Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

gmum44

Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

Dzambo

Evo ja sam pokusao da napravim dobre fotke svog motora, poslao sam nekoliko njih sszgo-u jedna je nasla svoje mesto na banneru. Koliko sam uspeo u tome, mozes sam da procenis. Slikaj i ti svoj motor pa posalji.  :)

SSZGO

#182
nije problem da slike budu sa neta

samo ako nadjete odgovarajucu


visina slike je 300 px a sirina slike ide za FULL HD monitore tj 1920x1080  dakle, svaka slika koja ide gore je 1920x300

e sad, ako je slika malo kraca, ja je obradim, cropujem itd da je rastegnemo na punu sirinu


dakle, nadjite duguljaste dobre slike i to cemo da ubacujemo....

trenutne slike su:









Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

Nije NAS forum ali zar nije lepse da se gore vidi motro nekog od nas nego neki ko zna odakle i ko zna cij???

Sto bi ja kacio "necij" motor? glupo zar ne?

K_A_W_A


SSZGO

ovo je pretvoreno u lepljivu temu - sva pitanaj urednicima saljite ovde...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

MIGE

moje iskreno misljenje je da forum kao i ceo sajt ,veoma lepo izgleda!mislim da samo treba ovako nastaviti i nece biti problema premasiti onaj drugi sajt sto se tice broja clanova!njihov novi sajt mi se nimalo ne svidja,cak mislim da je i komplikovan za nove clanove!samo tako nastavite !! :D  [thumb_up]

RoaD GunneR

#187
Cemu sluzi onda ova tema http://www.moto-vesti.com/forum/index.php/topic,9.0.html

PS
Ne bi da se pravim pametan al mislim da sve to treba u istu temu



EDIT - teme su spojene

Kanarinac

Jel moze nekako za nas sa normalnim monitorima (koji nisu wide) da se uradi da se vide cele slike gore? Tj da se forum prilagodi obicnim monitorima a ne wide? Ja pre neki dan kod Uff-a vidim da su slike gore duze :) tj da umesto 3 motora ustvari ima 5 komada :D

SSZGO

ne mozes da vidis celu sliku ukoliko nemas FULL HD rezoluciju tj 1920x1280

za vas sa manjim rezolucijama slike su napravljene tako da ni ne provalite da im fali parce :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Kanarinac

Znam ja da su napravljene tako :) Onda neki 24" mora podhitno da padne. Koz na shta propushtam

Kanarinac


SSZGO

najbolje da uzmes LED 42"


a sat je do samog servera, kad oni promene, i ovde ce se promeniti
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Kanarinac

Jeste najbolje, ali ipak mi treba bubreg. kad padnu malo cene onda cu da razmisljam, Do tad ce 24 da radi savrseno

misa-pei

Mali problem... Koristim Operu, ovu najnoviju i recimo, ova strana ne stane u monitor, nego moram da skrolujem u stranu, da bih video slike. Kao da automatsko podesavanje sirine ne radi, ili je to zato ¹to su slike u punoj ¹irini. De¹ava se ne¹to slièno, samo mnogo manje primetno i na nekim drugim stranama, takodje sa slikama.
Država je najveći neprijatelj naroda

DebeliZmaj

logo foruma,
da ne ulazimo u dizajn isto, koji mi se ne svidja, nego u tom
da se on ne prikazuje kao solidform slika, znachi crni znak sa belom pozadinom,
nego da pozaidna bude transparetna skroz a da znak ima reicom 90% trnasparatnosti
ili 70% to je taman kao kad gledash neke strane sat kanale pa je njihov logo onako maltene
providan sa tim sto se vide samo konture
mislim da bi skroz dobro izgledalo, da bi bilo nesto orgininalo ...:)
moja 2 centa

drugi predlog se odnosi na fizichku velichinu slike .. koje su oko 100kb, mislim na one gore slike u zaglavlju  .. :)
tome treba preko 10sekundi na 1mbps konekcijama ... meni je na 12mbps stvarno svejedno
ali gomila ljudi ima 1mbps i manje ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SSZGO

Citat: misa-pei poslato 31 Oktobar, 2010, 23:06
Mali problem... Koristim Operu, ovu najnoviju i recimo, ova strana ne stane u monitor, nego moram da skrolujem u stranu, da bih video slike. Kao da automatsko podesavanje sirine ne radi, ili je to zato ¹to su slike u punoj ¹irini. De¹ava se ne¹to slièno, samo mnogo manje primetno i na nekim drugim stranama, takodje sa slikama.

velike slike izbijaju sa strane, videcu kako bi se to resilo, jer ipak hocu da se slika vidi u punoj velicini a ne da bude  manja da bi stala....

radi se o slikama koje su linkovane, ne o prikacenim slikama

prikacene slike se prebacuju na odg velicinu
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

DebeliZmaj

oh kako sam lupio... zomg .. :)" i to omashio za 10x...
qq
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

SSZGO

zbog flame-a danas uvodimo opciju ignore


bice sprovedeno uskoro...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor