Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

pazi kad mi neda jer sam se zahvalio na taj post  septembra 2011.....ovo je bas manijacki forum  ...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

djolefer

I dalje mislim da treba dugme "otkazi pracenje teme"
Npr. Ako necu vise da mi se u novim odgovorima prikazuje tema *vicevi*
:D

Major

Mislim da je to previse cimanja. Mada koliko se ovih zezancija izmenilo mozda i nije problem da se ubaci.

mareskin

Citat: djolefer poslato 27 Maj, 2014, 16:04
I dalje mislim da treba dugme "otkazi pracenje teme"
Npr. Ako necu vise da mi se u novim odgovorima prikazuje tema *vicevi*

Ovo bi valjalo da ima.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

castor

Ima, ali je zakopano u profilu… Profil - sekcija Izmjeni profil - Obavje¹tenja i mail - izaberi temu za koju ne ¾eli¹ obavje¹tenja i stisni Otka¾i pretplatu…

Zakopano, ali postoji...
It's the ride that matters, not the bike…

mareskin

Citat: castor poslato 27 Maj, 2014, 19:05
Ima, ali je zakopano u profilu… Profil - sekcija Izmjeni profil - Obavje¹tenja i mail - izaberi temu za koju ne ¾eli¹ obavje¹tenja i stisni Otka¾i pretplatu…

Zakopano, ali postoji...

Èini mi se da nije ba¹ tako. ©ta ako hoæu da izbacim temu u koju sam odgovarao, ali me vi¹e ne interesuje. Samo tu temu, ne sve.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

castor

Pa onda selektuje¹ samo tu temu. Po defaultu nije selektovana nijedna...
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Ma samo povremeno sve obele¾im da sam proèitao, pa aj Jovo nanovo...;D

djolefer

:D

VR 46

Sta mislite  Manijaci/Manijakuse o tome da ove slike raznih motora sto se vrte na pocetku svake stranice,budu slike nasih motora?Znam da ce uff da me mrzi zbog ovoga ali ono...:D  [flashing]
Twist of wrist!

Plazma Keks


VR 46

Pa vidim,tj prepoznao sam par motora,ali moglo bi da se upload-uju neke nove slike :D
Twist of wrist!

UFF

mogi bi ako bi neko poslao dovoljno dobre slike u odgovarajucoj rezoluciji i ujedno nagovorio arapina da ih okaci :)

VR 46

Pa ajde mozda mozemo da napravimo temu za to,pa ko hoce da vidi svoj motor nek salje slike  ;D
Twist of wrist!

Lazic


castor

Malo je kretenski uraðeno - treba opet da se klikne na dugme obavijesti i onda te pita:

CitatDa li ste sigurni da ¾elite da ONEMOGUÆITE obave¹tavanje o novim odgovorima u ovom forumu?

Obratiti pa¾nju na napisano velikim slovima...
It's the ride that matters, not the bike…

mareskin

Citat: castor poslato 28 Maj, 2014, 17:47
Malo je kretenski uraðeno - treba opet da se klikne na dugme obavijesti i onda te pita:

CitatDa li ste sigurni da ¾elite da ONEMOGUÆITE obave¹tavanje o novim odgovorima u ovom forumu?

Obratiti pa¾nju na napisano velikim slovima...

Ovo sam ranije probao. Ne radi.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

castor

It's the ride that matters, not the bike…