja felna je na jednom mestu pokrivljena, ali se ne oseca u voznji.
Jedan zmigec je nesto lepljen i bio mlitav ko sisa pa sam ih zamenio novim malim parom. Mislim sa sledece menjam retrovizore.
Mozda skinem ovu plavu maskicu i zamenim cunak za manji i glasniji...














Toliko, idem sada mali da se vezbam...

nesic1

svaka cast, da te dugo sluzi, samo bolje da mu stavis fabricki far bice lepsi, a ovo su mu fabricki retrovizori

Damnmoto


easy


UFF


mkt


CBRR1

stavi mu mercedesov znak iznad farova i u fullu si...srecno..

monsterbnt

Ruzno breeeeee :P

Aj sredjuj to pa da se ganjamo po snimanjima ;D
Smrt SVIMA!!!!

mkt

el si ga terao na zadnjaka prikane  ;D ;D ;D ;D ;D

©eki

Ako su ovo "Bullet" farovi iz Louisa, slobodno ih skini i baci jer nisu ni za ¹ta. Imao sam ih na Hondi, katasrtofa... osim ako æe¹ samo po danu da vozi¹  :D ;D

Damnmoto

@Monster nema voznje opreme na konju, da se sjebe bajk, da se sjebem ja ali oprema ! JOK, bar dok nisam siguran u svoju voznju. @mkt isto vazi i za divljanje... p.s. kakav ti ovo avata? :p
@Sheki nisam siguran koji su ali mi se vise svidja nego jedan veliki okrugli far, a sinoc sam primetio da baca strasno visoko

mkt

nabavi kofer neki pa opremu trpaj u kofer
a overio sam blato juce na ofu jbga al oprema bila u koferu i njoj nista

monsterbnt

Citat: Damnmoto poslato 27 Maj, 2012, 17:20
@Monster nema voznje opreme na konju, da se sjebe bajk, da se sjebem ja ali oprema ! JOK, bar dok nisam siguran u svoju voznju. @mkt isto vazi i za divljanje... p.s. kakav ti ovo avata? :p
@Sheki nisam siguran koji su ali mi se vise svidja nego jedan veliki okrugli far, a sinoc sam primetio da baca strasno visoko

Wuss :P
Smrt SVIMA!!!!

Damnmoto

Tuki oprema kosta ko 3 bajka bate

mkt


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Damnmoto

Tuki, pa oprema kosta ko 3 bajka minimum

monsterbnt

To se u mom selu kaze VAGINICAAAAA :P
Smrt SVIMA!!!!

Damnmoto

Ma da znam... odoh da napravim djir

Damnmoto

#19
E brw Miki Proklet bio, digo mi se


prednji tocak