Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Pa i nije ti bash dobar primer ...
Ako neko sere tamo gde nije zabranjeno da se sere onda tebi ako
smeta nemoj da gledas kako sere, niti da mu mirisesh govno, a
svakako ne da komentarishesh dal je dobro srao ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

ja kad sam se zaposlio u idei na samom poèetku njenog razvitka, politika je bila zabranjena. reè politika je sasvim dovoljna i ona obuhvata sve ¹to ima veze sa politikom, u ¹ta spada i ovo zmajevo proseravanje na naci osnovi. aj ¹to je fin, pa tu kao ono, mi smo lego kockice pa nam on tu ne¹to filozofira, al nekad je jednostavno vreme da se ide napred. realno, ovaj forum je odradio svoje, ostaæe tu ¹aka likova koji vrede i more gluposti. evolucija. kad neko ka¾e ¾abar za rosija, to je ¾abar i tu nema dileme. al kad debeli poèe da nam servira prava i knji¾evnost, onda je opet dobar trenutak da se ode korak napred.


ustvari, ako bi svako ignorisao, a ne prokomentarisao temu, ovom bi brzo dosadilo, mada, sluèajem nekih davnih okolnosti, imao sam priliku da upoznam jednog sliènog, al taj nije smeo u javnos, jer bi ga mnogi omlatili ko ¹ljivu, al dok se vremenom natezalo oko toga, dal je lik maligan po dru¹tvo na tom sajtu, sajt je propo.

ovo oko izmena foruma mo¾e da se re¹i na prost naèin. nema politika, nema naci. mada je sve to badava. ono vrednog ¹to ovuda pliva, veæ se upoznalo, te je manja potreba da se sedi na forumu non stop, a ono vredno ¹to doðe, ako uop¹te i progovori, æe upozna kusur. forum nek ima za debelog, nek ima de da biva junak, bolje oðe, nego recimo, da je do¹o kod gorana i mleo nam dva dana. pa ja bi ga prvi u moravu.

neka mu forum, mi æemo se dru¾imo, tamo de njega nema.

Slaninar

Citat: DebeliZmaj poslato 27 Jun, 2016, 17:51
Pa i nije ti bash dobar primer ...
Ako neko sere tamo gde nije zabranjeno da se sere onda tebi ako
smeta nemoj da gledas kako sere, niti da mu mirisesh govno, a
svakako ne da komentarishesh dal je dobro srao ...


Upravo to je problem. ©to ima ljudi kojima treba (napismeno?) objasniti da ne seru po ulici. Sa takvim mentalnim sklopom ne vredi ni 100 pravila, uvek æe naæi naèin da useru - jer tako vole.

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: Slaninar poslato 27 Jun, 2016, 18:29
Citat: DebeliZmaj poslato 27 Jun, 2016, 17:51
Pa i nije ti bash dobar primer ...
Ako neko sere tamo gde nije zabranjeno da se sere onda tebi ako
smeta nemoj da gledas kako sere, niti da mu mirisesh govno, a
svakako ne da komentarishesh dal je dobro srao ...


Upravo to je problem. ©to ima ljudi kojima treba (napismeno?) objasniti da ne seru po ulici. Sa takvim mentalnim sklopom ne vredi ni 100 pravila, uvek æe naæi naèin da useru - jer tako vole.



Cenim da je onaj ko sere po ulici verovatno nepismen.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt

u pravu je hotsteper realno
ubiste sa politikom, dodje mi da ne izbijam iz sobe sa buljsisama

castor

Pa ne¹to si usporio tamo ovo par dana unazad... :P :P :P
It's the ride that matters, not the bike…

mkt


UFF


Hurricane

..slazem se ali daj da nesto ucinimo, ionako je nekima ovaj forum jedini kontakt sa druzenjem na mrezi uopste,
malo vise smaraju raznorazna lupetanja..

Kostić

ne mora¹ tim putem. dovoljno je da zabrani¹ naci tripove. doæe na forum neki mo¾da kul lik iz hrvatske, bosne, il nedajbo¾e neke naokolne zemlje.... drugo, ima ovde ljudi koji iz me¹obitih brakova. ako neko poène doslovno da jede govna a da ih nikad nije po¹eæerio, jer misli da su dovoljno slatka, onda jebiga. naslovi tema vreðaju. be¹e je uvredio nekoga veæ sa tim preseravanjem. moja keva je iz daruvara, sva njena familija je odande, ja sam dete jugoslavije. kad neko tako poène da jede... blabla, bez ¹eæera, ja kontam da je takav èovek veoma mudar i da valja slu¹ati njegove mudrosti. mene konkretno nije uvredio, jer ga poznajem lièno. al mi ide na kurac (lièni stav, al tuð po¹tujem) al opet, nije bitno. asamo, ovako æe forum brzo da ode u pravcu, koji mu nije namena. a lep je forum. najbolji.

sremac

ne treba uvoditi cenzuru, jednostavno nije poèelo od poèetka i ne vredi sad, lepo tema za to i tu pi¹e¹, ne interesuje te ne ulazi u to, meni je forum razbribriga, i kad udjem ne zelim da èitam o politici, ratu, hrvatma, ko je koga koliko,  stranim plaæenicima i domaæim izdajnicima. Jednostavno sve stavite tu temu, koga ne interesuje obidjite, razumem ja da se neki loze na to i ¾ele da diskutuju o tome, eto tema i nigde van teme ne ¹iriti te stvari o koje dosta ljudi  optereæuju
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Biker-Boy

Treba samo banovati zmaja na malo duze od jednog dana, i nema problema, i tako svaki put umesto na jedan dan, opalis mu ban na nedelju, pa na mesec dana, pola godine, godinu..... i dokurcice mu, valjda ce se opametiti :D
I feel the need..... the need for speed !!!

UFF


Kostić

ne treba ga banovati, ali treba uvesti samo jedno pravilo. kad napravi takvu temu, da se ta tema obri¹e. ako on sam neæe da svati da njegovom nacionalizmu nije mesto ovde, onda ga treba ignorisati. posle sedam dana ignora, ima da prestane. (u¹ta ja sumnjam. on je jedno razma¾eno deri¹te koje namerno provocira. i jednostavno je maligna pojava na forumu) da je normalan, ispo¹tovao bi èlanstvo. al njega boli kurac.  kolko sam god bio za njega, svatam da ga ladno boli kurac za sve. i da ne kapira da kvari ne¹to ¹to treba da se gradi. tj kvari namerno.

UFF

jes cu da pisem novo pravilo specijalno zbog jednog clana, pa nije ovo drzavna ustanova


kad smo vec kod pravila evo da citiram prvo i osnovno:

Citat: UFF poslato 08 Decembar, 2010, 01:08
Ako ste dosli do ovde onda ste verovatno (vec ili konacno) shvatili kako funkcionisu neke stvari na drugim mestima...

Kod nas svi ste dobrodosli, pravila nema i niko nece da vas cenzurise niti banuje dokle god se ponasate ko ljudi jer mi nismo drzava niti politicari da pisemo pravila na nekoliko strana koja niko ni ne cita (pa onda neki zlonamerni da traze rupe u istom i da se sa nama ganjaju ko deca)

Forum je otvoren za ljude koji dele zajednicku strast prema motorima - motomanijake koji hoce da se druze, voze i razmenjuju iskustva i nas niti interesuje niti zanima nikakavo udruzenje ili asocijacija jer mi na ovome NE ZELIMO DA ZARADJUJEMO NIKAKVE PARE, pa vas odmah ljudski molim da ne kvarite atmosferu i da te price ostavite za uzivo uz pivo ili neki drugi politicki forum..

Takodje nas ne interesuje slihtanje policiji ili uvalcenje u bulju drzavi pa preskocite komentare tipa "vidi ga nema kacigu" jer se ovde svi slazemo da kacigu treba nositi a onaj ko je ne nosi... pa ko ga jebe - njegova greska - njegov problem, nismo mu mi ni mama ni tata da ga kritikujemo a motor nije prevozno sredstvo koje se vozi polako tako da i ti licemeri koji pisu da voze 50kmh po gradu mogu da nas zaobidju.

Sto se tice humanitarnih organizacija MI NISMO CRVENI KRST niti to glumimo radi marketinga i licne koristi pa ako stvarno zelite nekom da pomognete javite se na pp da vas uputimo na pravu stranu umesto da vas zloupotrebavaju na drugim forumima i asocijacijama radi njihove dobiti.
Tako da nije pozeljno da ostavljate linkove do drugih foruma i da nam kacite nepotrebna obavestenja koja se nas ne ticu ili zovete na proteste i ostale lazne humanitarne akcije.
Ako je nesto stvarno vredno paznje i samo ako se na tom dogadjaju NIKO nece reklamirati i za sebe uzimati zasluge posaljite nam pp i mi cemo sami okaciti tu vest i potruditi se iz sve snage da izadjemo i pomognemo u maximalnom broju!

Nadam se da cete uzivati u nasem zajednickom forumu i druzenju pa vam u ime motomanijak tima zelim puno, puno bezbednih kilometara...



znaci ako se kita prepuni cao zdravo pojeo te mrak, jer kao sto i sam debeli zmaj rece internet je jedno zlo i mracno mesto :D

Andreja

Ma sve je ok, nek' pi¹e ¹ta hoæe ali ne mora da otvara dvadeset tema sa sliènom tematikom. Sve je mogao da strpa u jednu pa nek' piskara koliko mu volja.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

a ti onda nemoj da menja¹ ni¹ta. æe visimo tu dok nam ne popadaju pi¹e, pa kako nam bude. neko æe doðe, neko æe ode. taki je ¾ivot. al nemoj da banuje¹ nikoda u tom sluèaju. ukini taj admin ban, jer. to je pravilo, da nema pravila. koj kurac nema pravila, ako neko popije ban. nema pravila, nema banova. ako je sloboda, neka bude prava sloboda.

Kostić

elem, ti bre ko da sedi¹ na bu¹nom nok¹iru. ''nema pravila, dokle god se pona¹ate kao ljudi.'' pa jel ljudsko pona¹anje, to fino pojebavanje i naci triperaj? ¹ta, jel treba neko da se uvredi na takvo pona¹anje (koje svakako nije dostojanstveno tj ''ljudsko'') pa da ga napu¹i kurcem i popije ban? e pa nemoj tako. ako neko provocira, neæe svi da gledaju na to kao oni koji ga poznaju. neko æe sad dal opravdano ili ne, to je pitanje za katedru... da ga napu¹i. i neka ga napu¹i, ko ga jebe. jel lièni stav a za tuð ga boli kurac. pa i nekog drugog boli kurac za njegov stav, al æe neko drugi da upotrebi drugaèije reèi, koje u osnovi imaju isti znaèaj....

no rules - no ban

balcan girl

ja imam divnu idejuuu :D na rodjendanu manijaka dodjemo svi al da dodje i debeli zmaj i onda da se dogovorimo za novi podforum ili cenzuru i resen problem :D :D :D mislim posto je internet mraèno i strasno mesto a ja se plasim mraka pa je bolje to lièno da resimo :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

Citat: kosta66 poslato 28 Jun, 2016, 01:08
no rules - no ban

wrong

my rules - my ban :D

eto jel ti sad lakse?

meni svakako lakse da ti pojasnim tako nego da kenjam o pravilima i sta je ispravno a sta ne

a sto se tice posta iznad o pravoj slobodi otvori slobodno novi forum pa primenjuj tu slobodu a ja cu da dodjem kao prvi clan da ti serem kao ti u ozbiljnim temama kao da se ona zove bullshit

aj sad odgovor nije neophodan ali ako bas moras imas temu za to, nemoj da mi pravis posao da prebacujem mislim da sam gore u citatu iz 2010e godine bio dovoljno jasan