Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

I treba da te maltretira, mozda od tebe napravi i coveka...tesko mada cuda se desavaju [rofl] [rofl] [rofl]

Joker

Danas njega i jos jednog cu da unistim...  [djavo]

A i sebe... :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Gašpar

Citat: Major poslato 08 Mart, 2013, 15:33
Citat: Joker poslato 08 Mart, 2013, 15:25
Joker ne pije, nego mora svoju nesposobnost da opravda sa necim... :D

(dobro, popije ponekad... )

da da ponekad [rofl] [rofl] isto ko i ja [rofl]

Samo vas posmatram i pridruzujem se klubu antialkoholicara ;D

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

YoYa

Moram nesto da vam priznam, malo pocinje da smara cuveno ** BILO** najcesce u temama : smesne i zanimljive slike,video klipovi i sl...
te teme su otvorene na pocetku foruma ,jedna ima i preko 800 strana,,, e sad zar mislite da ce neko ko je nedavno dosao na forum da prelista sve, i ja par dana neprelistam temu pa me mrzi da se vracam par strana unazad..
elem, kapiram da su pojedini bambiji mladjani nedojebani,..ali previse gnjave.

Tako da bi molio sve sarane da pomognu novajlijama kao i nama starijim clanovima i ukazu svima na kojoj se strani  nalazi taj original post kad napisu ** BILO**, tako ce prvenstveo delovati gostoprimivi a pre svega kulturni u najmanju ruku.
glupo je da kazes nekom da je pogresio a da ga uskratis za objasnjenje
Hvala


Plazma Keks

meni je zabavno da samo to napisem, ali nikada ne dajem minus. za to se obrati drugim clanovima.

Bori¹a

ja niti pisem niti dajem minus, ako mi je nesto lepo i zanimljivo, sta fali da se ponovi..?

Major

Ja dajem minus samo kad neko postavi klip koji je na istoj stranice vec postavljen ;)

Slaninar

#2407
Citat: YoYa poslato 17 Mart, 2013, 21:28
Moram nesto da vam priznam, malo pocinje da smara cuveno ** BILO** najcesce u temama : smesne i zanimljive slike,video klipovi i sl...
te teme su otvorene na pocetku foruma ,jedna ima i preko 800 strana,,, e sad zar mislite da ce neko ko je nedavno dosao na forum da prelista sve, i ja par dana neprelistam temu pa me mrzi da se vracam par strana unazad..
elem, kapiram da su pojedini bambiji mladjani nedojebani,..ali previse gnjave.

Tako da bi molio sve sarane da pomognu novajlijama kao i nama starijim clanovima i ukazu svima na kojoj se strani  nalazi taj original post kad napisu ** BILO**, tako ce prvenstveo delovati gostoprimivi a pre svega kulturni u najmanju ruku.
glupo je da kazes nekom da je pogresio a da ga uskratis za objasnjenje
Hvala



Bila je veæ ta pritu¾ba. Prelistaj malo ovu temu!

[rofl]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

YoYa

Citat: Bori¹a poslato 17 Mart, 2013, 21:39
ja niti pisem niti dajem minus, ako mi je nesto lepo i zanimljivo, sta fali da se ponovi..?

pa nek ti bude i zanimljivo da prelistas temu i kazes gde je taj post,

Plazma Keks

i jos nesto, meni mnoge stvari smetaju na ovom forumu pa se ne bunim. a ti se zalis zbog necijeg zezanja sa bilo... jos to radim u off topic delu.


Bori¹a

Citat: YoYa poslato 17 Mart, 2013, 21:40
pa nek ti bude i zanimljivo da prelistas temu i kazes gde je taj post,

mislim da se nismo razumeli, ja ne pisem to "BILO" jer me ne zanima ako je bilo, pa i vi svi osim mene ste imali sex pa opet ponavljate, pa vam niko ne kaze BILO ;D

Uncle Bob

 [callme]
Citat: Bori¹a poslato 17 Mart, 2013, 21:39
ja niti pisem niti dajem minus, ako mi je nesto lepo i zanimljivo, sta fali da se ponovi..?
©to la¾e¹ bre kad sam ti ja omiljena liènost kojoj daje¹ minus il,me minira¹ a ono ¹to sam ti obeæao doði u Obrenovac i vodi te Bob da skine¹ mrak ja èastim  [callme]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Hohštapler

a da se uvede "bilo" dugme?
pored "hvala" "dobar post" itd...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

YoYa

Moja greska borisa ,hteo sam plazmu da citiram post iznad

Gašpar

Citat: YoYa poslato 17 Mart, 2013, 21:28
Moram nesto da vam priznam, malo pocinje da smara cuveno ** BILO** najcesce u temama : smesne i zanimljive slike,video klipovi i sl...
te teme su otvorene na pocetku foruma ,jedna ima i preko 800 strana,,, e sad zar mislite da ce neko ko je nedavno dosao na forum da prelista sve, i ja par dana neprelistam temu pa me mrzi da se vracam par strana unazad..
elem, kapiram da su pojedini bambiji mladjani nedojebani,..ali previse gnjave.

Tako da bi molio sve sarane da pomognu novajlijama kao i nama starijim clanovima i ukazu svima na kojoj se strani  nalazi taj original post kad napisu ** BILO**, tako ce prvenstveo delovati gostoprimivi a pre svega kulturni u najmanju ruku.
glupo je da kazes nekom da je pogresio a da ga uskratis za objasnjenje
Hvala



BILO

Bori¹a

Citat: UNCLEBOB poslato 17 Mart, 2013, 21:52
©to la¾e¹ bre kad sam ti ja omiljena liènost kojoj daje¹ minus il,me minira¹ a ono ¹to sam ti obeæao doði u Obrenovac i vodi te Bob da skine¹ mrak ja èastim  [callme]

nisam ti dao minus bre ozbiljno ;D ;D
bar ne ovde, a tamo oko citata jesam i priznajem, i popravio sam.. evo i ovde cu ti dati pluseve  :-* :-* :-*

Gašpar

Sad sam gledao ujaèe, stvarno nije Bori¹a.

Uncle Bob

Citat: Bori¹a poslato 17 Mart, 2013, 22:45
Citat: UNCLEBOB poslato 17 Mart, 2013, 21:52
©to la¾e¹ bre kad sam ti ja omiljena liènost kojoj daje¹ minus il,me minira¹ a ono ¹to sam ti obeæao doði u Obrenovac i vodi te Bob da skine¹ mrak ja èastim  [callme]

nisam ti dao minus bre ozbiljno ;D ;D
bar ne ovde, a tamo oko citata jesam i priznajem, i popravio sam.. evo i ovde cu ti dati pluseve  :-* :-* :-*
Ma voli Bob i tebe isto ko i "Maju" samo ti doði vodim te da skine¹ mrak  :-*
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Bori¹a


Lazic

Citat: Bori¹a poslato 17 Mart, 2013, 21:50
mislim da se nismo razumeli, ja ne pisem to "BILO" jer me ne zanima ako je bilo, pa i vi svi osim mene ste imali sex pa opet ponavljate, pa vam niko ne kaze BILO ;D

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]