Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Aussweis

...a taman sam hteo da se zalim da nesto nije uredu  [rofl]
Sve ima cenu ili čast!

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mareskin

Oseæam se kao kad u lokalnoj prodavnici premeste artikle koje stalno kupujem (a to rade èesto)  [thumb_up] ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: Aussweis poslato 14 Novembar, 2013, 02:13
...a taman sam hteo da se zalim da nesto nije uredu  [rofl]
Citat: mareskin poslato 14 Novembar, 2013, 08:36
Oseæam se kao kad u lokalnoj prodavnici premeste artikle koje stalno kupujem (a to rade èesto)  [thumb_up] ;)


I ja sam se malo istripovao, al' ok...:-*

Major


UFF

pa zar vam sad nije lakse?
izlazi vise njih odmah i to oni koje se najvise koriste a i poredjani su sa nekim smislom ako ga tu i moze biti

Major

Ma isti djavo :)
Ja ih ionako nikad ne koristim, samo kuckam kod :D

TOECUTTER71

Poku¹ati napraviti neko automatsko brisanje starih oglasa, max 6 meseci, pa ako je i dalje va¾eæi neka ga gazda produ¾i , sa naznaèenim datumom kada ga je produ¾io, ovako imamo motore iz od 2010 da se prodaju, mo¾da se neki i prodaju i dalje ali , ko to mo¾e znati8to navodim kao konkretan primer, a verovatno ima i drugih oglasa od pre "cara buce" ...samo prdlog ni¹ vi¹ u zdravlje

Che


zmiya


Lazic

Uro¹ i Petar, to su srca dva...:o A i drage kom¹ije...[rofl]

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

zmiya


MotoServisTurinski

ljudi jedna predlog za admine ili ko je vec urednik foruma,ja sam za da se ubaci tema "moja garaza ili radionica" u kojoj ce clanovi postavljati slike svojih radionica i alata koji se nalazi u njima,naravno ne mora biti to profesionalna radionica vec moze i garaza koja sluzi za neke sitne popravke motore....takodje ako neko ima servis da okaci slike u toj temi ,kako bi ljudi videli razne primere po kojima mogu sredjivati svoj kutak za popravke :) nadam se da nema vec ovakav predlog na forumu posto sam bas trazio takvu temu da razgledam malo jer sam izidao novi servis(radionicu) tj nadogradio na staru, pa bih hteo da vidim i da se odlucim kako da je uredim unutra :)

Kengur


Uncle Bob

Citat: MotoServisTurinski poslato 27 Novembar, 2013, 13:17
ljudi jedna predlog za admine ili ko je vec urednik foruma,ja sam za da se ubaci tema "moja garaza ili radionica" u kojoj ce clanovi postavljati slike svojih radionica i alata koji se nalazi u njima,naravno ne mora biti to profesionalna radionica vec moze i garaza koja sluzi za neke sitne popravke motore....takodje ako neko ima servis da okaci slike u toj temi ,kako bi ljudi videli razne primere po kojima mogu sredjivati svoj kutak za popravke :) nadam se da nema vec ovakav predlog na forumu posto sam bas trazio takvu temu da razgledam malo jer sam izidao novi servis(radionicu) tj nadogradio na staru, pa bih hteo da vidim i da se odlucim kako da je uredim unutra :)
Ima bretema. :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Major


UFF

Citat: Che poslato 26 Novembar, 2013, 21:07
Popravite admin robota vise

mint gde smo hostovali forum ne dozvoljava izvrsavanje nekih komandi a jedna od njih je i ona koja aktivira admin robota
u prevodu treba nam ozbiljnija firma, da predjemo na eunet professional hosting npr i tamo bi mogli ponovo slike da kacimo direktno na sajt tj server gde smo hostovani jer nema ogranicenja (ali to je jos 60eur)

lawyer

Citat: Major poslato 27 Novembar, 2013, 13:33
Citat: Kengur poslato 27 Novembar, 2013, 13:26
?



Nisi razumeo.. on hoce da mu ubacis temu NJEGOVA GARAZA ;D ;D ;D

Koliko sam ja shvatio, on bi da se ubaci tema o arhitektonskim re¹enjima za izgled gara¾e, a usput i da se pohvali svojim alatom, pa ko ima vi¹e da mu doskoèi u istoj temi, itd...  [neampojma]

MotoServisTurinski

upravo kao sto je lawyer rekao,arhitektonska resenja :) mislio sam da se otvori tema o izgledu garaze,a iskreno nisam mislio da se hvalim alatom,nego ono cisto da vidim kako su uredjene radionice itd, sad sam tek provalio da se tu u "servisi i radionice" radi u predstavljanju servisa, mislio sam da to drugi ljudi pisu o iskustvima sa odredjenim uslugama majstora ili servisom :)