Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


castor

It's the ride that matters, not the bike…

SSZGO

#3122
wtf sa ovim sourceapp reklamama ????

edit ok kod mene na kompu nesto
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic



Darko

ljudi , administratori , UFF-e ...

doveo sam decka na forum , koji se bavi water printingom , tj , lepi one folije u vodi ...

verujem da ima dosta interesenata za njegove usluge , a cene su mu ok , a nije ni daleko , a ceka da mu administrator odobri ufur na forum ceo dan  ...

Gašpar

Citat: Joker poslato 30 Januar, 2015, 17:54
Uff-u je tako odgovaralo da bude ONE&ONLY..

Zato se i blagovremeno odgovara

UFF

Citat: Darko poslato 03 Mart, 2015, 23:36
ljudi , administratori , UFF-e ...

doveo sam decka na forum , koji se bavi water printingom , tj , lepi one folije u vodi ...

verujem da ima dosta interesenata za njegove usluge , a cene su mu ok , a nije ni daleko , a ceka da mu administrator odobri ufur na forum ceo dan  ...

ceo dan? (ja sam ceo dan imao obaveze koje donose novac a forum ne donosi i sta sad?)

pa nije ovo bilo koji forum, ovde se ulazi samo preko preporuke, ostali cekaju bar po nedelju dana :)
a sto se tice vodene stampe evo imam i ja drugara u subotici koji to radi

https://www.facebook.com/miklos.huszligyuris

ps. evo trenutnog stanja a poslacu ti da ga vidis ako hoces i za mesec dana i bice duplo ljudi koji su pokusali da se registruju a kad sam im odobrio i zahtevao aktivaciju njih nema
sto znaci da nisu ni nameravali da budu pravi clanovi jer ih zabole ili da su koristili lazne email adrese sto nas opet vraca na ono prvo
takve brisem redovno a ovih 63 se nakupilo za manje od mesec dana i takvi nam ni ne trebaju, nije ovo bjb da se hvalimo sa virtuelnim brojem clanova

http://i.imgur.com/Dk21NxW.png

Citat: Ga¹par poslato 04 Mart, 2015, 00:25
Citat: Joker poslato 30 Januar, 2015, 17:54
Uff-u je tako odgovaralo da bude ONE&ONLY..

Zato se i blagovremeno odgovara

ti si se sam povukao zbog brige o svojoj karijeri i buducnosti koju ti ovaj forum i njegova reputacija "narusavaju"  :wtf: pa ako vec vise ne pomazes/doprinosis nemoj bar da prozivas onog koji sve sam obavlja  :-*

Darko

Citat: UFF poslato 04 Mart, 2015, 00:52
Citat: Darko poslato 03 Mart, 2015, 23:36


ceo dan? (ja sam ceo dan imao obaveze koje donose novac a forum ne donosi i sta sad?)



okee... nisam znao da to tako funkcionise   ;)    sory  ...



mkt


mkt


UFF

isto gde i tvoja plata
stedi malo kontrolisi se ili cekaj do sledece :D

mkt


Slaninar

Citat: Darko poslato 03 Mart, 2015, 23:36
ljudi , administratori , UFF-e ...

doveo sam decka na forum , koji se bavi water printingom , tj , lepi one folije u vodi ...

verujem da ima dosta interesenata za njegove usluge , a cene su mu ok , a nije ni daleko , a ceka da mu administrator odobri ufur na forum ceo dan  ...

Ceo jedan dan? Wow!    :)

Jedino da Uff sedi ceo dan pored kompa i proverava.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

doveo je i mene, pa evo dokle je forum do¹o :P

Darko

Citat: Slaninar poslato 19 Mart, 2015, 19:25
Citat: Darko poslato 03 Mart, 2015, 23:36
ljudi , administratori , UFF-e ...

doveo sam decka na forum , koji se bavi water printingom , tj , lepi one folije u vodi ...

verujem da ima dosta interesenata za njegove usluge , a cene su mu ok , a nije ni daleko , a ceka da mu administrator odobri ufur na forum ceo dan  ...

Ceo jedan dan? Wow!    :)

Jedino da Uff sedi ceo dan pored kompa i proverava.  :)

jesi normalan ?  [neampojma]

Slaninar

Citat: Darko poslato 19 Mart, 2015, 20:04
Citat: Slaninar poslato 19 Mart, 2015, 19:25
Citat: Darko poslato 03 Mart, 2015, 23:36
ljudi , administratori , UFF-e ...

doveo sam decka na forum , koji se bavi water printingom , tj , lepi one folije u vodi ...

verujem da ima dosta interesenata za njegove usluge , a cene su mu ok , a nije ni daleko , a ceka da mu administrator odobri ufur na forum ceo dan  ...

Ceo jedan dan? Wow!    :)

Jedino da Uff sedi ceo dan pored kompa i proverava.  :)

jesi normalan ?

AAAAAA SUKI ZUKIIIII!!!!!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


UFF

nadrkao se sto je cekao pa sad mi moramo njega da cekamo

Darko

to sto ti nemas vremena - to je normalno...
Sto ti je prioritet posao koji donosi novac u odnosu na forum koji ne donosi nista - ajd , i to je normalno

To da se na nekom forumu ceka po nedelju dana za aktivacioni mail - moras priznati da nije normalno...

Ja prvi , a siguran sam i svi ostali , kad bi hteo da secregistrujem na nekom forumu , posaljem podatke ... Cekam aktivacioni mail 18 sekundi ... Ako ga nema - boli me paja za sajt - odoh...