Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

..i meni to veæ 2-3 dana prijavljuje, bookmarkom ne mogu da uðem, nego idem na google pretragu pa  tako ulazim, nije logièno ali eto...

Radanovic

Ja juèe cijeli dan nisam mogao da uðem na forum zbog toga ...


a zadnja 2 dana mi ovo redovno izbacuje

ikomline

nesto su zajebali...pa mi i dalje ne dozvoljava

Va¹ zahtev je uspe¹no primljen i na¹a slu¾ba tehnièke podr¹ke æe ubrzo proveriti o èemu se radi. Trudimo se da svaki primljeni tiket re¹avamo ¹to je br¾e moguæe i molimo vas da nam prosledite sva pitanja ili nedoumice sa kojima se suoèavate. Kada va¹ tiket bude obraðen od strane tehnièke podr¹ke, primiæete email.
 
--------------------------------------------------------------------------------

Informacije o tiketu
Tiket #: 584754
Naslov: blokiran
Odeljenje: Web hosting
Status: Open
Prioritet: Srednji
Tekst tiketa



ikomline

napravim hotspot preko mobilnog i onda otvori forum

preko kablovskog interneta me ne jebe... [wtf] [wtf] [wtf](u stvari jebe me...)

patak91

ja imam problem kad preko moba hocu na forum
kad se nakacim na wifi onda sve normalno, a kad mobilni net koristim onda nece

i jos nesto, ne stize mi na mail kad primim privatnu poruku, a u podesavanjima mi je obelezeno poz "uvek"

castor

Opu¹teno. Obavje¹tenja na mail za teme i pm ne rade od 15.03...
It's the ride that matters, not the bike…

patak91

Citat: castor poslato 06 Maj, 2015, 18:45
Opu¹teno. Obavje¹tenja na mail za teme i pm ne rade od 15.03...
aaaa, onda opusteno


nego bas je jebeno jer ocekujem poruku, a kad sam na poslu nemam wifi i ne mogu nikako da se popnem na forum :(

UFF

jebi ga, popravio bih ali nemamo budzet

ako znate nekog ko zna php i hoce da radi za hvala javite pa da sredimo probleme

mareskin


Probajte da idete direktno na stranicu tj. link:

www.motomanijaci.com

bez session ID i ostalo.

Onda bi trebalo da vam otvori sajt.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

castor

Citat: UFF poslato 07 Maj, 2015, 01:47
jebi ga, popravio bih ali nemamo budzet

ako znate nekog ko zna php i hoce da radi za hvala javite pa da sredimo probleme

A da se instalira novi forum, ispravi i podesi sve ¹to treba i onda da se samo prebaci baza?

25.04. je iza¹la nova verzija, a ova je pitaj boga otkad.
It's the ride that matters, not the bike…

patak91

ja sam probao i preko pretrazivaca da udjem na motomanijake, ne znam kako sve nisam... pre mi nije nista otvaralo, znaci krene loading i tako ostane.
kasnije sam obrisao history, ocistio sve, i onda udje, ali pise da kao imam tu neku zabranu za moj i.p.
cak sam instalirao i onaj tapatalk samo zbog ovog foruma, ali nece ni tako
znaci preko wifi radi normalno, a preko mobilnog neta nece nikako pa da mu ebes majku

mareskin

Citat: patak91 poslato 08 Maj, 2015, 01:38
ja sam probao i preko pretrazivaca da udjem na motomanijake, ne znam kako sve nisam... pre mi nije nista otvaralo, znaci krene loading i tako ostane.
kasnije sam obrisao history, ocistio sve, i onda udje, ali pise da kao imam tu neku zabranu za moj i.p.
cak sam instalirao i onaj tapatalk samo zbog ovog foruma, ali nece ni tako
znaci preko wifi radi normalno, a preko mobilnog neta nece nikako pa da mu ebes majku

Ako nije blokada IP na forumu, onda je na provajderu. Nema ¹ta drugo da bude.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


ikomline

Citat: mareskin poslato 08 Maj, 2015, 08:36
Citat: patak91 poslato 08 Maj, 2015, 01:38
ja sam probao i preko pretrazivaca da udjem na motomanijake, ne znam kako sve nisam... pre mi nije nista otvaralo, znaci krene loading i tako ostane.
kasnije sam obrisao history, ocistio sve, i onda udje, ali pise da kao imam tu neku zabranu za moj i.p.
cak sam instalirao i onaj tapatalk samo zbog ovog foruma, ali nece ni tako
znaci preko wifi radi normalno, a preko mobilnog neta nece nikako pa da mu ebes majku

Ako nije blokada IP na forumu, onda je na provajderu. Nema ¹ta drugo da bude.



to je i meni bilo i evo sta su mi odgovorili

Po¹tovani,

Va¹ browser u pozadini poku¹ava da izvede radnju koja se smatra poku¹ajem ugro¾avanja bezbednosti sajta koji poseæujete i to je razlog zbog kojeg bivate banovani.

Ovo mo¾e biti posledica i nekog virusa koji, mo¾da, posedujete na svom raèunaru. Molimo Vas da proverite svoj raèunar kao i da probate drugi browser.

S po¹tovanjem,

Igor Hrèek
Mint Services | Crvenih hrastova 1 | 11000 Beograd | Srbija

patak91

Citat: ikomline poslato 09 Maj, 2015, 01:16
Citat: mareskin poslato 08 Maj, 2015, 08:36
Citat: patak91 poslato 08 Maj, 2015, 01:38
ja sam probao i preko pretrazivaca da udjem na motomanijake, ne znam kako sve nisam... pre mi nije nista otvaralo, znaci krene loading i tako ostane.
kasnije sam obrisao history, ocistio sve, i onda udje, ali pise da kao imam tu neku zabranu za moj i.p.
cak sam instalirao i onaj tapatalk samo zbog ovog foruma, ali nece ni tako
znaci preko wifi radi normalno, a preko mobilnog neta nece nikako pa da mu ebes majku

Ako nije blokada IP na forumu, onda je na provajderu. Nema ¹ta drugo da bude.



to je i meni bilo i evo sta su mi odgovorili

Po¹tovani,

Va¹ browser u pozadini poku¹ava da izvede radnju koja se smatra poku¹ajem ugro¾avanja bezbednosti sajta koji poseæujete i to je razlog zbog kojeg bivate banovani.

Ovo mo¾e biti posledica i nekog virusa koji, mo¾da, posedujete na svom raèunaru. Molimo Vas da proverite svoj raèunar kao i da probate drugi browser.

S po¹tovanjem,

Igor Hrèek
Mint Services | Crvenih hrastova 1 | 11000 Beograd | Srbija

al te je skinuo onako elegantno...  [rofl]

UFF


Glava Dole

hahahahhaahahha jedini normalan odgovor bi bio "postovani, ne serite" :D
Desni klik na bookmark karticu za forum pa properties i brisite sve posle motomanijaci.com i cela filozofija(ako nece da udje preko bookmarka, spominjano ranije), i radi forum bre ko sat :D Za drugo vec ne znam jer meni sve radi normalno

Boban_m

Kad kliknem na thumbnail neke slicice, u novoj stranici izadje opet slicica te velicine, a ne uvecana. Ranije je bilo normalno. O cemu se radi?

Lazic


Boban_m

Palo mi je na pamet, ali mnogo ih je, a niko se ne zali... [neampojma]