Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

joka

Da, Sekulina ¾ena je ¹trojila nerastove, i od jajca pravila specijalitet, koji je terala Sekulu da konzumira, jer tad nije bilo afrièke ¹ljive!   [rofl] [rofl]    [cheers]

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

pajche


UFF

Sad posedujemo i www.motomanijaci.rs domen :)

a i jos jedan zahvaljujuci meni coravom  [doh]

srbac


srbac


UFF

.com je i dalje glavni, koristis koji hoces ali ce sa .rs da te redirektuje na .com  (malo falilo da sinoc sve pojebem :D)

Radanovic

Povodom otvaranja novog domena  :) mislim da bi bio red da se promjene naslovne fotografije ( ako nije problem )




Mislim da Ducati Panigale definitivno zaslu¾uje mjesto , kao i Ninja H2 , a treba saèekati i premijeru nove R1.
Moramo biti u toku sa moto industrijom ;D

UFF

slazem se vec imam neku ideju za taj header ali do tad cu proveriti koja je rezolucija i dimenzija slike potreba pa ako imas nesto dobro mozes da posaljes i postavicu ih  (mada sam ja radije za slike nasih motora nego nekih sa neta)

Radanovic

kako god hoæe¹ ... nek bude mixano , i na¹i motori i motori sa neta.
i saèekaj da proðe sajam u Milanu (6.-9.11.) pa da vidimo novu R1 , H2 uliènu verziju , Panigale 1299 ...
i mora brate biti jedna slika Rossia ... to definitivno  :D

uglavnom , mislim da bi trebalo svake sezone mjenjati slike.

VR 46

i ja sam slicno predlozio pre par meseci...vise sam za to da okacimo nase motore,a ovi novi nek budu u drugom planu  ;D
Twist of wrist!

Darko

ljudi , a sta je sa tapatalkom ? meni izbacuje neki ruski forum na tapatalku , a sve nas i znak i ime...

Hurricane

..to ne radi odavno ili nije nikad ni radilo...

Bori¹a


castor

A ¹to se vi¹e u emajlu za pm vi¹e ne prikazuje sama poruka?
It's the ride that matters, not the bike…

Laki-zr

Jel ima neko problema sa tapatalkom, licno ja nmg da postavljam slike.

Bori¹a



evo ti direktno sa njega

Laki-zr

Proradio i kod mene :)

eclipse4


Bori¹a