Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Jedino sto je Rale bio sam svoj majstor :D Pa smo ga donosili u rinfuzi  [rofl] [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 05 Septembar, 2013, 21:47
Pa taj "majstor" je bio tvoja preporuka  [veryangry]  [ludak]

ali dodjem pivo svakako  [thumb_up] tj piva
@uff
ja nisam znao nikog drugog ko bi ti to uradio....tako da je bio nuzno zlo....a piva.....piva dodjes :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

"Zadnja poruka sa va¹e...."

Poruka je poslednja. Zadnja je guma. A ima i prednja.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

pa moze i poruka da bude od pozadi.....ako ti nije jasno, svrati do metropole...usko ce gey parada...ili nece...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 18 Septembar, 2013, 21:13
pa moze i poruka da bude od pozadi.....ako ti nije jasno, svrati do metropole...usko ce gey parada...ili nece...

"Ovo je zadnji put da si me ispravio!"
-"Misli¹: poslednji?"
[veryangry]



:)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

jel neko za to da se mirzanu zabrani recimo vise od 2 oglasa u isto vreme?
bezobrazan je i sa ponasanjem i sa cenama i ne jebe ni 2% to sto mu svi forumasi skrecu paznju
razumem da si preprodavac i da od toga zivis ali ako se vec besplatno oglasavas onda bar postuj domacine i ukucane tamo gde si ugoscen

Jocika


UFF

pa to mu dodje kao ban jer on u ostalim delovima forma ni ne ucestvuje :)

Hohštapler

Nemoj brate, mani ga... svako ima pravo na svoju cenu a i onako niko ni¹ta neæe kupiti od njega...
Po èemu se onda razlikujemo od ONIH ¹to naplaæuju svoje oglase.. zna¹ na koga mislim.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Jocika

Citat: UFF poslato 24 Septembar, 2013, 00:16
pa to mu dodje kao ban jer on u ostalim delovima forma ni ne ucestvuje :)

Sad sam bas gledao,ima dve teme u kojima je pisao a da nisu oglasi

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 24 Septembar, 2013, 00:16
pa to mu dodje kao ban jer on u ostalim delovima forma ni ne ucestvuje :)
Jbga ni ja ne uèestvujem u mnogim temama al,bar ne smaram sa trgovinom. :-[
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Panta Zemunac

©kakljivo ali je stvarno iritantno....i Marko TS preprodaje preko foruma ali nikada nije bio maliciozan a sa cenama, cak vi¹e, pristupacan. Pa on je sa Afrikama iz Èe¹ke definitivno razbio mega-cenovnik...

UFF

ma nije stvar u cenama vec u bezobrazluku

cenu ako stavis jaku qrac ces da prodas, svako moze da ceni svoje stvari koliko god zeli

Panta Zemunac

A da mu se na PP lepo objasni da smo ovde svi,  prvenstveno zbog verbalnog dru¾enja uz po neko i poslovanje (¹to da ne!) ali da ovo ipak nije nicija skalamerija za zajebavanje i da su svi, ama ba¹ svi, bez obzira ko je i odakle je, dobrodo¹li, samo bez perfidne komunikacije sa ostalim clanovima.
Valjda ce shvatiti da je to u njegovom interesu!

dusankobgd

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 24 Septembar, 2013, 00:20
Nemoj brate, mani ga... svako ima pravo na svoju cenu a i onako niko ni¹ta neæe kupiti od njega...
Po èemu se onda razlikujemo od ONIH ¹to naplaæuju svoje oglase.. zna¹ na koga mislim.

Ja se slazem.
Citat: UFF poslato 24 Septembar, 2013, 00:41
ma nije stvar u cenama vec u bezobrazluku

cenu ako stavis jaku qrac ces da prodas, svako moze da ceni svoje stvari koliko god zeli

A jedino da se opomene i da mu se kaze, takva je i takva stvar...

hpg

Ovaj forum ima sjajan sistem za "zabrane" i "opomene", i èini mi se da nema potrebe da se izmi¹lja novi, ili jo¹ gore da moderatori treba da se nate¾u sa nedokaznima. Ako nekome ba¹ ne¹to jako smeta kao ¹to je pona¹anje dotiènog na forumu, vrlo lako to mo¾e da poka¾e. Ko je pametan, shvatiæe iz prve, a ako ne shvati u svakom sluèaju neæe moæi da nastavi po starom zato ¹to mu oni kojima to smeta neæe dozvoliti.
Eventualno bi mogli da poveæate broj ocena(+/-) u vremenskom intervalu izrazito aktivnim èlanovima sa preko xxxx postova npr., (50 postova - 10 ocena nedeljno, 1000 -15, 2000 - 20).

P.S. Ovo sve pi¹em ako jo¹ uvek va¾i pravilo automatskog privremenog bana, nisam proèitao negde da se to promenilo, ali koliko vidim gospodin Robot se nije javljao jo¹ od aprila.
 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D

dzimika

ma neka postavlja oglase, cene su mu takve da samo ludaci mogu da kupe od njega
i ovako dovoljno dobije minusa da mu se nijedan tekst oglasa ne vidi

UFF

Citat: hpg poslato 24 Septembar, 2013, 10:03
Ovaj forum ima sjajan sistem za "zabrane" i "opomene", i èini mi se da nema potrebe da se izmi¹lja novi, ili jo¹ gore da moderatori treba da se nate¾u sa nedokaznima. Ako nekome ba¹ ne¹to jako smeta kao ¹to je pona¹anje dotiènog na forumu, vrlo lako to mo¾e da poka¾e. Ko je pametan, shvatiæe iz prve, a ako ne shvati u svakom sluèaju neæe moæi da nastavi po starom zato ¹to mu oni kojima to smeta neæe dozvoliti.
Eventualno bi mogli da poveæate broj ocena(+/-) u vremenskom intervalu izrazito aktivnim èlanovima sa preko xxxx postova npr., (50 postova - 10 ocena nedeljno, 1000 -15, 2000 - 20).

P.S. Ovo sve pi¹em ako jo¹ uvek va¾i pravilo automatskog privremenog bana, nisam proèitao negde da se to promenilo, ali koliko vidim gospodin Robot se nije javljao jo¹ od aprila.

Nismo nista menjalai ali mislim da je robot u kvaru trenutno
dobijali su ljudi i po vise od 10 minusa za isti post a nisu popili bananu
cekamo arapin da nadje vremena da to popravi :)

hpg

 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D

metarex

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo