Glavni meni

Vr¹ac 25, 26 i 27.05.2012. RoadRacing

Započeo Gašpar, 14 Maj, 2012, 12:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

E pa drugari, za dve nedelje se vozi trka u Vr¹cu.
Organizator - Dijamant, najavljena sva imena iz Batajnice, mo¾da Kule dovede i neke od francuza  [neampojma]


Noæni program zagarantovan, pitajte Jokera ako ne verujete :D



Posle Bataje, opu¹teno mogu da ka¾em, oèekujmo neoèekivano u 1000 stocku.
Imamo i jednu malu izmenu, o kojoj æe tek biti reèi [zvizdi]

Hm, da li treba jo¹ ne¹to reæi. Satnica je standardna i po¹tuje se kao i na svakoj trci: Poèinje ujutru i zavr¹ava se popodne  ;D

Staza izgleda otprilike ovako:





AndreyRR

mnogo xajebana staza,nadam se da su svi dobro pripremljeni

Gašpar

Svi ne¹to omalova¾avate domaæi moto sport, a da niste do¹li da pogledate ni jednu trku. Daleko je to od idealnog, ali kakvi su uslovi, ovo ¹to imamo je vi¹e nego odlièno.
Ko je bio u Bataji, zna kakva je borba bila, bukvalno u svakoj klasi.
Ono ¹to mi je najdra¾e, klasa 125 se ponovo budi.

phantom85


AndreyRR

Citat: Gaspar poslato 14 Maj, 2012, 12:31
Svi ne¹to omalova¾avate domaæi moto sport, a da niste do¹li da pogledate ni jednu trku. Daleko je to od idealnog, ali kakvi su uslovi, ovo ¹to imamo je vi¹e nego odlièno.
Ko je bio u Bataji, zna kakva je borba bila, bukvalno u svakoj klasi.
Ono ¹to mi je najdra¾e, klasa 125 se ponovo budi.


realno pogledaj stazu-e,onoliki novci ulozeni na motore za drag trku  [neampojma]

easy

cekaj malo, oni na ovom duuuuuuugackom pravcu nisu odvojeni nekom barijerom?

Gašpar

Kakvom barijerom?

@Andrey: Tehnicki nije zahtevna, ali treba pripremiti motor.

UFF

kako kavom barijerom?
pa cunjevi neki bar da ne dodje do direktnog sudara

Gašpar

Ma naravno, to je siroko kao recimo 4 kolovozne trake i na sredini su cunjevi, gume, bale, ... Nema sanse da neko udje u pogresnu traku.

AndreyRR

Citat: Gaspar poslato 14 Maj, 2012, 17:53
Kakvom barijerom?

@Andrey: Tehnicki nije zahtevna, ali treba pripremiti motor.
to ti kazem toliko truda oko motora za smesne staze

gorki

#10
Ko bude dolazio na trke na aerodrom,svratite preko od ulaska u pilotsku akademiju.Aero,zuto krilo aviona.
Ja cu nositi belu majicu sa br.58 i nezaobilazni kozni sesir.Vicimo se.I nadam se da cu dobiti nalepnicu MM za auto  ;D
THINK BIKE !

veki.sd

Citat: gorki poslato 17 Maj, 2012, 11:58
Ko bude dolazio na trke na aerodrom,svratite preko od ulaska u pilotsku akademiju.Aero,zuto krilo aviona.
Ja cu nositi belu majicu sa br.58 i nezaobilazni kozni sesir.Vicimo se.I nadam se da cu dobiti nalepnicu MM za auto  ;D
obavezno svracamo,negde oko 10-11 h u nedelju.....za nalepnice ces morati da sacekas....verovatno Gaspara....

Gašpar

Citat: gorki poslato 17 Maj, 2012, 11:58
Ko bude dolazio na trke na aerodrom,svratite preko od ulaska u pilotsku akademiju.Aero,zuto krilo aviona.
Ja cu nositi belu majicu sa br.58 i nezaobilazni kozni sesir.Vicimo se.I nadam se da cu dobiti nalepnicu MM za auto  ;D

Èuvam ti nalepnice od nove godine  :D
Dobiæe¹ ih, ne brini ;)

gorki

#13
Njega i cekam,student :D.Juce sam dobio od Vemilija nalepnicu:" Mislim o motociklistima".
Ne bi da idem za Grcku bez nalepnice na kolima. :D
THINK BIKE !

volim_slatkise

sto se mene tice ja sam petak, subota, nedelja :D tako da svratite do boxa amkk Dijamant :))

Kengur

Moja kurva (Joker) i ja smo prisutni...

Gašpar

Znak raspoznavanja crveni karanfil?  ;D ;D

volim_slatkise


easy


prpa_zr


Ja æu verovatno doæi sa ekipom iz ZR-a koja je bila i na Batajnici.. trebalo bi da se vidimo tamo negde :D