Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

Citat: castor poslato 09 Oktobar, 2015, 19:37
Citat: hurricane poslato 09 Oktobar, 2015, 15:17
..a da neko skloni onu sliku gomile kerova presretaèa a?

prepadoh se malopre..

Nisu na¹i, ne brini… [rofl]


S tim autobusima tesko da ce nekog da presretnu :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Flavius Valerius Aurelius

С времена на време, појави се ово ...


Lazic


OKi

Ne znam gde bi ovo stavio, neka ga ovde.Savet za download videa sa FB. Jedan od razloga sto nisam voleo FB video zapise (nisam znao kako da pojedine sacuvam na HD). Za one koji nisu znali evo tutorijal!
! No longer available

Lazic


Andreja

E ljudi, davajte ideje za nove "èinove" na forumu, kenja mi se od ovoga "matori bajker" i to :D U principu, ja bih sve ostavio sem "vikend" i "matorog" bajkera, ostalo mi je sasvim kul.

Predlo¾io sam UFFu preko poruke da ta dva èina zamenimo sa "Ulazi u prièu" i "Manijak u poku¹aju" al nam nije to to.


Trenutno to izgleda ovako:
http://i.imgur.com/2laJ4Cj.png
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

eclipse4


Aleks Cross

Verovatno u sumi pa nema net. Kosutnjak ti je ko djungla.

Glava Dole

Sta je bre ovo sa forumom? Nije radio celo vece, nesto sto se ranije(pri proslom pucanju) izgubilo se sad pojavilo a novijii postovi mi se pogubili o.O

Ivicat


DaChaS


BOKYBOY

Citat: Ivicat poslato 31 Decembar, 2015, 09:08
...bio minusiran pa oborio forum

...nije ok nego UFF...(Novobeogradsko prolece) [rofl]

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

balcan girl

e to vam sad :D nema nièega od zadnjeg dana pre nego sto je pukao forum :D :D nije se desiloooooo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

BOKYBOY

...ako se ispostavi da je ovo stvarno namerno uradjeno ja nemam sta vise ovde da trazim... [hello]

Lazic

®ali se provajderu... ;D




"Po¹tovani,

Najnovije informacije koje imamo ukazuju na to da je usled prekida na napajanju u data centru, do¹lo pre svega do mre¾nih problema, koji su se kasnije odrazili i na neke delove file sistema.

Na¹ tim radi punim kapacitetom na otklanjanju problema, te se iskreno nadamo da æe u narednim èasovima, najkasnije do jutra usluga biti operativna.

Najiskrenije nam je ¾ao zbog sivh nastalih problema. Hvala Vam na razumevanju.

S po¹tovanjem,

Korisnièka podr¹ka"

PECA BMW

Citat: BOKYBOY poslato 31 Decembar, 2015, 15:43
...ako se ispostavi da je ovo stvarno namerno uradjeno ja nemam sta vise ovde da trazim... [hello]

Jedino ako ce kolege tamo da te zezaju na foru " e onaj forum gde ti boravis smo danas precesljali po naredbi" :D :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

BOKYBOY

Citat: PECA BMW poslato 31 Decembar, 2015, 16:26
Citat: BOKYBOY poslato 31 Decembar, 2015, 15:43
...ako se ispostavi da je ovo stvarno namerno uradjeno ja nemam sta vise ovde da trazim... [hello]
Jedino ako ce kolege tamo da te zezaju na foru " e onaj forum gde ti boravis smo danas precesljali po naredbi" :D :D

...ma zezam se  ;) ...a kad mi padne roletna ja odoh,otislo je dosta ljudi vec pa sto ne mogu i ja...Boze moj,pa ima jos moto foruma,nije ovo jedini... :P ...bas steta za toliko dobrih postova koji su nestali...a tek oni plusevi u temi MR2...neprocenjivo... [rofl]

p.s.@Peca BMW...ne znam na sta mislis stvarno...koje kolege ''cesljaju'' forum po naredbi...? [neampojma]

PECA BMW

pa one tvoje kolege u plavom  [policaja]





zezam se bre koj ti djavo  :-[  ;)
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !