Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

pa nek ide jbt
i mene boli paja nije da zaradujem na clanovima

evo samo dela liste da vidis trenutnu situaciju
svih 75 koji su se prijavili nisu potvrdili niti se aktivirali i sad tom logikom ja njih cekam, ako ne potvrde za 18 sekundi da ih obrisem?


http://i.imgur.com/6nTTMHP.png

Darko

ok , ako ti treba pomoc oko sajta  , eto , rad sam da pomognem , ionako visim ovde ko kreten , bas cesto .. pa te neke stvari koje ti oduzimaju vreme , mogu da ti barem prepolovim ... ;)

naravno , uz odgovarajucu novcanu nadoknadu ...

salim se

Slaninar

Ne kontam - dobije¹ mail, na koji treba da odgovori¹ i registrovan si. ©ta je problem da taj mail stigne za 10 dana? Nije kao da mora¹ da ga èeka¹ pored kompa, da ti stoji posao, obaveze? Stvarno ne razumem. Uvredio se ¹to je èekao, pa neæe da klikne na link za potvrdu?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Darko

Ma nije se uvredio , otkud znam ...

Ja ti kazem da bih ja izludeo ...

I kazem da , u vreme moje registracije , sam cekao toliko , sad sigurno ne bih bio ovde ... To je sigurno

Jesi se ti nekad negdd jos registrovao ? Koliko si cekao ?

Hohštapler

A ¹to meni poslednjih par dana ne sti¾u obave¹tenja o odgovoru na temu? Samo od sebe prestalo.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Citat: Darko poslato 20 Mart, 2015, 08:13
...
Jesi se ti nekad negdd jos registrovao ? Koliko si cekao ?

Registrovao sam se na mnoge strqane sajtove koji mi trebaju zbog posla i èekao po par dana. Èak mi je i registracija na Corel sa legalnom kupljenom licencnom verzijom programa do¹la posle 4 dana. Ja mislio da sam ne¹to pogre¹no uradio, pa aktivirao nekoliko puta. Onda mi sve potvrde stigle zajedno :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

penzos

Pa èeka se svuda neko vreme, i ne vidim koji je to problem nekome? Mslm, ono, brate, ja ne èekam ni voda da provri za kafu, ni red u MUP-u, op¹tini, prodavnici, ma ne èekam ni na semaforu brateeeeeeee  [rofl]  [rofl]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

ЯЭВОЛУТИОН

a nije im tesko da budu prosperi po godinu dana u klubovima...da ih kinje i drkaju da bi dobili pune boje, ako zasluze....ja bi im odmah naglasio da ce registraciju dobiti za 10 do 15 dana a dotle mogu da razgledaju....bez slika :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: Darko poslato 20 Mart, 2015, 08:13
Jesi se ti nekad negdd jos registrovao ? Koliko si cekao ?

Si loood?!? Pa gde bi mene jo¹ primili?!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

joka

Ne znam, jel problem kod mene, ili sam popio neki BAN, ne dobijam na I-meil poruke o temama koje poseæujem, i eventualno uèestvujem.   [neampojma]    [cheers] 

Hohštapler

Citat: joka poslato 20 Mart, 2015, 18:25
Ne znam, jel problem kod mene, ili sam popio neki BAN, ne dobijam na I-meil poruke o temama koje poseæujem, i eventualno uèestvujem.   [neampojma]    [cheers]
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 20 Mart, 2015, 08:19
A ¹to meni poslednjih par dana ne sti¾u obave¹tenja o odgovoru na temu? Samo od sebe prestalo.

? Isto.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 20 Mart, 2015, 08:19
A ¹to meni poslednjih par dana ne sti¾u obave¹tenja o odgovoru na temu? Samo od sebe prestalo.

meni ne stize na mail kad dobijem pp...

joka



? Isto.
[/quote]
              Isto!    :(

castor

It's the ride that matters, not the bike…

joka


castor

Hoæu da ka¾em, niste normalni, jer ste uspjeli da sjebete forum. ;) ;) ;)
It's the ride that matters, not the bike…


UFF

arapin ga "kastomizovao" i zakomplikovao sad nema vremena i volje da se drka i ispravlja a neko ko se time bavi kaze da je radjeno bez ikakve organizacije i beleski i da je previse tesko naci gresku i ispraviti

joka

Citat: castor poslato 20 Mart, 2015, 21:53
Hoæu da ka¾em, niste normalni, jer ste uspjeli da sjebete forum. ;) ;) ;)
Kako?     [doh]    [neampojma]     :o

bigbad86

Zato ne mogu da stavim lik ka jednoj slici u potpisu poruke? Pre je moglo. Kad "pastujem" link forum sam odmah obrise ono .jpg Hocu ovu sliku
http://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t31.0-8/1403601_10201606248290495_1321465628_o.jpg
EDIT: naravno da slika bude sa onim HHTPS kao link, ne ovolika sliketina :P