Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Mik

Evo sta!

Da se, s vremena na vreme, prave reprize MM rodjendana! Npr. na prolece repriza rodjendana 2010-te, na leto repriza 2011-te, na jesen repriza 2012-te, na zimu ...itd.

(Ako ima vremena  [neampojma] :))

Lazic

Citat: Panta Zemunac poslato 24 Septembar, 2013, 00:38
©kakljivo ali je stvarno iritantno....i Marko TS preprodaje preko foruma ali nikada nije bio maliciozan a sa cenama, cak vi¹e, pristupacan. Pa on je sa Afrikama iz Èe¹ke definitivno razbio mega-cenovnik...

jebote Panto bre, ©vajcarska, ne Èe¹ka...:o [facepalm] :P

con3

Da se mirzzan postavi za urednika u sekciji PRODAJA

mkt


mali_zmaj

recimo da se organizuje MM veèe za one preko Drine i dalje,ja æu biti i gost,i to negdje u oktobru obeæavam !! aj jebiga samo sam Laziæa upoznao,i da hoæu majicu!! M broj!    ;)
e zajebancija,al stvarno dolazim u oktobru i volio bih pivu popit sa manijacima! otvorit æu temu,pred dolazak!
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

ako znas Lazica znas sve......Lazic uzia sve pozitivno od clanova koje vidi, i onda to usvoji.....zato se smeje kao ludak.....vozi kao epilepticar i poravlja otor ko sasa matic....jesam li nesto zaboravio...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

jin-jang

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Septembar, 2013, 17:29
ako znas Lazica znas sve......Lazic uzia sve pozitivno od clanova koje vidi, i onda to usvoji.....zato se smeje kao ludak.....vozi kao epilepticar i poravlja otor ko sasa matic....jesam li nesto zaboravio...

Jesi...:P Ne znam samo ko je zaboravio ¹ajbnu ispod dihtunga glave, èuvam je kao krunski dokaz...:o :P [rofl]

UFF

i?
hocete sad da date neke pare ili opet da gasimo forum na par sati? :)

Jocika


MarkoMZ

Four wheels move the body. Two wheels move the soul !!!

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

picke?

sa time bre ne mogu da se plate racuni!  [prebicute]

balcan girl

dusoooo za to se placa a ne daje se za dz :D :D :D dacemo ti kinteeeeeeee :D :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


jevta

Jel samo ja nevidim neke slike il je to neki problem globalnih razmera

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

con3

Ja sam skinuo novu operu i sad sve slike vidim :)

jevta


Kanarinac

Citat: Joker poslato 07 Oktobar, 2013, 14:32
Na koje konkretno mislis?

Priznaj ponadao si se da je Milanina honda u pitanju :D